Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez lul 30 sty 2014, 18:52
nerwicanacałego, ponoć homo sapiens - to człowiek myślący :D sami sobie jesteśmy największymi wrogami - zaprzyjaźnijmy się ze sobą, szanujmy siebie i dbajmy o swoje potrzeby a będzie nam się żyło wygodniej :)
lul

przez kupmitrumne 30 sty 2014, 19:14
21 Jump Street 8) uśmiałam się

przez Midori 30 sty 2014, 19:23
Seans Psycho Pass. Mogłabym to oglądać tysiące razy. ;)
Midori

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rebelia 30 sty 2014, 19:28
Wszystko ostatnio zmienia się jak w kalejdoskopie, ogólnie chyba wszystko po troszku na plus wychodzi. Ale dzisiaj najbardziej wylanie z siebie wiadra potu 8)

przez amelia83 30 sty 2014, 19:41
24 dni do urlopu :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez nerwicanacałego 30 sty 2014, 21:00
lul napisał(a):nerwicanacałego, ponoć homo sapiens - to człowiek myślący :D sami sobie jesteśmy największymi wrogami - zaprzyjaźnijmy się ze sobą, szanujmy siebie i dbajmy o swoje potrzeby a będzie nam się żyło wygodniej :)

Jak bym tego nie wiedział,czasami tyle tego spadnie nam na głowę że się traci kontrolę.Tymbardziej jak się niema żadnego wsparcia.

Nie jesteśmy swoimi wrogami,my sami sobie krzywdy nie robimy.

przez lul 30 sty 2014, 21:11
nerwicanacałego, właśnie, że my sami sobie wyrządzamy krzywdę swoją nieświadomością... Oszukujemy siebie, poniżamy, źle traktujemy, narzekamy a potem - dziwne, że życiowo nam jest źle i ciężko... Kochaj siebie a będzie Ci jak w niebie. Nie szukaj wsparcia na zewnątrz - szukaj je w środku. Życie bywa przyjemne o ile nastawimy się na taką długość fali :D
lul

przez nerwicanacałego 30 sty 2014, 22:01
lul napisał(a):nerwicanacałego, właśnie, że my sami sobie wyrządzamy krzywdę swoją nieświadomością... Oszukujemy siebie, poniżamy, źle traktujemy, narzekamy a potem - dziwne, że życiowo nam jest źle i ciężko... Kochaj siebie a będzie Ci jak w niebie. Nie szukaj wsparcia na zewnątrz - szukaj je w środku. Życie bywa przyjemne o ile nastawimy się na taką długość fali :D

No niby tak,w sumie to wiem.Czasami mam taki kocioł w głowie że nic nie jest jasne.Prubuje coś robić i jestem uwięziony we wlasnych myslach.

przez Candy14 30 sty 2014, 22:04

Jak nie? nawet na forum sa osoby ktore gnoja sie systematycznie i sa zdziwieni ze ludzie za nimi nie przepadaja.
nerwicanacałego, ja czuje ze Ty jestes sympatyczny facet tylko pogubiony strasznie. Nie dowalaj sobie :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez lul 30 sty 2014, 22:06
nerwicanacałego, Bo jesteśmy więźniami swojego niereformowalnego umysłu <mój Boże ha ha..> i póki nie zmienimy sposobu myślenia - będzie nam źle :D
lul

przez Candy14 30 sty 2014, 22:07
lul, o przepraszam...moj umysl jest jak najbardziej reformowalny :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez lul 30 sty 2014, 22:08
no nie Candy14, widać że dobry chłopak, tylko niech bardziej polubi się sam ze sobą :D
lul

przez nerwicanacałego 30 sty 2014, 22:14
Candy14 napisał(a):

Jak nie? nawet na forum sa osoby ktore gnoja sie systematycznie i sa zdziwieni ze ludzie za nimi nie przepadaja.
nerwicanacałego, ja czuje ze Ty jestes sympatyczny facet tylko pogubiony strasznie. Nie dowalaj sobie :D

Jestem ok,wszystko to jest pomieszane.Mozna tak powiedzieć i wiem oco chodzi tylko wiesz jak to jest czasami nic sie nie gadza.
No pwnie masz rację z tym pogubieniem,czasami popełnie błąd którego nie powinnienen popełnić jest st cięszko czasami to czego oczekujesz nie jest takie jak powinno być.No ale juz mi lepiej.Staram się jak najszybciej powstać jak upadnę.

-- 30 sty 2014, 21:16 --

lul napisał(a):no nie Candy14, widać że dobry chłopak, tylko niech bardziej polubi się sam ze sobą :D

Bo zaraz zrobie wstydnisia :angel: .
Lubię siebie,nerwy mam poszarpane

przez Candy14 30 sty 2014, 22:22
lul, zgadzam sie z Twoja opinia :D My juz go lubimy

czasami popełnie błąd którego nie powinnienen popełnić jest st cięszko czasami to czego oczekujesz nie jest takie jak powinno być.

:bezradny: zycie.. nikt nie mowil ze bedzie lekko :D Daj sobie prawo d popelniania bledow

Sortuj wg