Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez acherontia-styx 16 wrz 2013, 17:43
stypendium rektora na horyzoncie :twisted:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez Candy14 16 wrz 2013, 17:56
pindzia, hej :D :*

Naukowcy udowodnili ze ateisci sa zdrowsi :P 86% wody swieconej zawiera bakterie kalowe. Z kibla ja biora czy jak

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/86-proc ... lowe/qdnjn
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Reiben 16 wrz 2013, 17:58
A to o to chodzi z tym święceniem wody, w końcu ktoś wyjaśnił tą zagadkę :twisted:
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szpicruta 16 wrz 2013, 18:01
Candy14, to chodzi o tą wode co ludzie maczają w niej łapy po wejsciu do kosciolka
Nie ma sie co dziwić :mrgreen:
x

przez amelia83 16 wrz 2013, 18:03
acherontia-styx, super :!: :!: :brawo:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Candy14 16 wrz 2013, 18:05
szpicruta, o tym nie pomyslalam :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez szpicruta 16 wrz 2013, 18:10
Candy14 napisał(a):szpicruta, o tym nie pomyslalam :D

O.. to cghyba ironia 8)
x

przez Candy14 16 wrz 2013, 18:11
Hę? Powaznie nie przyszlo mi do glowy ze ludziska po toalecie łap nie myja a potem wkladaja w wode swiecona

przez Śmiercionauta 16 wrz 2013, 18:12
Candy14, nie wszyscy myją dłonie po sesji na kibelku. Zresztą,podobna sytuacja występuje w barach, gdzie w pojemnikach na darmowe orzeszki występuje mocz. :pirate: :pirate:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Monar 16 wrz 2013, 18:16
Vett napisał(a):Pierwsze czytanie w tym semestrze na niemieckim. Kocham ten twardy akcent wydobywający się z mych ust :105:

a mi angielski sprawia radość, z tym, że go nie lubię, ale jest facet, który jest taki żywy, fajny, to mam nadzieję, że w końcu się nauczę mówić, bo pisać po angielsku potrafię, rozumiem co też mowi (pierwszy nauczyciel, który wszystko mówi po angielsku) ale jak mówi do mnie, to nic nie rozumiem i nie potrafię zdania skleić, wiem, że mnie stać na to, by w końcu się przełamać, mówić, ale zawsze boję się, że coś palnę, ten stres jest aż tak wielki, że nawet nie pamiętam swojego imienia ;/
ale teraz się poprawię, jest mobilizacja, bo powiedziałam sobie, że w końcu się nauczę, jest szansa. tylko nie wiem czy nie będę musiała zacząć brać jakichś tabletek na uspokojenie przed tymi lekcjami j. angielskiego, w dodatku egzamin mam ustny. Także... Ten semestr będzie wyjątkowo trudny. Ale to dobrze. Przecież chodzi się do szkoły, by się czegoś nauczyć. W dodatku naszą grupę zakwalifikował do tej najlepszej i rzucił nas, a bynajmniej mnie, na głęboką wodę :( Ale powiedział, że na egzamin da nam pytania, jakie mogą się pojawić, i mamy przygotować się w domu dobrze i... Będzie chyba nieźle.

Candy14 napisał(a):Hę? Powaznie nie przyszlo mi do glowy ze ludziska po toalecie łap nie myja a potem wkladaja w wode swiecona

Mi też. Fuj, dobrze, że nie chodzę do kościoła.

przez Abbey 16 wrz 2013, 18:23
luk_dig napisał(a):Candy14, nie wszyscy myją dłonie po sesji na kibelku. Zresztą,podobna sytuacja występuje w barach, gdzie w pojemnikach na darmowe orzeszki występuje mocz. :pirate: :pirate:

Ach, czytałam o tych badaniach, gdzie to po pół godziny w barze mieli kilka gatunków/rodzajów/nie wiem jak nazwać moczu w jednej miseczce... fe

-- 16 wrz 2013, 18:27 --

Monar, jak ogarniesz to mnie zaczniesz uczyć! :pirate: Ja się znalazłam w zaawansowanej grupie, choć bardzo odstaję od reszty, nie mogę się przepisać, a mam też wrednych kujonów, którzy dla beki mnie cały czas wybierają, żebym coś robiła/mówiła/czytała, bo nie umiem :? Nienawidzę angielskiego, niemiecki za to jest miodem na me uszy i duszę, zupełnie go nie ogarniam, ale uwielbiam go czytać/słuchać i jestem jak w transie :105:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Auman 16 wrz 2013, 18:31
Fakt, że w środę lub czwartek wychodzę.
Auman

przez Tyrr 16 wrz 2013, 18:34
Marcin20.04 napisał(a):Fakt, że w środę lub czwartek wychodzę.

:brawo:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Monar 16 wrz 2013, 18:39
Vett napisał(a):
Monar, jak ogarniesz to mnie zaczniesz uczyć! :pirate: Ja się znalazłam w zaawansowanej grupie, choć bardzo odstaję od reszty, nie mogę się przepisać, a mam też wrednych kujonów, którzy dla beki mnie cały czas wybierają, żebym coś robiła/mówiła/czytała, bo nie umiem :? Nienawidzę angielskiego, niemiecki za to jest miodem na me uszy i duszę, zupełnie go nie ogarniam, ale uwielbiam go czytać/słuchać i jestem jak w transie :105:

To tak samo jak ja z francuskim.

Sortuj wg