Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez ( Dean )^2 26 kwi 2014, 14:36
izaa napisał(a):KochajacyFacet, masz rację, owszem. Ale uroda nie pozwala zatrzymać faceta na dłużej :D Nie wiem czy Deanowi chodzi o przelotną znajomość. Raczej jest wrażliwy, a złamane serce w chu. boli. Lepiej być pewnym drugiej osoby :D

KochajacyFacet napisał(a):izaa, Oj Iza. Z punktu widzenia kobiet sytuacja wygląda inaczej. Faceta można mieć na pstryknięcie palcami wystarczy minimum urody. Jakim gotowym :hide:

NO WŁAŚNIE!!

Wytłumaczy mi to ktoś...DLACZEGO tak jest?Sam to zauważyłem że dziewczyny moga przebierać i nawet brzydkie mają oferty i to sporo a większość facetów chodzi za jedną,za drugą i nawet całkeim atrakcyjni są sami....

To samo widzę na kursie tańca.Obiektywnie to faceci na kursie tańca są średnio sporo atrakcyjniejsi od kobiet.Średnia z wyglądu i wykształcenia przynajmniej.Na kursie jest kilku na prawde przystojnych facetów,a pieknych dziewczyn..dwie?Do tego laski po jakichś biednych kierunkach typu socjologia,pedagogika,polonistyka....A faceci po budownictwie,informatyce,elekrotechnice....
I co najlepsze te laski przebierają w nich,ciągle odrzucją choć w dużej mierze nie są ani ładne ani wykształcone,nie za bardzo mają się czym pochwalić...

Nie odbierzcie tego źle po prostu jak to jest,czy jest aż taki nadmiar facetów stosunku do kobiet że mogą tak robić czy ja po prostu czegoś nie wiem albo nie rozumiem??
Najgorszy jest wiatr.

przez Indifference1 26 kwi 2014, 15:03
izaa, Oj Iza. Z punktu widzenia kobiet sytuacja wygląda inaczej. Faceta można mieć na pstryknięcie palcami wystarczy minimum urody. Jakim gotowym :hide:

Sam to zauważyłem że dziewczyny moga przebierać i nawet brzydkie mają oferty i to sporo

No ja nie wiem czy to w moim mieście jest coś nie tak czy co. Skąd wy czerpiecie takie informacje? Aż wrzuciłabym swoje zdjęcie i ocenilibyście czy posiadam "minimum urody". A ofert mam aż całe 0.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Little Red Fox 26 kwi 2014, 17:58
udany trening, nawet obolałe mięśnie mi nie przeszkadzają, a dodatkowo... kupiłam sobie mega wysokie, czerwone szpilki :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez acherontia-styx 26 kwi 2014, 18:28
kawa po całym dniu na uczelni ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez slow motion 26 kwi 2014, 20:06
wczoraj trafił mi się bajer-pierwszy raz taki w życiu. chciałam przejść przez ulicę(nie było pasów) i jakiś facet zatrzymał się i mi ustępuję. jako, że łatwa nie jestem to macham mu ręką, żeby jechał, ale on równie uparty jak ja i dalej stoi. uśmiechnęłam się i poszłam dalej. nagle zatrzymuje się na uliczce i idzie w moją stronę z uśmiechem. wyjmuję słuchawki, a on kulturalnie "przepraszam czy nie przeszkadzam? zauroczyła mnie Pani uśmiechem czy mogłbym dostać nr telefonu?" pomyślałam- niezły bajer i zapytałam czy nie jestem w ukrytej kamerze. po czym odpowiedziałam, że mam chłopaka życzyłam miłego dnia i poszłam.
co jak co, ale odważny koleś.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez macieywwa 26 kwi 2014, 20:18
slow motion, napisz to w tym temacie post1666927.html#p1666927 ja dzis nie jestem w najlepszym stanie aby tlumaczyc ze wlasnie takie zachowanie nie ma nic wspolnego z ohydny przejaw seksizmu i zerowej kultury osobistej jak twierdzi nel..
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez lucy1979 26 kwi 2014, 20:30
Slowmotion,
To pewnie był nałogowy podrywacz :D
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez macieywwa 26 kwi 2014, 20:54
lucy1979, nie nałogowy podrywacz, tylko zwykły pewny siebie gosc, nie widze w jego zachowaniu niczego z nałogowca a nawet jesli cos Tobie na to wskazuje, tak nie jest..uwierz mi, tak szybko nie dalby sie spławić na standardowy tekst mam chlopaka....
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Aranjani 26 kwi 2014, 20:55
Impreza urodzinowa teściowej :D Było super :D
Aranjani

przez zmęczona_wszystkim 26 kwi 2014, 21:04
( Dean )^2 napisał(a):Obiektywnie to faceci na kursie tańca są średnio sporo atrakcyjniejsi od kobiet.Średnia z wyglądu i wykształcenia przynajmniej.Na kursie jest kilku na prawde przystojnych facetów,a pieknych dziewczyn..dwie?Do tego laski po jakichś biednych kierunkach typu socjologia,pedagogika,polonistyka....A faceci po budownictwie,informatyce,elekrotechnice....
I co najlepsze te laski przebierają w nich,ciągle odrzucją choć w dużej mierze nie są ani ładne ani wykształcone,nie za bardzo mają się czym pochwalić...

A czy tamci panowie mają coś więcej do zaoferowania oprócz tego, ze są po budownictwie, informatyce, elektrotechnice? Próbuję tylko zrozumieć, co ich czyni lepszymi od tych po socjologii, pedagogice, czy polonistyce? :shock:
Jak dla mnie ktos może mieć i kilka fakultetów, i to nawet w naukach ścisłych, ale ja akurat patrzę się na to, czy z kimś mogę się dogadać, mam o czym porozmawiac, itp. a to, czy ktoś jest superinformatykiem, to już mnie zupełnie nieciekawi. Chyba że ocenia się kogoś tylko przez potencjał przyszłego zawodu (akurat informatyków zrobiło się jak "mrówków" i to nie jest już zawód, który z miejsca daje wielkie pieniądze).

Chyba za dużą wagę przywiązujesz do takich kryteriów, które nie są priorytetem dla Twojego targetu. Być może w tym jest wina i dziewczyny bardziej odpycha Twoje zachowanie.

przez carlosbueno 26 kwi 2014, 21:15
zmęczona_wszystkim, za czasów moich rodziców to matura to było coś co było wielkim powodem do dumy, później spowszechniała i tylko studia takowym były. A dziś to chyba tylko ścisłe i medyczne kierunki jeszcze jakąś renomę mają, reszta to poziom, ranga komunistycznej podstawówki, ale i to się może zmienić i za chwilę tylko doktorat w fizyki kwantowej czy biologii molekularnej będzie się liczył. A ludzie wcale zbytnio nie zmądrzeli. Zresztą co to za patrzenie i to na kursie tańca na to kto jakie studia skończył, u mnie w pracy większość ma zawodówki, młodsi średnie i jakoś żyją. Chyba nie ma tak chorego na wykształcenie kraju jak Polska przecież to parodia jakaś, gdzie indziej liczą się umiejętności, wiedza, kto kim jest anie jakies papiery które później okazują się zbędne w życiu.
Największy Forumowy Maruda

przez buka 26 kwi 2014, 21:22
carlosbueno co ci dziś sprawiło radość?

przez carlosbueno 26 kwi 2014, 21:24
buka napisał(a):carlosbueno co ci dziś sprawiło radość?

nic, mam okropny katar, boli mnie paznokieć, walnąłem się w palec i zrobiłem ałka, słowem kolejny beznadziejny dzień.
Największy Forumowy Maruda

przez buka 26 kwi 2014, 21:26
carlos,jesteś mistrzem ciemnej strony mocy :uklon:

Sortuj wg