Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez wel2 06 sty 2015, 13:32
niesamowite że wytrzymałam, to była jak walka o to że jak sobie coś postanowię to właśnie tak będzie.
generalnie nie mam w ogóle mocy sprawczej, więc chociaż tutaj mogłam powalczyć i dociągnąć w końcu nareszcie do samego końca.

niesamowite było samopoczucie moje.
i rano jeszcze pobiegałam to już w ogóle :-)

czułam się lepiej niż w zwykły dzień z przespaną nocą.

nie będę tak robić codziennie, tylko prawdopodobnie dwa razy w tygodniu jak zawalczę.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez warrior11 06 sty 2015, 13:40
wel2,
Lepiej postanów sobie,że będziesz w nocy spać..a to twoje supersamopoczucie trochę przypomina hipomanię
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez PannaNatalia 06 sty 2015, 13:52
Doszły do mnie książki wygrane w radio
m.in.Pokonałem nerwicę(bardzo się z niej
cieszę)Hobbit,Bella i Sebastian,Zwierzenia
kontestatora M.Piekarczyka,Sejf,Upadłe
serca,Zamknij oczy,Kuchnia
zydowska,Kultura i radio,szaleństwo
katalogowania Umberto Ecco,w stronę
swanna,manifest wolności,kobiety
Zygmunta Augusta i inne :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wel2 06 sty 2015, 13:53
teraz leżę sobie i usiłuje sobie czytać. od 8:00 godz udało mi się przespać tylko ok 2godz. myślałam że więcej się uda. No ale dziś w nocy śpię normalnie.

fajnie mieć w życiu trochę magii :P (chodzi mi o to niespanie)

-- 06 sty 2015, 12:54 --

PannaNatalia, O jej ty szczęściaro. wow :-)
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez magnolia84 06 sty 2015, 14:00
wel2, dwa lata temu w końcowej fazie nerwicy lękowej zdarzyło mi się nie przespać ani minuty przez 52 godziny. Bez kawy, której zresztą nie piję. Początkowo rzeczywiście czułam się świetnie, wręcz lepiej niż po wypoczynku. Mój mózg pracował na pełnych obrotach, 200% wydajności, świetne kojarzenie, pamięć, itp. Jednak później zaczął się zjazd, czułam się jakbym funkcjonowała w innym wymiarze. Niesamowite uczucie, ale zarazem odrobinę przerażające. Trudno to opisać. Skończyło się napadem paniki i totalnym wyczerpaniem psychicznym i fizycznym. Dla ludzi z naszymi problemami odpowiednia ilość snu jest niezbędna
magnolia84

przez wel2 06 sty 2015, 14:12
Ja wczoraj wypiłam chyba trzy kawy, bo odkryłam jak przyjemnie się po niej czyta. w nocy wypiłam kawę żeby przetrwać. i tuż przy mecie włączyłam sobie filmiki na youtubie z telewizyjnym wpadkami i się tak uśmiałam strasznie ;-) nieźle rozbudza w krytycznym momencie.

Owszem to mój wybór to niespanie, ale w odpowiedzi na nieprzychylne środowisko życia.
Jedni ze swoim zaburzeniem świetnie wkomponują się w życie, ale czasem przez to inni muszę z niej wylecieć, zrobić to co są w stanie zrobić.

Ja rozumiem że muszę to przespać. Chciałam to zrobić jak zrobiło się widno, nawet wzięłam sobie pół tabletki signopamu na wszelki wypadek, myślałam że skoro w nocy nie spałam to padnę jak trup, ale się nie udało. Następnym razem wezmę więcej signopamu.
Ale mam też diabelski plan :twisted: i chce spróbować swoich sił opuszczając jedną noc całkiem i nie drzemiąc nic pomiędzy. Ale to w weekend :yeah:

I nie mogę zrobić inaczej. Mogę się wyprowadzić, ale łatwiej jest nie spać.

przez warrior11 06 sty 2015, 14:38
wel2, odwrotnie,lepiej jest się wyprowadzić niż zwariować..im szybciej to zrozumiesz,tym lepiej dla twojego zdrowia
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez wel2 06 sty 2015, 14:44
zwariowanie jest moim marzeniem

przez madlen92 06 sty 2015, 19:12
Długi spacer :mrgreen: a wieczorem pobiegam (wczoraj się naczytałam ile osób jest chętnych do biegania i strasznie głupio mi się zrobiło, że od miesiąca mam ochotę pobiegać, a ani razu nie poszłam :D)
madlen92

przez Szubidka 06 sty 2015, 20:09
Spontaniczny wypad za miasto z Mamą, że udało mi się wstać ok.10, piękna pogoda.

przez Azazel 06 sty 2015, 20:25
Puknąłem moją koleżankę :D
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

przez Follow_ 06 sty 2015, 20:27
Azazel napisał(a):Puknąłem moją koleżankę :D

w czółko? :mrgreen:
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Azazel 06 sty 2015, 20:28
Follow_ napisał(a):
Azazel napisał(a):Puknąłem moją koleżankę :D

w czółko? :mrgreen:

Correct! :D
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

przez Follow_ 06 sty 2015, 20:31
:mrgreen:
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Sortuj wg