Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez rella 05 wrz 2013, 12:13
mark123 napisał(a):Moje ulubione cole, to waniliowa i rumowa, ale waniliowej nie mam już gdzie kupować.

ja kupiłam kiedyś w Galerii Krakowskiej

przez Aranjani 05 wrz 2013, 12:18
Ząb przestał mnie boleć (tfu tfu) ;)

Nie wiem czy w innych miastach Są sklapy sieci Kocyk, ale w Krakowie w każdym z tych sklepów można dostać colę waniliową :)
Aranjani

przez Auman 05 wrz 2013, 12:24
Badanie EEG. Troszkę mi się nudzi w tym szpitalu, więc takie badanie było dla mnie rozrywką.
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 05 wrz 2013, 12:40
rella napisał(a):
mark123 napisał(a):Moje ulubione cole, to waniliowa i rumowa, ale waniliowej nie mam już gdzie kupować.

ja kupiłam kiedyś w Galerii Krakowskiej

Bo w tych kilku wielkich miastach w Polsce raczej nie jest trudno o colę waniliową, ale w pozostałych już bardzo trudno.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez acherontia-styx 05 wrz 2013, 14:46
że udało mi się większość spraw załatwić ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

przez vik 05 wrz 2013, 14:56
Za 10 min sprawi mi radość wyjście z pracy i wyjazd na urlop :mrgreen:
vik

przez marcella 05 wrz 2013, 18:18
Mi dzisiaj sprawiło zaproszenie przez męża na lody! Wielkie lody z owocami, bitą śmietaną i czekoladą :P
To chyba oczywiste, że jeżeli współżyjemy seksualnie z różnymi partnerkami, albo po prostu wychodzimy z założenia, iż każdy facet powinien się zabezpieczać, to prezerwatywy nielateksowe www.secretplace.pl/372-nielateksowe powinny być na szczycie listy zakupowej.

przez deader 05 wrz 2013, 18:35
mark123 napisał(a):Bo w tych kilku wielkich miastach w Polsce raczej nie jest trudno o colę waniliową, ale w pozostałych już bardzo trudno.

Waniliowa cola to pikuś, weź gdzieś "na prowincji" znajdź DrPeppera... U mnie tylko jeden sklep w promieniu jakichś 20 kilometrów posiada czasem skrzyneczkę, a od kiedy pierwszy raz posmakowałem to zwariowałem, najlepsza gazowana trucizna ever i "prawdziwie agnostyczny napój":

When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez eurydyka1 05 wrz 2013, 18:54
Poznanie gustu muzycznego mojego brata.. ;) (co wiązało się ze sporym zaskoczeniem) Kurde, jak ja mało o nim wiem.

przez Candy14 05 wrz 2013, 19:17
wszystko :105: poczawszy od usmiechu psa po przebudzeniu poprzez fryzjera do usmiechu mojego kochania na moj widok
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez monk.2000 05 wrz 2013, 20:29
Fajnie macie, mi nic dzisiaj nie sprawiło radości. Może jakieś takie mikrodrobiazgi typu głaskanie kota, albo zrobienie herbaty. Ale to się nie liczy.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez mark123 05 wrz 2013, 22:47
deader napisał(a):Waniliowa cola to pikuś, weź gdzieś "na prowincji" znajdź DrPeppera... U mnie tylko jeden sklep w promieniu jakichś 20 kilometrów posiada czasem skrzyneczkę, a od kiedy pierwszy raz posmakowałem to zwariowałem, najlepsza gazowana trucizna ever i "prawdziwie agnostyczny napój":

W moim województwie jest w sumie raczej na odwrót. Dr Pepper to pikuś, a o colę waniliową jest dość trudno.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez Abbey 05 wrz 2013, 22:49
Vett napisał(a):Kilogram mniej :yeah: co prawda i tak wróci z nawiązką w związku z nadchodzącym stresującym czasem... Ale i tak się cieszę. czyli w tym momencie jestem 5kilo do ideału!

I kolejny! :yeah: :yeah: :yeah:

-- 05 wrz 2013, 22:52 --

deader napisał(a):
mark123 napisał(a):Bo w tych kilku wielkich miastach w Polsce raczej nie jest trudno o colę waniliową, ale w pozostałych już bardzo trudno.

Waniliowa cola to pikuś, weź gdzieś "na prowincji" znajdź DrPeppera... U mnie tylko jeden sklep w promieniu jakichś 20 kilometrów posiada czasem skrzyneczkę

Pozdrawiam z Polski B... Mogę pomarzyć o którymkolwiek z tych produktów :P Choć na szczęście jak dla mnie oba dupci nie urywają, więc nie mam za czym płakać. za to nadrabiam wyciem za smakowymi energetykami, Red Bullem w szczególności :105:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez 1234qwerty 05 wrz 2013, 23:05
mark123, świetny był ten odcinek :D

Sortuj wg