Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Candy14 21 mar 2014, 21:54
zakupy :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Variable 21 mar 2014, 21:55
Candy14, co kupilas :D
Variable

przez Candy14 21 mar 2014, 21:57
pierdoly :D ..wiaderko do lodu, czajnik...szukalam butow bo zobaczyla dzis w autobusie swietne butki na koturnie u jakiejs dziewczyny ale nie bylo takich w sklepach. musze na necie poszukac. Ale samo lazenie i tak sprawilo mi radosc... taka cudna wiosenna pogoda byla :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Variable 21 mar 2014, 21:59
Candy14, ja tez dzis chodzilam i dorwalam 3 bluzki :pirate:
Variable

przez Monar 21 mar 2014, 23:32
Też poszłabym na zakupy... Ale póki co nie ma czasu, jak już wracam do domu, to wszystko pozamykane albo padam na pysk :D
Może w następnym tygodniu, choć podobno znów ma się zrobić chłodniej, więc nie wiem czy jest sens planować wiosenną przygodę sklepową :P

przez Lethality 22 mar 2014, 00:15
The Girl Next Door uwielbiam ten film
Ostatnio edytowano 22 mar 2014, 00:22 przez Lethality, łącznie edytowano 1 raz

przez Jeszoswiesz 22 mar 2014, 00:18
Byłem dziś na basenie z maluchem pewnym takim, z autyzmem. Nie mów za głośno, bo nadwrażliwy. Woda? Ojejku, wręcz jak lawa. Nawalczyłem się wpierw by pod prysznic wlazł, a by do wody basenowej wszedł, przekonywałem go na enty sposobów przez 20 minut. W pewnym momencie, trochę jakby z zaskoczenia, chwyciłem go za dłonie i pociągnąłem na głębszą wodę. Ten, niespodziewanie skoczył na mnie i wtulił się mocno ramionami. Trzymał mocno, nie puszczał broń boże ze strachu. Powoli oswajałem go więc z wodą, tą niespodziewaną metodą, ale puścić nie chciał, dopóki go do tego nie zmusiłem. To było słodkie i wspaniałe uczucie, kiedy uświadomiłem sobie jak potrzebny mogę dla kogoś być. Zajebiste uczucie, przy którym każda terapia i farmakologia to bzdury.
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

przez Lethality 22 mar 2014, 00:24
Jeszoswiesz, Super :)

przez Candy14 22 mar 2014, 00:25
Zajebiste uczucie,

prawda... chociaz chetnie opiekujey sie innymi a nie przyjdzie nam do glowy zeby zaopiekowac sie soba

przez amelia83 22 mar 2014, 00:28
Jeszoswiesz, :angel: ;) sie wzruszyłam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez fleuve 22 mar 2014, 00:54
Aurora92 napisał(a):Pierwsza w tym roku burza. :yeah: :D

zazdroszczę ja już czekam na burzę ze czterdzieści lat mam wrażenie, liczę że to lato będzie burzowe, ogromnie bym tego chciała
Jeszoswierz, super, brzmi fantastycznie, to jest coś czego chcę, tylko boję się, że nie jestem w stanie pomagać innym, że moja psychika emocjonalność są zbyt chwiejne, że nie można na nich polegać, podejdzie mi nastrój jakiejś złości i pierdolnę to, zacznę być niemiła itp. Choć wierzę tak sobie, marzęęęęęęęęęęęęęęęęę że skoro to nie dla mnie, dla kogoś, to znajdzie się i siła żeby być dobrym i silnym
tylko wtedy też moje wewnętrzne dziecko pieprzony pies ogrodnika płacze, że ONO nie chce i ogólnie się czegoś domaga. nienawidzę siebie teraz za to, swojej psychiki.
z mojego spisu rzeczy z których się dziś cieszę i za które dziękuję światu:
dziękuję, że udało mi się skupić żeby przeczytać kilka zdań w książce, że koleżanka zdawała się być miła i przyjaźnie nastawiona, że postałam chwilę na balkonie po prostu patrząc na świat.
czarno widzę to pomaganie innym, mam wrażenie, że ja bym im prędzej mózg zryła i że szybko by się do mnie zniechęcili, no ale może niekoniecznie
fleuve

przez sad eyes 22 mar 2014, 03:42
miałam napisać, że tylko czytanie komiksów, ale muszę też dodać do tej "listy" posty Monar, Jeszoswiesza. sprawiły, że poczułam się trochę lepiej
everytime i open my eyes
it's like a dark marasmus...

przez wiejskifilozof 22 mar 2014, 17:33
Polacy zdobyli 2 miejsce w skokach.

-- 22 mar 2014, 17:47 --

I dziurkę zrobiłem w klusku śląskim.

przez EwaBraun 22 mar 2014, 18:01
długi aerobik w ogrodzie :105:

Sortuj wg