Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez jazzowa 19 gru 2013, 21:01
nic
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Śmiercionauta 19 gru 2013, 21:05
nic
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez monk.2000 19 gru 2013, 21:08
Raczej nic, może postępy w medytacji. Choć z drugiej strony może być tak, że się łudzę, a oświecenie to rzecz, która jest naukowo możliwa do dowiedzenia, że nie istnieje, a ja się męczę i tracę czas, który mógłbym wykorzystać na granie w szachy, czy jeżdżenie w Need For Speedzie. Takie myśli mi chodzą, ale to dobrze, bo to oznacza, że nie jestem lemingiem życiowym.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 19 gru 2013, 21:14
monk.2000 napisał(a):mark123, Tajlandzki. :D
Może załóż bloga o swojej pasji. Gdybyś na prawdę skrupulatnie podchodził do tego to masz u mnie już jednego stałego bywalca.

Na bloga to raczej za mało napojów znam, bo kupuję tylko w sklepie, który jest w mojej okolicy; nie jeżdżę po Polsce do innych importerów ani nie kupuję w sklepach internetowych, które sprowadzają.

deader napisał(a):Czy ta Fanta była tajlandzka ze smaku, czy z pochodzenia..?

Z pochodzenia
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez wiejskifilozof 19 gru 2013, 21:34
Obierałem pieczarki na zupę.

przez kupmitrumne 19 gru 2013, 22:02
Dobry trening ( pot na tyłku , czole , plecach i cyckach ) :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 19 gru 2013, 22:11 przez kupmitrumne, łącznie edytowano 1 raz

przez Artemizja 19 gru 2013, 22:04
Uszaki :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez deader 19 gru 2013, 22:11
mark123 napisał(a):Na bloga to raczej za mało napojów znam, bo kupuję tylko w sklepie, który jest w mojej okolicy; nie jeżdżę po Polsce do innych importerów ani nie kupuję w sklepach internetowych, które sprowadzają.

Ale polujesz na różne egzotyczne, choćby ta Fanta z Tajlandii - miała jakiś oryginalny smak? czy tylko sam fakt pochodzenia z innego kraju się liczył? Jeśli była o smaku dostępnym w Polsce - to czy się różniła w smaku (jak np. DrPepper który krajowy jest jawnie inny)..?

Poza tym coś mi się kojarzy że wyławiasz też egzotyczne energetyki z tanich supermarketów czasem..? Moi internetowi faworci, Angry Video Game Nerd i Nostalgia Critic zabłysnęli recenzjami dupnych gier i dupnych filmów :D

Kiedyś trafiłem na bloga o tanich winiaczach - nie wiem czy jest jakaś o "dupnych energetykach" :D

monk.2000 napisał(a):Raczej nic, może postępy w medytacji. Choć z drugiej strony może być tak, że się łudzę, a oświecenie to rzecz, która jest naukowo możliwa do dowiedzenia, że nie istnieje, a ja się męczę i tracę czas, który mógłbym wykorzystać na granie w szachy, czy jeżdżenie w Need For Speedzie. Takie myśli mi chodzą, ale to dobrze, bo to oznacza, że nie jestem lemingiem życiowym.

Jakbyś "tracił czas" na szachy, to pewnie przyszłyby rozkminy że mógłbyś ten czas spożytkować lepiej, na przykład - na medytację ;) Ze wszystkim tak zawsze jest :/ Ale w sumie cokolwiek robisz, postęp jest chyba zawsze czymś dobrym...(?)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez mark123 19 gru 2013, 22:29
deader napisał(a):Ale polujesz na różne egzotyczne, choćby ta Fanta z Tajlandii - miała jakiś oryginalny smak? czy tylko sam fakt pochodzenia z innego kraju się liczył? Jeśli była o smaku dostępnym w Polsce - to czy się różniła w smaku (jak np. DrPepper który krajowy jest jawnie inny)..?

Głównie poluję na zagraniczne napoje typu cola, ale przy okazji też na inne gazowane napoje. Ta Fanta z Tajlandii była o smaku truskawkowym (nie truskawka-kiwi, która jest sprzedawana normalnie w Polsce).

deader napisał(a):Poza tym coś mi się kojarzy że wyławiasz też egzotyczne energetyki z tanich supermarketów czasem..? Moi internetowi faworci, Angry Video Game Nerd i Nostalgia Critic zabłysnęli recenzjami dupnych gier i dupnych filmów :D

Co do energetyków, to próbowałem jakiś czas temu różnych smaków energetyków z marketów, ale obecnie kupuję pewne te same, bo nic nowego nie widzę. Ale zagranicznych energetyków żadnych nie próbowałem, bo nie znam żadnego nieinternetowego sklepu, który by to importował.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez evka 19 gru 2013, 23:10
Zamówiłąm sobie sushi do domu takie jakie lubię ;)
Dziecko śpi a ja fajna kąpiel, kupiłam sobie radyjko do łazienki ;) Teraz co idę do łązienki czy leżę w wannie - muzyka ;)
Sertralin 50 mg

przez Trzyzet 19 gru 2013, 23:54
Ten widok :)

Obrazek

przez wieslawpas 20 gru 2013, 03:55
Pogadałem sobie dzisiaj z gościem na parkingu i nawet znośnie sie czułem. Walnąłem 3 niskoalkoholowe lechy i posłuchałem jego niesamowitych historii, które każdemu się nie zdążają.

przez Aranjani 20 gru 2013, 05:39
PKP ;)
Aranjani

przez comatom 20 gru 2013, 08:20
kupmitrumne, zazdroszczę tego!
comatom

Sortuj wg