Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez kupmitrumne 02 mar 2014, 12:29
Marian_Paździoch napisał(a):taka pora :D

-- 02 mar 2014, 03:28 --

Ja już wstałem. Muszę posortować gacie i pędzę na 6 rano na moją szczękę na bazarze.

Obrazek nie wytrzymie

przez nerwicanacałego 02 mar 2014, 12:55
Życie to interesy.Nie można przekonać wszystkich aby nas lubili :idea:

przez Steviear 02 mar 2014, 13:04
Ja tam po prostu myślę,że życie to życie i bez sensu dodawać jakiegoś materializmu do tego.
Oczywiście każdy z nas inaczej uważa. Ale sprowadzając wszystko do takich granic i pozbawiając rzeczy tego wydzwięku spontaniczności.. No nie wyobrażam sobie, że mogłabym być wtedy szczęśliwa- analizując wszystko.

Dzisiaj to chyba tylko dobra sałatka,chleb ze słoneczkiem. Cola, No i zaraz będzie kawa. Już sama ta myśl sprawia mi radość. Kawa z mlekiem i cukrem :105:
No i muzyka. Szkoda tylko,że w radiu same smuty i to, co mi się nie podoba. Każdy poranek byłby troszkę lepszy gdybym mogła słuchać tego, co chcę.
Poza tym dla mnie nieadekwatne jest puszczanie takich ballad czy wolnych piosenek z rana. Dobra - może to już nie poranna pora ale niedziela, no..
od 13 można sobie takie coś zafundować, ale nie o 9..10.. 11.. 12.. Trzeba się obudzić!!
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwicanacałego 02 mar 2014, 13:17
O jeszcze napiszę może tak jesli jesteś nerwowy to nie wbijaj sobie do głowy że jesteś nerwowy tylko pomyśl-pracuję nad sobą,życie wystawiło moje nerwy na próbę.Kochaj siebie na stówę nie idz na łatwiznę jak wielu ludzi to robi popadają w nałogi jak alkochol,papierosy,chazard,gry.Wszystko moze być nałogiem.Pamiętaj kochaj siebie zawsze.To jest tak jak byś woził ślub bez miłości-taki związek nie jest szczęśliwy.Pokochaj siebie na sto procent. :idea: :angel:

-- 02 mar 2014, 12:20 --

Steviear napisał(a):Ja tam po prostu myślę,że życie to życie i bez sensu dodawać jakiegoś materializmu do tego.
Oczywiście każdy z nas inaczej uważa. Ale sprowadzając wszystko do takich granic i pozbawiając rzeczy tego wydzwięku spontaniczności.. No nie wyobrażam sobie, że mogłabym być wtedy szczęśliwa- analizując wszystko.

Dzisiaj to chyba tylko dobra sałatka,chleb ze słoneczkiem. Cola, No i zaraz będzie kawa. Już sama ta myśl sprawia mi radość. Kawa z mlekiem i cukrem :105:
No i muzyka. Szkoda tylko,że w radiu same smuty i to, co mi się nie podoba. Każdy poranek byłby troszkę lepszy gdybym mogła słuchać tego, co chcę.
Poza tym dla mnie nieadekwatne jest puszczanie takich ballad czy wolnych piosenek z rana. Dobra - może to już nie poranna pora ale niedziela, no..
od 13 można sobie takie coś zafundować, ale nie o 9..10.. 11.. 12.. Trzeba się obudzić!!

krótko i na temat,nie uwarzasz że życie to interesy.Zobacz-nikt ci nic nie da za darmo.

przez Steviear 02 mar 2014, 13:22
Oczywiście, że nie da nic za darmo. Ale czy warto doprowadzać do tego,by nazywać tak całe życie?
Steviear

przez nerwicanacałego 02 mar 2014, 13:33
Może tak,pewien człowiek ma wielkie gospodarstwo,wielu ludzi dla niego pracuje.Pewnego lata zatrudnił dwóch młodych ludzi na 3 miesiące.
Na stępnego lata poprosił tylko jednego z nich aby dla niego pracował.Załóżmy że jeden tych chłopaków był troszkę nerwowy ale pracował sumiennie i bezproblemu dogadywał się z właścicielem gospodarstwa.Natomiast drugi chłopak nie miał problemów z nerwami ale gospodasz go nie lóbiał.Więc gospodarz poprosił tego pierwszego aby dla niego pracował.A tego drugiego z którym się nie dogadywał po prostu przestał współpracować. Gospodarz był zawsze wyrozumiały,kultularny i płacił durzo pieniędzy.To są po prosti interesy.Może chodzić np.że znajdzie kogoś kto będzie kopał ziemniaki szybciaj albo jego piorytetem jest to czy lubi z takim człowiekiem pracować.Interesy to jest słowo o wielu twarzach :angel:

przez Steviear 02 mar 2014, 13:39
No ale to żadne interesy. Po prostu jeden z nich był mniej sympatyczny od drugiego.
Przecież ten drugi nawet nie usiłował negocjować. Wtedy gdyby mu się udało, można byłoby mówić o interesach.
Przynajmniej ja to tak widzę.
Albo kogoś lubimy albo nie. Interes moim zdaniem jest wtedy, kiedy ze statusu- nie lubię cię, negocjujesz tak,że gospodarz powie - Nie lubię Cię ale gadkę masz i umiesz sobie poradzić, więc Cię zatrudnię.
Steviear

przez nerwicanacałego 02 mar 2014, 13:46
Steviear napisał(a):Oczywiście, że nie da nic za darmo. Ale czy warto doprowadzać do tego,by nazywać tak całe życie?

w jakim wymiarze urzujesz tego slowa to jest twoje :idea:

przez AddictGirl21 02 mar 2014, 13:48
Neonowo pomarańczowa bluzeczka, którą mam na sobie - taka pozytywna część garderoby :D
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Steviear 02 mar 2014, 13:48
:roll:
Tak,tak. Oczywiście..
Steviear

przez nerwicanacałego 02 mar 2014, 13:54
Steviear napisał(a)::roll:
Tak,tak. Oczywiście..

dla jednego slowo interesy będzie znaczyło puje na mecz i sie opję browarmi.
drugi pomysli nauczę się angielskiego to jest w moim interesie
jeszcze inny pomysli może schdnę po co dzwigać 10 kilo
jeszcze inny pomysli a może posmieję się z ludzi na foróm
Jeszcze inny napsze a moze oszukam tych ludzi na foróm

przez Steviear 02 mar 2014, 14:01
Nie wiem co chcesz osiągnąć. Jakby trudno było napisać normalnie.
Steviear

przez nerwicanacałego 02 mar 2014, 14:02
Steviear napisał(a):Nie wiem co chcesz osiągnąć. Jakby trudno było napisać normalnie.

ja się z tobą nie kłócę. :idea:

podoba mi się twoja odpowiedz krótko i na temat :angel:

przez Steviear 02 mar 2014, 14:06
Ale ja nie mówię,że się kłócisz, tylko odpisujesz w dziwny sposób.
Taki moralizatorski trochę.
Też żebym sobie coś z tego wybrała..

Edit: Edytowałeś. No dobra.
Okej. Choć inaczej to odebrałam.
Steviear

Sortuj wg