Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez carmen1988 25 lut 2012, 23:27
Widzę, że kilka z nas miało niezapomniane randki. Takie randki zachęcają do dalszych amorów, nie ma co.
nerwica wegetatywna

przez carlosbueno 25 lut 2012, 23:29
carmen1988 napisał(a):L.E., izzie, opowiem wam w skrócie o mojej randce.

Była piękna pogoda, więc wymyśliliśmy, że pospacerujemy po parku, a potem pójdziemy do jakieś kawiarni na kawę. Na spotkaniu koleś nie miał mi nic do powiedzenia, mówił, że pogadamy później i ciągle próbował mi wepchnąć język do gardła, po 5 minutach zapytał się czy chce dotknąć jego penisa, po 7 zaprosił mnie do siebie podkreślając, że nikogo nie ma, po 8 minutach zwiałam :D Ot cała randka.

Mógł od razu spytać coś w stylu "ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić"- tak niestety wygląda myślenie części facetów z portali randkowych, myślą że skoro jakaś dziewczyna zgodzi się na spotkanie równoznaczne jest z seksem. :twisted:
Największy Forumowy Maruda

przez Kiya 25 lut 2012, 23:30
Aria, to widać jestem bardziej cierpliwa, bo spotkałam się z nim 3 razy (a miejsca spotkań zawsze miały prawdziwe dachy ;) ). Chłopak się chyba we mnie naprawdę zakochał, bo wpatrywał się we mnie maślanymi oczkami i odprowadził mnie prawie pod sam dom w środku nocy w obcym mieście (a przed nim dotarło tam tylko kilku najbardziej wytrwałych po miesiącach znajomości). No ale cóż. Nie zaiskrzyło nawet w koleżeński sposób. Tak jak napisała slow motion - czułam jakby był z innej planety.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slow motion 25 lut 2012, 23:31
Kiya, Zwykle to ja bywałam pierwsza na takich spotkaniach, bo nie znoszę spóźnialstwa. I wypatrywałam w stresie "czy to on, czy to on!". Było to i tak lepsze spotkanie od tego z kolesiem, który na pierwszym meetingu chciał być ze mną. Mało tego powiedział(nie zaproponował) że np 23 kwietnia będę spała u niego. :mrgreen:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Kiya 25 lut 2012, 23:33
carlosbueno napisał(a):Mógł od razu spytać coś w stylu "ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić"- tak niestety wygląda myślenie części facetów z portali randkowych, myślą że skoro jakaś dziewczyna zgodzi się na spotkanie równoznaczne jest z seksem. :twisted:

Ja miałam szczęście na takich nie trafiać. Ale też zawsze prowadzę szczegółową selekcję :twisted: Owy pan musi np. albo mieć długie włosy, albo być informatykiem (lub pokrewne) :twisted:

-- 25 lut 2012, 23:34 --

slow motion napisał(a):Mało tego powiedział(nie zaproponował) że np 23 kwietnia będę spała u niego. :mrgreen:

Ooostrooo :shock:

przez carmen1988 25 lut 2012, 23:35
carlosbueno, dokładnie, ale ja też jestem naiwna, że się nie domyśliłam zanim się z nim spotkałam.
nerwica wegetatywna

przez slow motion 25 lut 2012, 23:38
informatyk :8): jakie zboczenie. Ale też wolę nieśmiałych i tajemniczych niż zbyt pewnych siebie :oops:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez carmen1988 25 lut 2012, 23:39
slow motion, najgorszy jest typ macho :evil:
nerwica wegetatywna

przez Aria 25 lut 2012, 23:40
Kiya w niektórych przypadkach warto dać drugą szanse. Co innego, jak chłopak okazuje się zwykłym chamem i nie ma za grosz kultury osobistej.
:)
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

przez carlosbueno 25 lut 2012, 23:41
Kiya napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Mógł od razu spytać coś w stylu "ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić"- tak niestety wygląda myślenie części facetów z portali randkowych, myślą że skoro jakaś dziewczyna zgodzi się na spotkanie równoznaczne jest z seksem. :twisted:

Ja miałam szczęście na takich nie trafiać. Ale też zawsze prowadzę szczegółową selekcję :twisted: Owy pan musi np. albo mieć długie włosy, albo być informatykiem (lub pokrewne)
Ooostrooo :shock:

To już wiem dlaczego Ci się nie spodobałem :D mój szwagier jest długowłosym informatykiem czyli moja siostra ma taki sam gust jak Ty.

przez slow motion 25 lut 2012, 23:43
carmen1988, otóż to koleżanko :pirate:

"tylko małomówny, przystojny mężczyzna ma dla kobiety czar zagadkowości"
A jak wiadomo każdy ma inny gust. ;)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Kiya 25 lut 2012, 23:45
carlosbueno, i miałabym rację. Jakbym poszła z Tobą na taką "randkę" z portalu to pewnie zachowywałbyś się tak samo jak ci, o których wspomniały dziewczyny... :roll:

slow motion, ale jak Ci chłopak o kosmosie nawijał, to go nie chciałaś! I nie kuś mnie tą emotką! ;)

przez coma 25 lut 2012, 23:46
nic :(
coma

przez carlosbueno 25 lut 2012, 23:47
Kiya napisał(a):carlosbueno, i miałabym rację. Jakbym poszła z Tobą na taką "randkę" z portalu to pewnie zachowywałbyś się tak samo jak ci, o których wspomniały dziewczyny... :roll:
;)

Gdzie tam ja jestem chorobliwie nieśmiały i małomówny pewnie uciekłbym ze strachu przed takową randką.

Sortuj wg