Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez deader 05 lip 2013, 13:56
Mamuśka postanowiła mi na imieniny zafundować bilet na koncert Rogera Watersa!!! DZIEKI, MAMO!!! :yeah:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez mark123 05 lip 2013, 14:06
a rower miałam do lat 6 brat mi go popsuł . potem jak miałam lat 11 przejęłam matki rower, ale brat mi popsuł i nie zdążyłam się nacieszyć niestety

Ja kiedyś w dzieciństwie próbowałem się uczyć jeździć na rowerze, ale zawsze się bałem, że rower się wywróci razem ze mną i przestałem się uczyć.

Ciekawym jakie?

Fantazjowanie i słuchanie muzyki. Poza tym, to mi nic nie sprawia radości, rzeczywistość jest jakaś taka smętna, co prawda nie dołuje mnie jakoś specjalnie, no ale radości też nie sprawia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez abstrakcyjna 05 lip 2013, 14:24
mark123, Więc nie umiesz jeździć na rowerze?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 05 lip 2013, 14:30
abstrakcyjna napisał(a):mark123, Więc nie umiesz jeździć na rowerze?

Nie umiem, ale nie żałuję tego, bo ochota szybko mi przeszła całkowicie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez abstrakcyjna 05 lip 2013, 14:35
mark123, Mam ciocię, która nauczyła się jeździć na rowerze w wieku około 50-60 lat. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

przez Anna Maria 05 lip 2013, 14:37
deader, masz dziś imieniny?
Anna Maria

przez deader 05 lip 2013, 16:33
kasiątko napisał(a):deader, masz dziś imieniny?

Heh, nie, Krzysztofa jest 25 lipca, koncert 20 sierpnia - mamuśka niegłupia z wyprzedzeniem mi prezeny funduje bo w moje imieniny może już biletów nie być :P Nie powiem, strasznie pozytywnie mnie to nakręciło, zawsze marzyłem o tym żeby zobaczyć "The Wall" na żywo, nawet jeśli będę miał niestety ze względu na ceny biletów miejsce gdzieś daleko na trybunach... Znam tą płytę (i film) na pamięć, nawet nie przeszkadza mi że na scenie nie będzie reszty Pink Floyd bo dla mnie i tak Pink Floyd to był Roger Waters :P

przez Monar 05 lip 2013, 16:44
deader, fajną masz mamę.

przez Candy14 05 lip 2013, 16:53
deader, :shock: kurcze...myslalam ze tylko takie dinozaury jak ja lubia Pink Floyd
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez abstrakcyjna 05 lip 2013, 19:29
Candy14, Ja uwielbiam Pink Floyd. ;)

Mi radość sprawiła przyjaciółka, która wiedząc, że jestem przeziębiona i nie mam energii wychodzić z domu wpadła z książką, gazetami do poczytania, owocami :)

przez Siddhi 05 lip 2013, 19:34
Znam tą płytę (i film) na pamięć, nawet nie przeszkadza mi że na scenie nie będzie reszty Pink Floyd bo dla mnie i tak Pink Floyd to był Roger Waters
W nagraniach z koncertów Gilmour do dziś zachował dobry wokal, Rogers trochę skrzeczy :)
Siddhi

przez Anna Maria 05 lip 2013, 19:39
Candy14 napisał(a):deader, :shock: kurcze...myslalam ze tylko takie dinozaury jak ja lubia Pink Floyd

też lubię a dinozaurem się nie czuję
Anna Maria

przez deader 05 lip 2013, 19:41
Monar, ano fajną, dziękuję :) Potrafi mnie zaskoczyć czasem tak że mi szczena opada - raz, jak jeszcze mieszkałem z rodzicami, wracam z pracy do domu a ona do mnie - "Znasz taki zespół: Cannibal Corpse?" - "No, znam... a czemu pytasz?" - "A, bo leciał dzisiaj w radiu, całkiem fajnie grają!" :shock: Rozwaliła mnie tym bo generalnie no, nie jest fanką disco co prawda, ale raczej tak na codzień to słucha jazzu bądź klasyków typu Zeppelin czy Clapton. Aż jej płytkę Cannibali pod choinkę tamtego roku kupiłem tak mnie rozłożyła :D

Candy14, eee, yyy, hmmm, tego, wiesz, ja ostatnio w brodzie pierwszy siwy włos znalazłem :P Ale z tego co się orientuję to i wśród młodzieży Pink Floyd nadal krąży. Dobra muzyka nie umiera nigdy, a oni nagrali sporo dobrego materiału, do dziś brzmiącego fantastycznie. To nie jest tak jak z, powiedzmy, Backstreet Boys, że jest "na fali" przez moment a po latach nawet ci co się tym entuzjazmowali przyznają że nie idzie tego słuchać po prostu, bo nurt w którym działali się tak zmienił że Boysi brzmią "wieśniacko". Eh, aż sobie chyba zaraz Dark Side of the Moon wrzucę na talerz :105:

Siddhi napisał(a):W nagraniach z koncertów Gilmour do dziś zachował dobry wokal, Rogers trochę skrzeczy :)

Hmm, cóż, pojadę to zweryfikuję :) Za to widziałem klip z jakiegoś koncertu niedawnego, gdzie Gilmour zagrał u Watersa (!!!), Comfortably Numb dokładniej. I kurde, może głos Gilmourowi pozostał, ale na gitarze to coś mu nie szło :/ Zresztą mniejsza o detale typu wokale (ale rymy :P ), ja po prostu strasznie cenię sobie Watersa jako kompozytora, tekściarza, człowieka z wizją. Jego solowe płyty niektóre są lepsze od niektórych Pink Floydowskich...

O, znalazłem:

W porównaniu do "dni świetności" to słychać niestety spadek gitarowej formy... :(

Ostatnio edytowano 05 lip 2013, 19:54 przez deader, łącznie edytowano 1 raz

przez Monar 05 lip 2013, 19:52
kasiątko napisał(a):
Candy14 napisał(a):deader, :shock: kurcze...myslalam ze tylko takie dinozaury jak ja lubia Pink Floyd

też lubię a dinozaurem się nie czuję

A ja nawet nie wiem, o czym mówicie, ale i tak Was lubię :lol:

Sortuj wg