Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Alienated 09 cze 2013, 00:39
zmienny napisał(a):nie wchodzą pająki do buzi w nocy, dużo ludzi tak gada, ale to mit bez obaw. ;)

O! To nie pająków należy się obawiać, tylko znajomych, którzy podczas upojnych imprez skłonni nam są podrzucić coś takiego do ust, gdy już odpłyniemy na dobre :mrgreen:
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez zmienny 09 cze 2013, 00:40
zdjąłem specjalnie na transmisję sportową na żywo, a i tak nie dało rady, albo za słaby komp chyba. ;/

-- 09 cze 2013, 00:41 --

Alienated, nie cierpię takich zachowań gimbusowych.
zmienny

przez siostrawiatru 09 cze 2013, 00:42
Alienated napisał(a):
zmienny napisał(a):nie wchodzą pająki do buzi w nocy, dużo ludzi tak gada, ale to mit bez obaw. ;)

O! To nie pająków należy się obawiać, tylko znajomych, którzy podczas upojnych imprez skłonni nam są podrzucić coś takiego do ust, gdy już odpłyniemy na dobre :mrgreen:

Nie no , aż tak się nie upijam :mrgreen:

-- 09 cze 2013, 00:43 --

zmienny, skoro nie dało rady to pobądź z nami chwilę bo brakuje Ciebie po TEJ godzinie...
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 09 cze 2013, 00:45
siostrawiatru, ja też nie! ;)
I może po części na tym polega mój problem, bo gdy wszyscy już się dobrze bawią, ja jestem... gdzieś... :105: ;)
zmienny, nie wiem jak się dzieci teraz bawią, ale i starszym różne głupoty pod wpływem alko gotowe przyjść czasami do głowy ;)

przez mark123 09 cze 2013, 00:52
Alienated napisał(a):Ja tam osy i pszczoły mogę gołymi rękami zabijać, ale na pewno fakt, że to denerwujące jeśli Ci coś takiego gdzieś w pobliżu brzęczy ;)

Wkurzać też mnie wkurza, ale głównie dominuje strach.
A co do zabijania owadów gołymi rękami, to ja się w sumie dziwię tym, którzy tak robią. Ja bym się jakiegokolwiek owada brzydził zabić gołą ręką
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.
Tylko dołujące, przygnębiające życie daje możliwość zarabiania pieniędzy.

przez zmienny 09 cze 2013, 00:53
siostrawiatru, a ok, dzięki, idę sobie trzasnąć kawę tylko i za chwilę dołącze jak będziecie jeszcze, bo mi się głowa kiwa.

Alienated, dlatego tym bardziej w ekipie pijącej ważne mieć ludzi nie odstawiających takich numerów, żeby można spokojnie robić głupoty. :smile:
zmienny

przez siostrawiatru 09 cze 2013, 00:56
zmienny, to ja też sobie kawkę walnę :mrgreen:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 09 cze 2013, 01:04
ok :mrgreen:

to wtedy siostrawiatru, mark123, Alienated, i inni, proponuje przejść do nocnych darków, bo i tak jest offtop, to tam sobie popiertolimy glupoty jakies. :smile:
zmienny

przez Alienated 09 cze 2013, 01:04
zmienny, akurat w moim przypadku problem odpada, bo wolę raczej popijać w samotności ;)
Ludzie mnie męczą :bezradny:
mark123, a ja sobie tak dzisiaj oglądałem te robale (początek tematu), i przypomniało mi się beztroskie dzieciństwo, kiedy to z kuzynem zbieraliśmy wszelkiego rodzaju paskudztwo do butelek, słoików etc... :mrgreen:

-- 09 cze 2013, 00:06 --

zmienny napisał(a):ok :mrgreen:

to wtedy siostrawiatru, mark123, Alienated, i inni, proponuje przejść do nocnych darków, bo i tak jest offtop, to tam sobie popiertolimy glupoty jakies. :smile:

No fakt... Piszemy poza tematem... Ale jak już wspominałem wcześniej, nie nadążam, gdy się za dużo dzieje... :bezradny:
Mogę zaglądać ewentualnie co pewien czas i coś sporadycznie dorzucić od siebie ;)

przez siostrawiatru 09 cze 2013, 01:07
zmienny napisał(a):ok :mrgreen:

Jestem zaaaa :mrgreen:

przez *Monika* 09 cze 2013, 01:08
idźcie słoneczka, idźcie :smile:
Obrazek
Główny Moderator

przez siostrawiatru 09 cze 2013, 01:11
*Monika*, Kochana... Tulam :mrgreen:

przez *Monika* 09 cze 2013, 01:12
siostrawiatru, :*
Obrazek
Główny Moderator

przez mark123 09 cze 2013, 01:19
Alienated napisał(a):No fakt... Piszemy poza tematem... Ale jak już wspominałem wcześniej, nie nadążam, gdy się za dużo dzieje... :bezradny:
Mogę zaglądać ewentualnie co pewien czas i coś sporadycznie dorzucić od siebie ;)

Ja też nie nadążam, a nawet gdybym nadążał to pewnie i tak bym za bardzo się nie udzielał, bo nie ma ściśle sprecyzowanych tematów dyskusji, a ja wtedy nie umiem za bardzo dyskutować.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.
Tylko dołujące, przygnębiające życie daje możliwość zarabiania pieniędzy.

Sortuj wg