Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Co Wam dziś sprawiło radość?

przez paradoksy 27 gru 2010, 15:24
M. :105:
paradoksy

przez sunset 27 gru 2010, 15:28
Basia jaka zakochana :) aż miło się czyta takie posty :)
sunset

przez paradoksy 27 gru 2010, 15:34
Dario, mam masę powodów 8)
mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadzają takie wesołe posty...
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 27 gru 2010, 15:38
paradoksy, im więcej takich postów tym lepiej :great:
coma

przez Brid 27 gru 2010, 15:43
"chata"
Brid

przez sunset 27 gru 2010, 15:44
paradoksy, przecież ja napisałam, że miło się to czyta :) mogę się cieszyć Twoim szczęściem :)
sunset

przez paradoksy 27 gru 2010, 15:47
no to git 8) :mrgreen:
paradoksy

przez sunset 27 gru 2010, 15:49
paradoksy, chyba źle zinterpretowałaś moja poprzednią wypowiedź :)
sunset

przez paradoksy 27 gru 2010, 15:50
Dario, bo patrzę na to po prostu pod nieco innym kątem.. jakbym się czuła ch*jowo to wkurzałyby mnie tylko jeszcze takie posty.. pelno TAKICH postów rozsianych po całym forum :oops: :mrgreen:
paradoksy

przez sunset 27 gru 2010, 15:54
paradoksy, ja tam nie czuję się aż tak ch*jowo :) bywało gorzej :P a takie posty według mnie są podbudowujące.
sunset

przez Tornado 28 gru 2010, 10:52
sunset napisał(a):[b]a takie posty według mnie są podbudowujące.

Zgadzam się z tym jak najbardziej. Czasami nawet Ci, którzy się wkurzają na takie posty z czasem zaczynają rozumieć - im się udało, więc czemu nie ma się udać mnie. Zacząć trzeba od małych radości - jeśli nie ma własnych (tzn. jeśli się nie widzi własnych), to czemu nie zacząć od radości innych.
Ale - już to pisałam i pisać chyba będę do znudzenia - wszystko jest kwestią czasu i zaawansowania pracy nad sobą.

Radość sprawił mi dzisiaj mój synek. Często rano pilnuje mnie, żeby wstać jak tylko się obudzę, by być ze mną przed moim wyjściem do pracy (tak jak dzisiaj), często też robi wszystko, by wyjść ze mną. Przynosi mi moją torebkę, swoje buciki... Pocieszne - ale ciężko wtedy wyjaśnić, że musi zostać z tatą. Od jakiegoś czasu już jakby rozumiał, ze zostać musi, macha mi pięknie papa, ale dzisiaj mnie zaskoczył. Ostatnio lubi wychodzić na dwór z jakąś zabawką. Przyniósł mi dzisiaj gdy wychodziłam swoje ulubione dwa pluszaki. Kiedy zapytałam, co mam z nimi zrobić, pokazał na pluszaki, na mnie i na drzwi, co najpewniej znaczyło, że chce bym wzięła je ze sobą wychodząc. I to jego ulubione zabawki! Niesamowity malec.
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez shelby 28 gru 2010, 11:29
to, że dziś przemogłam się z lękiem i obawami i umówiłam się na swoją pierwszą w życiu wizytę u psychiatry .. 12-15 lat kumulowania się we mnie różnych negatywnych odczuć, które w efekcie końcowym doprowadziły mnie do tego stanu w jakim dziś się znajduje - emocjonalnego wraka, da w końcu ujście... jeden krok do wolności poczyniony... mały, ale najwięcej chyba z tych wszystkich przede mną znaczący..
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez Tornado 28 gru 2010, 11:35
Gratuluję shelby, akie posty też cieszą :great:
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez coma 28 gru 2010, 11:42
shelby, To jest ogromny krok, jakby nie patrzeć, ten najważniejszy. Gratuluję odwagi. :great:
coma

Sortuj wg