Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez deader 05 lip 2013, 19:58
Monar napisał(a):A ja nawet nie wiem, o czym mówicie, ale i tak Was lubię :lol:

To nadrabiaj zaległości! :D Marsz na torrenty, chomiki lub empiki i płyty Pink Floyd do koniecznego osłuchania:
- The Wall
- Wish You Were Here
- Dak Side of the Moon
- The Final Cut

A z solowego Watersa najbardziej polecam "Pros and cons of hitch-hiking" i "Radio K.A.O.S."

Ewentualnie film Alana Parkera "The Wall" - właściwie gigantyczny "teledysk" do całej płyty...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Siddhi 05 lip 2013, 20:07
Hmm, cóż, pojadę to zweryfikuję :) Za to widziałem klip z jakiegoś koncertu niedawnego, gdzie Gilmour zagrał u Watersa (!!!), Comfortably Numb dokładniej.
Wow, zagrali razem, btw. mój ulubiony kawałek Pink Floydów.

I kurde, może głos Gilmourowi pozostał, ale na gitarze to coś mu nie szło :/ Zresztą mniejsza o detale typu wokale (ale rymy)
Masz rację, strasznie rzępoli podczas solówki na początku, potem się rozkręcił :). Panowie się starzeją, cóż zrobić.
Siddhi

przez deader 05 lip 2013, 20:14
Siddhi napisał(a):Wow, zagrali razem, btw. mój ulubiony kawałek Pink Floydów.

Masz rację, strasznie rzępoli podczas solówki na początku, potem się rozkręcił :). Panowie się starzeją, cóż zrobić.

Dokładnie, "Wow". Czytałem ostatnio o Flojdach na wiki i na samym końcu jak byk stoi:

"Ostatnio Waters stał się bardziej otwarty na możliwość wznowienia działalności Pink Floyd. W wywiadzie ze stycznia 2007 roku powiedział: "Dla mnie to nie byłby problem, jeśli reszta chciałaby grać ponownie razem. Nie musielibyśmy wcale zbawiać świata. Za powód wystarczyłaby dobra zabawa. A i ludzie byliby zachwyceni"

A że "Comfortably Numb" to najlepszy ich numer to się zgadzam w 100%. Wieeeele nagrali wspaniałego materiału, ale ten jest... wyjątkowy ("Wish you were here" "przegrywa" jedynie ułamkiem procenta ale jednak...). No i w filmie jest genialnie zilustrowany. Zawsze jak słucham tego numeru, to przy tej drugiej solówce mam przed oczami obraz jak ciągną ledwo żywego Pinka na scenę...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 05 lip 2013, 20:18
- Wish You Were Here
- Dak Side of the Moon

Możecie wstawić te linki ? (jak u góry)
Bo z tych linków mogę na chromie odpalić te filmiki, a jak wejdę na yt to już nie :roll:

przez deader 05 lip 2013, 20:25
Monar napisał(a):
- Wish You Were Here
- Dak Side of the Moon

Możecie wstawić te linki ? (jak u góry)
Bo z tych linków mogę na chromie odpalić te filmiki, a jak wejdę na yt to już nie :roll:

Proszę bardzo:

A tu, "w bonusie", film "The Wall" (i od tego polecam zacząć...)

przez Siddhi 05 lip 2013, 20:34
dreader napisał(a):Ewentualnie film Alana Parkera "The Wall" - właściwie gigantyczny "teledysk" do całej płyty...
Dla niektórych zupełnie niestrawny, kompletna psychodelia. Najlepsza wersja Teledysku do Comfortably Numb to fragmenty The Wall.

(...) Ubiegł mnie z linkami...

Pink Floyd - Wish you were here
We are two lost soul swimming in the fish bowl, year after year. Runnin' over the same old ground, what have we found(?), the same old fears, wish you were here...
mogą, być błędy, z pamięci :)

Pamiętam, że kiedy zaczynałem słuchać Pink Floyd było to trudne, musiałem przesłuchać wiele, wiele razy, żeby w ogóle wychwycić urok tej muzyki. Miałem tak zawsze z ambitną muzą, na początku wydawała się pozbawiona smaku, a potem nie mogłem się miesiącami od niej oderwać, tak samo z różnymi metalowymi grupami.
Siddhi

przez Pieprz 05 lip 2013, 20:37
że przeżyłem ten dzień w robocie jakoś i teraz odpoczywam
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez deader 05 lip 2013, 20:41
Siddhi napisał(a):
dreader napisał(a):Ewentualnie film Alana Parkera "The Wall" - właściwie gigantyczny "teledysk" do całej płyty...
Dla niektórych zupełnie niestrawny, kompletna psychodelia. Najlepsza wersja Teledysku do Comfortably Numb to fragmenty The Wall.

Fakt, ciężki może być dla niektórych, zwłaszcza jeśli ktoś nie całkiem ogarnia angielski, bo to tekstowo jest wspaniała płyta/film... Ale dla mnie genialny. Waters nienawidził ponoć tego filmu, nie wiem czemu. Fragmenty z "Comfortably Numb", "What Shall We Do Now", "Another Brick in the Wall part II", "Empty Spaces" i "One of my turns" - cudo!!

Siddhi napisał(a):Pink Floyd - Wish you were here
We are two lost soul swimming in the fish bowl, year after year. Runnin' over the same old ground, what have we found(?), the same old fears, wish you were here...
mogą, być błędy, z pamięci :)

Pamięć cie nie zwiodła - słowo w słowo!.. :)

przez monk.2000 05 lip 2013, 20:54
Ja tak miałem z innym zespołem progresywnym z tego czasu: Emerson, Lake & Palmer. Najpierw wydawało mi się to chaotycznym zbitkiem dźwięków. A teraz lubię czasem posłuchać tego. :great:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez deader 05 lip 2013, 21:05
monk.2000 napisał(a):Ja tak miałem z innym zespołem progresywnym z tego czasu: Emerson, Lake & Palmer. Najpierw wydawało mi się to chaotycznym zbitkiem dźwięków. A teraz lubię czasem posłuchać tego. :great:

"Pictures at an Exhibition" - pamiętam bardzo fajna płyta. I "Tarkus".

A jak lubisz takie dźwięki a nie znasz, to polecam płytkę Alan Parsons Project - "Tales of Mystery and Imagination" - koncept album oparty na twórczości Poe'go.

przez Saraid 05 lip 2013, 21:13
Burza
Saraid

przez Anna Maria 06 lip 2013, 00:04
Miło spędzony czas na czacie i na forum ( czyta pogaduchy z Kamilem) :D
Anna Maria

przez wiejskifilozof 06 lip 2013, 15:29
Widok białych bocianów na polu.

przez mark123 06 lip 2013, 15:32
Nastał koniec sesji lipcowej, teraz wolne od nauki, myślałem, że się ucieszę, ale jakoś się nie ucieszyłem :?
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg