Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Alienated 11 cze 2013, 17:30
siostrawiatru, mnie to akurat nie przeszkadza specjalnie ;) Kłopot właśnie w tym, że niektórzy ludzie mają jakieś chore uprzedzenia... Z reguły jednak dość dobrze się z innymi babkami z apteki dogaduję ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez siostrawiatru 11 cze 2013, 17:37
Alienated napisał(a):siostrawiatru, mnie to akurat nie przeszkadza specjalnie ;) Kłopot właśnie w tym, że niektórzy ludzie mają jakieś chore uprzedzenia... Z reguły jednak dość dobrze się z innymi babkami z apteki dogaduję ;)

Ja mam taką zasadę, że jak ktoś ma właśnie takie uprzedzenia to się z nim nie zadaję ;) A aptek miliony jest więc wcale nie muszę chodzić tam gdzie jakieś głupie baby sprzedają ;) Ja mam swoją ulubioną blisko domu i od lat kupuję tam prochy. Kobitki bardzo miłe zawsze są :mrgreen:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Alienated 11 cze 2013, 18:02
siostrawiatru, no i zasada ogólnie bardzo słuszna! ;) Bo i po co się z kimś takim zadawać... Co ciekawe, gdy byłem jakieś dwadzieścia lat temu na zamkniętym, kumplowałem się z jedną narkomanką, która trafiła tam na detoks. Kiedyś przyszli jej rodzice w odwiedziny i nieomal zbulwersowali się, widząc, że siedzę sobie u niej w pokoju ;). A kiedy przy wyjściu spotkali mnie poza oddziałem to już w ogóle byli w szoku :mrgreen: Zupełnie jakby ludzie tam zamknięci byli jakimiś zwierzętami :?
Co do tej mojej ulubionej apteki, zawsze miałem tam świetny kontakt z personelem, a i klientów było stosunkowo niewielu. Można więc było bez krępacji o różne dziwne rzeczy pytać :D.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 11 cze 2013, 18:53
kiełbasa i pieczone ziemniaki
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Artemizja 11 cze 2013, 19:07
To, że udało mi się zrobić ptasie mleczko :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez libertynka 11 cze 2013, 19:10
zapisałam się do warszawskiego veturilo i wypożyczyłam rower aż 3 razy w ciągu dnia, 3 razy po 20min czyli całkiem za darmo :)
sprawdziłam ile się jedzie do mnie do pracy i wyszło mi 14min więc mogę do pracy jeździć za darmochę :)
mam stację veturilo tuż pod domem i przy samej pracy :)
ha!
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Alien81 11 cze 2013, 20:38
Ja - co prawda nie dzisiaj - lecz kilka dni temu znalazłem prześmiewczy kanał na YouTube. Jego twórca wraz ze swoją ekipą tworzy obsceniczne ale błyskotliwe parodie wspólczesnej radiowo-telewizyjnej komercyjnej płukanki mózgowej. Rozpoznałem w nim gościa należącego do paczki z osiedla, na którym kiedyś mieszkałem. Sam niegdyś należałem do tej paczki znajomych, ale wskutek zaburzeń psychicznych odizolowałem się od nich i od lat nie mam już z tymi ludźmi żadnego kontaktu. Jestem na 100% pewien, że to właśnie on. Pewnie to co teraz napiszę zabrzmi dla wielu z Was niewiarygodnie, ale oglądanie jego filmików pomogło mi w walce z deprechą i nerwicą bardziej niż wszystkie psychotropy, które w swoim żywocie zażywałem i wszystkie psychoterapie, którym się poddałem. Sztuczne i niepotrzebne napięcie mięśniowe mi spadło, a poza tym spojrzałem na życie, ludzi i siebie z większym dystansem. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Pozdro;)
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

przez Monar 11 cze 2013, 20:46
Kolejna rzecz do mojego notesu z przepisami. Po raz pierwszy zrobiłam dziś placki z truskawkami - na patelni. Wyszły prze... zaje... pyszne. :yeah:
Niestety nie miałam jogurtu naturalnego i dodałam śmietanę z mlekiem, ale są naprawdę super. 8)
I jeszcze placki ziemniaczane dziś zrobiłam.
Jestem zadowolona, że się nie pocięłam, a zrobiłam coś pożytecznego.
Będzie co gotować w akademiku. :mrgreen:

-- 11 cze 2013, 20:50 --

Lilith napisał(a):To, że udało mi się zrobić ptasie mleczko :mrgreen:

ejjj! jak? ja też chcę.

przez Alienated 11 cze 2013, 20:51
Monar, i tak trzymać :!: ;)

przez Artemizja 11 cze 2013, 20:56
Monar, 100 g skondensowanego niesłodzonego mleczka, 15 g cukru-pudru, galaretka( o smaku, który najbardziej lubisz), polewa czekoladowa. Mleczko ubijasz z cukrem-pudrem aż trzepaczka będzie pozostawiała na masie ślad, galaretkę rozpuszczasz w pół szklanki wody i czekasz aż ostygnie, wlewasz do mleczka i delikatnie, ale dokładnie mieszasz, wstawiasz do lodówki, czekasz aż stężeje( różny czas w zależności od tego, jak galaretka"chwyci"), później jeszcze na 20 minut do zamrażarki. Wyciągasz, kroisz i oblewasz polewą ;) I wszystko ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Monar 11 cze 2013, 20:58
Lilith, nie wiedziałam, że to takie proste! robię w weekend. :D

Alienated, to nie będzie proste, ale będę się starać.

przez Artemizja 11 cze 2013, 20:59
Monar, no to jest akurat najprostsza wersja, bo inne są zdecydowanie bardziej skomplikowane. Zobacz ile jest tych wszystkich przepisów :http://zmiksowani.pl/przepisy-na/ptasie-mleczko

Administrator

przez Monar 11 cze 2013, 21:07
Lilith, rzeczywiście sporo. Zawsze marzyłam, by zrobić ptasie mleczko, ale jakoś tak nigdy nie rozglądałam się za przepisami. Dzięki. :D

przez Artemizja 11 cze 2013, 21:10
Monar, nie ma sprawy ;)

Administrator

Sortuj wg