Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez khaleesi 27 kwi 2014, 00:27
( Dean )^2, a jakie masz wymagania co do partnerki? :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez devnull 27 kwi 2014, 00:50
Pewnie się uśmiejecie, to że padał deszcz przez cały dzień i nie musiałem się zmuszać
do niczego, tzn. do wyjścia na rower, spaceru czy joggingu.
Mogłem po prostu się poopierdalać :P Nie robiąc ABSOLUTNIE NIC,
poza siedzeniem i jęczeniem tutaj.

Mimo to czuję niedosyt, ale cóż, bywa.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez ( Dean )^2 27 kwi 2014, 01:33
Poprawiawiam starego posta bo nie wiem co mi to wyszło z tymi cytatami,jak jest tu ktos władny to może tamten górny usunąć..

zmęczona_wszystkim napisał(a):Po wielu latach doświadczeń mogę powiedzieć: przebywanie w towarzystwie osób, które są nudne, z którymi nie można nawiązać fajnej rozmowy (i wcale nie musi to być rozmowa na wysokim poziomie - wystarczy rozmowa o drobnostkach, głupotach, żartowanie, ale nadawanie na tej samej fali) jest tak MĘCZĄCE, ze nawet jakby mieli na koncie mnóstwo kasy, prestiżowe stanowisko, to ja dziękuję. Szkoda zdrowia. Jasne, wiązanie końca z końcem też jest męczące, i nie gloryfikuję życia w biedzie.

Wiem....dlatego tracę fajną dziewczynę na rzecz dupka który kompletnie nic sobie nie reprezentuje poza tym że umie tańczy i sam siebie nazywa tygrysem :roll: A jest bezrodotnym facetem koło 27 lat,bez studiów i jakiekolwiek kasy....ale on czuje się pewnie przy dziewczynie przy której ja czuję się bez wartości,chociaż ona mnie podrywała lol....dlatego sie wkurwiłem i zacząłem pracować nad swoją samooceną ostro.

Bo ta pewność siebie przyciąga. Skoro wybrzydzają, to ktoś może przyjmowac ich punkt widzenia: skoro wybrzydzają, to są tego warte :D

Sorry ale to kłamstwo totalne.Wiem co widzę.To nie jest tak że przybierają maskę żeby stać się atrakcyjniejsze,swoją drogą większość kobiet wie że faceci wcale nie lecą tak bardzo na pewność siebie,takie księżniczki albo lwice wcale nie są w cenie.
Wybrzydzają bo gardzą zwykłymi facetami,skrycie wierzą że zasugują na Brada Pitta a tu przychodzi zwykły Janek i ją zarywa.Ją,księżniczkę z bajki z małymi cyckami,krostami i średnią 3,0 na zaocznej socjologii na prywatnej uczelnii :roll:
Sorki za ten jad,ale szczerze to nic mnie tak nie wkurza jak ludzie,faceci i kobiety(bo takich facetów ktorzy są lustrzanym odbiciem tych lasek też jest sporo) którzy mają się za niewiadomo kogo,a nic w życiu sensownego nie osiągneli,niczego nie dokonali,a mają ego jak pałac kultury.Wiem że to co mowie nie budzi sympatii ale wierze że w głebi serca wielu ludzi też tak to postrzega,ale o tym nie mówi bo wychodzi się wtedy na dupka.
. No a że wydaje Ci się odwrotnie to pewnie dlatego że kobiety częściej przyjmują postawy wyczekujące a mężczyźni aktywne w poszukiwaniu partnera. Na takich portalach randkowych jest mniej więcej pól na pół jeśli chodzi o płeć, a kobieta odpowie ci średnio 1 na 20, a facet prawie każdy, w realu podobnie ilość starających się facetów o kobietę jest dużo większa niż odwrotnie.

Zdaję się ze masz racje,dlatego tak sobie pomyślałem że muszę być bardziej aktywny w tym temacie,bo dużo lasek mnie zaczepia,a ja kompletnie tego nie wykorzystuje,zamiast wziać telefon,umówić się to czekam na'' odpowiedni moment'' który nigdy nie nadchodzi.
khaleesi napisał(a):( Dean )^2, a jakie masz wymagania co do partnerki? :lol:

A co to za podśmiechujki,też mam prawo do wymagań:P
Ale nie mam żadnych szczególnych,właściwie wszystkie jakie mam tyczą się charakteru....no może poza tym żeby nie była gruba,bo gruba młoda dziewczyna zawsze jakoś mnie przeraża jak sobie myśle''teraz ma 20 lat i waży więcej ode mnie,to co będzie za 20 lat'' :pirate:
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 27 kwi 2014, 03:20
kawa, zćpałem się kawą 8)
Reiben

przez ozesek 27 kwi 2014, 09:35
CUD !!!

Mam do Was pytanie. Czy moglibyście mi poradzić jak w miarę szybko wyjść z traumy, którą spowodował wczorajszy wypadek?
Jechałam z chłopakiem samochodem, padał deszcz, było ślisko, wpadliśmy w poślizg a samochód zrobił kilka obrotów, skasował trzy słupy :( ja jestem dzisiaj obolała, najbardziej ucierpiała na tym moja psychika, bo od 8 lat leczę się na nerwicę :( tato jak zobaczył samochód stwierdził, że to cud, że nikomu nic się nie stało, bo samochód jest skasowany :( jestem bardzo nerwowa, byle jakie sytuację wyprowadzają mnie z równowagi, a teraz już chyba nie wsiądę do samochodu :? Poradźcie mi jak mam podejść do tego co się wydarzyło, bym nie wpadła w jeszcze gorszy dół :?
"Przechytrzyć lęki"

przez carlosbueno 27 kwi 2014, 11:20
ozesek, jak cud to trzeba wszcząć proces kanonizacyjny tylko kogo auta, kierowcy a może pasażerki. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez butterfly_may 27 kwi 2014, 12:56
Dziś wypad nad morze .. pospacerować .. uwielbiam takie wypady bo jakoś tak mnie wyciszają ;)
.. i żeby nie wiem co .. ale .. nigdy się nie poddawaj ..

przez ozesek 27 kwi 2014, 13:25
carlosbueno samochodowi przyzna się bardziej renowacja :? dobrze, że jest AC. Ja choć to bardzo przeżyłam, to nie przechodzę tego teraz najgorzej, pomaga mi też hydroxyzyna 10 mg, zawsze się po niej wyciszam i jestem teraz głodna i to jest przyjemne. Najbardziej martwię się o chłopaka, bo to jego drugi wypadek, on prowadził i na dodatek nie swój samochód, tylko mojego taty :? doktór kazała i jemu dać hydroxyzynę ale on jest przeciwnikiem jakichkolwiek leków :? chyba, że zaaplikuję mu do jedzenia :105:
"Przechytrzyć lęki"

przez Candy14 27 kwi 2014, 14:05
zakupy :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Zazulka 27 kwi 2014, 14:08
Dziś - powrót do ciemnego pieczywa z ziarnami po półrocznej diecie jasnopieczywnej. Małe, ale jak cieszy :D
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez Rebelia 27 kwi 2014, 16:29
Obrazek

przez kupmitrumne 27 kwi 2014, 18:48
Rebelia, :lol:

przez czarnobiała mery 27 kwi 2014, 21:08
napisanie dwóch nowych wierszyków do zbiorku ;)

przez elo 27 kwi 2014, 21:32
zaliczylam kolokwium [znaczy nie ja tylko moj pierwszak za ktorego pisalam] :great:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY