Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez SmutnaTęcza 07 mar 2014, 18:43
Tiber_Septim napisał(a):- Post Aurory, z którego wynika, że lubi długowłosych ;)

Niekoniecznie. ;) Nie każdemu facetowi dobrze w długich. Zaryzykowałabym nawet, że większość wygląda beznadziejnie. :lol: Krótkowłosi są super, o ile są fajnie ostrzyżonymi i dobrze ubranymi (oczywiście moim zdaniem) brunetami lub szatynami. :105: :mrgreen:

przez Tiber_Septim 07 mar 2014, 18:56
Ja się sobie podobam bardziej w długich, myślę że bardziej do mnie pasują. Poza tym taka odmienna fryzura w pewien sposób kształtuje moją tożsamość, czuję że jestem bardziej charakterystyczny, łatwiejszy do zapamiętania. Ludzie (tzn klienci, kontrahenci, bo ja praktycznie nie posiadam życia osobistego) nie zapamiętują mojego imienia, tylko moje długie włosy, mówią o mnie "ten długowłosy pan". Bez nich już do reszty czułbym się jak przedmiot, narzędzie.

przez Asuu 07 mar 2014, 18:57
Długowłosi są fajni 8)

Pusty pokoik, w końcu, w końcu :D

A - i powrót do jedynego właściwego koloru na mej głowie 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amarant_89 07 mar 2014, 19:09
Długie włosy? Blee... :D Wolę swoją glacę z włosem na 1mm.

Właśnie patrzę na swoją miłość... Ależ Ona jest piękna... Muszę ją kupić 8)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez Candy14 07 mar 2014, 19:17
Niekoniecznie. ;) Nie każdemu facetowi dobrze w długich. Zaryzykowałabym nawet, że większość wygląda beznadziejnie. :lol: Krótkowłosi są super, o ile są fajnie ostrzyżonymi i dobrze ubranymi (oczywiście moim zdaniem) brunetami lub szatynami. :105: :mrgreen:

Musze sie z tym zgodzic.. mam slabosc do dlugowlosych facetow ale swojego osobistego nie wybrazam sobie w dlugich. Nie pasowalyby mu. Natomiast krociutko ostrzyzony wyglada super
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Anetolij 07 mar 2014, 19:42
Ja tam golę się na zero ale tylko kosiarką a nie typowo na gładką skórę. Jak pochodzę sobie z tydzień nie goląc się to mam krótkie :P Żyletką już się nie golę bo stwierdziłem że wyglądam jak po chemioterapii ale tak kosiarką to się zjadę. Siostra mnie kiedyś namówiła na długie włosy ale jak je zgoliłem to wyglądałem dojrzalej a teraz nie wyobrażam siebie w długich :D
Wszystko co w nas złe jest wynikiem otrzymanej krzywdy w przeszłości. Gdy robisz coś złego nie zdając sobie sprawy - to nie twoja wina.

przez Kalebx3 07 mar 2014, 19:50
Recepta na Clony i to, że dwa opakowania po 30 tabsów to jedyne 10zł......Wiem, gówniane szczęście ale zawsze jakieś....

Addicgirl21 to ty bierzesz wersję dla dzieci 0,5 mg ?,( bo tak by wychodziło ,że 10 zł ), no chyba ,że masz ryczałt , ale wtedy to nie 10 zł , ale 6,40 zł.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez monk.2000 07 mar 2014, 19:54
Tiber_Septim, Septim to o ile pamiętam bohater The Elder Scrolls: Oblivion. Chyba za późno zacząłem grać, bo mnie nie wciągnęło. No i właśnie mi radość też sprawiło, że ktoś ma taki nick, a przy grze trochę spędziłem.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Tiber_Septim 07 mar 2014, 20:26
Tiber Septim był pierwszym cesarzem Tamriel, w żadnej z części The Elder Scrolls go nie spotykamy, ale są o nim liczne wzmianki. W Oblivionie spotykamy jego potomków, cesarza Uriela Septima VII oraz pretendenta do tronu Martina Septima.
Takie małe OT :)

przez Reiben 07 mar 2014, 20:53
a myślałem, że jestem niezły z historii
Reiben

przez kupmitrumne 07 mar 2014, 21:56
nowa bielizna :yeah:

przez Candy14 07 mar 2014, 22:04
kupmitrumne, :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pieprz 07 mar 2014, 22:06
Reiben napisał(a):a myślałem, że jestem niezły z historii

co ty wiesz o elder skrolsach, kolego
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Steviear 07 mar 2014, 22:10
Ja właśnie dziś zobaczyłam faceta całkiem w moim typie :D Sprawiło mi to sporo radości, bo takie coś się zdarza bardzo rzadko. :pirate:
Szkoda że był z kumplem i szkoda ze było tyle ludzi. Aż tak śmiała to nie jestem xD

Poza tym radość sprawiła mi praca. Znowu po godzinach :D Jestem coraz bardziej zadowolona z tego projektu. Wkrótce przyjdzie mi się zmierzyć z nowym narzędziem.Ale myślę ze dam radę :D No i jak skończę ten to będe mogla cieszyć się innym który zacznę od nowa i może zostanie mi czas na coś nowego?:D
Nie doceniłam tego programu. Tyle efektów sprawiło mi radość.
Potem powrót -nie samotnie :D I tyle dobrej kawy ze śmietanką.
No i cola tradycyjnie.
Steviear

Sortuj wg