Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Sjenna 26 lis 2011, 23:51
Dzisiejszy dzień był cudowny- najszczęśliwszy od wielu miesięcy. Mimo początkowych protestów przyjaciółki zabrały mnie na cały dzień na miasto. Robiłyśmy mnóstwo dziecinnych rzeczy, objadłyśmy się shake'ami(czekoladowymi!), byłyśmy w kinie i śmiałyśmy z byle głupot(aż się ludzie patrzyli- przyznaję- robiłyśmy to trochę za głośno :D). Zapomniałam o troskach i problemach i jestem bardzo wdzięczna losowi, że otaczają mnie ludzie, którym na mnie zależy. Jutro od rana czeka mnie ciężka praca, ale czuję, że nabrałam sił i optymizmu ;)
"Wszyscy mamy choroby,
Które sprytnie się przyczepiają i rozrastają
Nieważne jak bardzo się staramy.
Wszyscy mamy coś, co nas zakopuje.
Na szczęście odkopujemy siebie nawzajem.
Więc gdy choroba włącza moje ego
Wiem, że zadziałasz jak sprytne lekarstwo"

Incubus- dig

przez *Monika* 26 lis 2011, 23:57
Noopii, samara22, Mati, Kasiu, dziękuje Wam:*:*:*
Obrazek
Główny Moderator

przez Zmęczonyyy 27 lis 2011, 00:16
No i moja mama nie znosi psychologii i wszystkiego,co jest z nią związane...to jest jedyna rzecz,której mi nie odbierze...
Może wypiera swój cień i negatywne, podświadome treści, żartuję, tylko nie mów jej tego.
@samara22
Skoro cię to interesuje
Zmęczonyyy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kiya 27 lis 2011, 00:46
samara22, ja akurat doskonale rozumiem ludzi, którzy nie znoszą psychologii. Pod tym względem (i wieloma innymi) jestem mieszanką skrajności - nie lubię i lubię jednocześnie. Bo to trochę tak jak z ludźmi - jednych się lubi, innych nie może się znieść. A psycholog, nieważne, czy w realu, czy w książce, czy gdzie, zawsze doda trochę siebie do tego, co mówi. Poza tym osobiście uważam, że normalna osoba* nie jest do końca w stanie zrozumieć tego wszystkiego... Czyli przykładowo taka "miła pani z dobrego domu"...

*"normalna" - bardzo upraszczając, bo uważam, że nie ma ludzi całkowicie zdrowych ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Artemizja 27 lis 2011, 00:48
Kiya, myślę,że nikt nie jest w stanie tego do konca zrozumiec ;) Dlatego nawet nie zamierzam próbować ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Kiya 27 lis 2011, 00:53
samara22, ale wariatowi łatwiej zrozumieć wariata ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez _wovacuum_ 27 lis 2011, 00:57
flakon Shalimara :105:

przez Artemizja 27 lis 2011, 00:58
Kiya, no też właśnie :mrgreen: a że jestem zdrowo trzaśnięta,to może mi się uda :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Zmęczonyyy 27 lis 2011, 01:01
Pomyślalam,że jeśli się trochę dokształcę,to bardziej przydam się na forum.Zawsze lepiej jest komuś coś doradzić mając większy zasób wiedzy.W psychologa bawić się nie będę,bo od tego są specjaliści,ale może będę mogła komuś w jakiś sposób pomóc...
Bardzo altruistycznie.
Zmęczonyyy

przez _asia_ 27 lis 2011, 08:10
_wovacuum_ napisał(a):_asia_, przepis wrzuc koniecznie!

wrzuciłam do forumowych przepisów. :D
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Michuj 27 lis 2011, 13:30
Obrazek
Michuj

przez coma 27 lis 2011, 13:38
Michuj, wystraszyłam się tej mordy, mam nadzieję, że to nie Twoja :mrgreen:
coma

przez Michuj 27 lis 2011, 13:41
nie skumałaś dowcipu. Założyciel wikipedii prosi o dotację :D Wejdź na wiki :)

Apel założyciela Wikipedii – Jimmy'ego Walesa.
Google ma blisko milion serwerów. Yahoo zatrudnia około 13 tysięcy pracowników. My mamy 679 serwerów i 95 pracowników.
Wikipedia jest jedną z 5 najpopularniejszych stron internetowych i miesięcznie odwiedzana jest przez ponad 450 milionów ludzi, a jej strony wyświetlane są miliardy razy.

Komercja jest dobra, a reklamy nie są niczym złym. Ale Wikipedia to nie jest miejsce dla nich.

Wikipedia jest czymś wyjątkowym. Jest niczym biblioteka lub park miejski. Jest świątynią dla umysłu. Jest miejscem, w którym możemy poświęcić się rozmyślaniom i nauce oraz dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Gdy zakładałem Wikipedię, mogłem stworzyć komercyjne przedsiębiorstwo czerpiące zyski z zamieszczanych reklam. Zdecydowałem jednak zrobić coś innego. Przez ostatnie lata usilnie staraliśmy się zapobiec nadmiernemu rozrostowi naszej fundacji. Wypełniamy naszą misję, marnotrawstwo pozostawiając innym.

Gdyby każda osoba czytająca ten apel przekazała pięć dolarów, moglibyśmy już dzisiaj zakończyć zbiórkę funduszy. Niestety nie każda osoba zdecyduje się lub może sobie pozwolić na to, by stać się darczyńcą. Jest to zrozumiałe. Każdego roku wystarczająco wiele osób jednak decyduje się na przekazanie swojej darowizny.

Proszę Was, byście rozważyli wsparcie naszego wspólnego przedsięwzięcia dowolną darowizną pieniężną. Może to być 10, 20, 30 euro lub jakakolwiek inna kwota, którą możecie się podzielić, by chronić i utrzymać Wikipedię.

Dziękuję,

Jimmy Wales
Założyciel Wikipedii
Michuj

przez coma 27 lis 2011, 13:42
Michuj, :D
coma

Sortuj wg