Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez acherontia-styx 24 maja 2014, 20:39
variable, ale to studia normalnie będziesz musiała robić czy jest jakaś inna możliwość krótszego kształcenia się?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez Aranjani 24 maja 2014, 20:40
acherontia-styx, dziękuje :D
A dużo palisz?
Nie ukrywam, że miałam wspomagacza ;)
Aranjani

przez variable 24 maja 2014, 20:40
acherontia-styx, normalnie studia niestety, nawet pomostowek nie otworzyli dla ratownikow :roll: Bede miala wiekszy zakres szukania pracy.
variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez psychidae 24 maja 2014, 20:47
ja rzuciłam 3 lata temu :-P, po pół roku już tak nie ssie, chociaż jak się przekroczy miesiąc to jest to motywujące

variable, a studia zaoczne? ratownictwo dla kobiet ciężkie jest

acherontia-styx czasami dobrze jest odpocząć od ludzi :-P
psychidae

przez variable 24 maja 2014, 20:48
psychidae, wszystko jedno czy zaoczne :P Ratownictwo nie jest ciezkie tylko ciezko jest z praca
variable

przez Aranjani 24 maja 2014, 20:49
psychidae, :great: są momenty że jeszcze tam gdzieś jest "ta" myśl żeby siegnąc po fajkę... ale to chyba bardziej z przyzwyczajenia właśnie w sytuacjach gdy kiedyś się po nią zawsze sięgało. Pierwsza kawa bez dymka to była męczarnia ;)
Aranjani

przez acherontia-styx 24 maja 2014, 20:50
Aranjani, przedtem tak 3/4 paczki dziennie, teraz staram się ograniczać bo zaczęłam biegać i przymierzam się powoli do całkowitego rzucenia - muszę się przeprosić z moimi płucami ;)

variable, tak myślałam, bo położne są w tej samej sytuacji, że muszą całe studia robić od nowa jeśli chcą się przekwalifikować na pielęgniarki.
jeśli chodzi o pracę to pewnie zależy od rejonu, ale u mnie nie ma żadnych problemów ze znalezieniem pracy - nawet 2 etatów równocześnie i ciągnięcia ich.
a jak zaczniesz licencjat i będziesz potrzebowała jakichś procesów pielęgnowania czy czegoś, wal śmiało. jak będę w stanie to służę pomocą ;)

-- 24 maja 2014, 19:52 --

psychidae, pielęgniarstwa na poziomie licencjatu nie ma zaocznego, chyba, że są to właśnie pomostowe dla osób które ukończyły licea medyczne lub mają już jakieś wykształcenie medyczne i chcą się przekwalifikować, ale nie wszystkie uczelnie to oferują.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez variable 24 maja 2014, 20:52
acherontia-styx, :mrgreen:
variable

przez Aranjani 24 maja 2014, 20:54
acherontia-styx, i dobrze... a wiesz ile do tego kasy zostaje? :mrgreen: Polecam Desmoxan :)
Aranjani

przez acherontia-styx 24 maja 2014, 21:50
Aranjani, wypróbuję ;)

a tak a propo tematu to radość sprawiła mi dzisiaj taka sytuacja:
wchodzę do toalety dla odwiedzających w jednym ze szpitali, a tam wisi sobie kartka z napisem takiej treści:
"Uwaga! Niezależnie od wyznaczonych celów i rzeczywistych osiągnięć, uprasza się o spuszczanie wody. Jeśli jednak rzeczywiste osiągnięcia przeszły wszelkie oczekiwania, proszę użyć szczotki."
Obrazek

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez psychidae 24 maja 2014, 22:08
variable napisał(a):psychidae, wszystko jedno czy zaoczne :P Ratownictwo nie jest ciezkie tylko ciezko jest z praca

zniesienie osoby która waży ponad 100 kg z 8 piętra w budynku, w którym nie ma schodów jest ciężkie :-P

-- 24 maja 2014, 21:10 --

Aranjani napisał(a):psychidae, :great: są momenty że jeszcze tam gdzieś jest "ta" myśl żeby siegnąc po fajkę... ale to chyba bardziej z przyzwyczajenia właśnie w sytuacjach gdy kiedyś się po nią zawsze sięgało. Pierwsza kawa bez dymka to była męczarnia ;)

nooooo, moi znajomi, którzy rzucali mieli np zaparcia, ja na szczęście przeszłam bezboleśnie
ale kawka i papierosek - klasyk i poezja, ale nie chce do tego wracać
jednak teraz po czasie widzę jak bardzo śmierdzi
ja paliłam paczkę dziennie

-- 24 maja 2014, 21:12 --

acherontia-styx napisał(a):Aranjani, wypróbuję ;)

wchodzę do toalety dla odwiedzających w jednym ze szpitali, a tam wisi sobie kartka z napisem takiej treści:
"Uwaga! Niezależnie od wyznaczonych celów i rzeczywistych osiągnięć, uprasza się o spuszczanie wody. Jeśli jednak rzeczywiste osiągnięcia przeszły wszelkie oczekiwania, proszę użyć szczotki."
Obrazek

poezja :-)
psychidae

przez Aranjani 24 maja 2014, 22:35
psychidae, ja teraz jak już czuje zapach dymku to mnie cofa ;)
Aranjani

przez magnolia84 24 maja 2014, 22:43
acherontia-styx napisał(a):Aranjani, wypróbuję ;)

Obrazek

:lol: :lol: :lol:
magnolia84

przez Widzę cię 24 maja 2014, 22:44
taki jeden bloger :105:
Widzę cię

Sortuj wg