Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Śmiercionauta 18 paź 2013, 12:50
deader, to jest świetne.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez deader 18 paź 2013, 12:54
Mushroom, Śmiercionauta, wiem, żeby dzisiaj coś wywoływało banana na mym ryju to musi być naprawdę dużego kalibru zajebistości :D Chyba najbardziej rozbroiły mnie "zdjęcia dziadziusia z konwentu Wolfensteina" :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Anna Maria 18 paź 2013, 20:26
Popołudniowa drzemka. Z reguły nie udaje mi się zasnąć w dzień, a dziś zasnęłam i od razu lepiej.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 18 paź 2013, 20:31
wyjscie chociaż na chwile z domu, mimo kiepskiego stanu
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez wieslawpas 19 paź 2013, 03:38
za mna w sumie nienajgroszy dzien mimo sporej, niekkonwencjonalnej dawki stresu i napiec. Do 15 bylo standardowp, pozniej pojechałem na parking pogadac z gosciem napic sie kawy. Wyjazd z parkingu w supernastru to znaczy taki dobry humor i uspokojenie. Pozniej poszedlem do biura i o godzinie 16:15 sie zaczyna.:Przychodzi gosciu który zawsze glośno gada przez telefon, odnotowuje na kartce ile razy mnie wkurzyl, dochodzi do 4 razy, pozniej gada po angielsku juz 20 minut,
napiecie siega zenitu ide do totalety zarzyc tablekte (paroxetyne) tabletka wpada do sedesu. Co oznacza dla mnie zmarnowany wieczór bo zaczna sie objawy absencyjme, wychodze, gość dalej gada, ide zrobic herbate i wracam, gościu dalej gada. Emocje osiagają zenit podchodzę do niego łapię go za oszywe i ciagne do salki konferencyjnej, ale sie skurczybyk wyrywa po 3 metrach. A ja go tam ciągnąłem, żeby tam wlazl i gadał bez przeszkadzania innym w tym openspejscie.

Pozniej wracam widze ze gada, ale wlazł już sam do konferencyjnej i go nie slychac. Jak wyszedl to na starcie go opierzyłem i zaczal za to wsztko przepraszac, ale to taki ignorat co ma w dupie innych. Trzeba mu po porstu pokazać gdzie jest granica. A ze mnie jest bardzo spokojny czlowiek. To cale działanie wcale do mnie nie pasuje, ale to już po prostu adrenalina na maksa.

A wieczorem wziąłem udzial w szkoleniu. Z początku stres bo raz sytuacja poywzej, dwa objawy dostwanienia tabletki, trzy nowa sytuacjia - sami obcy ludzie.
Człowiek juz na starcie jest przydzielony do 3-osobowej grupy i nie ma sie jak wymiksować jak sie będzie gorzej czul. W sumie przez cały czas meczyly mnie
napiecie i spiecie i objawy odstawienne, ale nie chciałem wychodzić, bo byl to fajny kontakt z ludźmi, Pozniej nawet sie jakos uspokilem. Nawet ogrywalem role
wlasciela fabryki samochodów i organisty. Było naprawde bardzo wesolo, momentami przypominalo mi to kabaret bo bylo wiele scenek odrywanych
i ludzie co chwile chcacy albo niechcący mowili coś dowcipnego. Jedna dziewczyna udwala psa chodziac na czworaka ( a mogla przeciez pomachać pałą).
W sumie bylo to przesympatyczne szklenie, ktore trwalo az do 23, jak sie konczyło to chyba wszytkim bylo smutno, ze to koniec, tyle bylo fajnych entuzjastycznych emocji.

Z biura wyszedłem po tym wszyskim cały rozemocjonowany i spięty. Jak zwykle w takich sytuacji mam do siebie pretensje, czemu sie w to wszytko pcham.
Powinem unikac stresu, ogladac telewizje i robic cos co uspokaja. Ale bardziej czuje, ze zyje. Chociaz mozna miec później problemy ze snem.

przez Anna Maria 19 paź 2013, 11:58
Wydałam psiaka dalszym sąsiadom i mam za to paczkę słodyczy.
Laptop mi się wyłączał po minucie. Rozkręciłam, wyczyściłam i chodzi.
:D
Anna Maria

przez Monar 19 paź 2013, 14:16
kasiątko, a ja mam ochotę na słodkie, ale odkąd mieszkam w akademiku, to dla mnie jest to nieosiągalne, oszczędzam jak tylko mogę, jedynie w moje urodziny koleżanki z akademika i ze studiów kupiły mi co niecoś, więc się najadłam ^^

mi dziś sprawiła radość kanapka z czosnkiem :) mmm...

przez slow motion 19 paź 2013, 15:25
2 h na fitnessie :yeah:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez amelia83 19 paź 2013, 15:28
weeknd i poniedziałek wolny :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 19 paź 2013, 15:28
Jednak komp jest popsuty. Wentylatory nie pracują. Mam tylko smartfon.
Anna Maria

przez wiejskifilozof 19 paź 2013, 15:40
Widok koleżanki na mieście.Lat 36, nie widziałem jej od 3 lat.

przez Muzykoholiczka 19 paź 2013, 17:08
Udało mi się sprzątnąć całe mieszkanko, z czego jestem bardzo zadowolona. ;)
"Któregoś dnia rzucę to wszystko,
zostawię za sobą ten zafajdany świat."
Najładniejsze kobiece oczy na Forum

przez poem 19 paź 2013, 17:52
Sprzedałam kilka swoich karteczek na kiermaszu i nawet szykują mi się zamówienia :mrgreen:

przez carlosbueno 19 paź 2013, 18:03
poem, a co to za karteczki :?:
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg