Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez mark123 09 cze 2013, 00:22
Alienated napisał(a):mark123, osy i pszczoły to jeszcze luz... Ale gdy taki szerszeń gdzieś w pobliżu się pojawi, to już jakoś tak trochę nieswojo się robi :D

U mnie strach jest podobny, nieważne czy to pszczoła, czy osa czy szerszeń. Przy każdym z nich mam ochotę uciekać.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez siostrawiatru 09 cze 2013, 00:24
wykończony napisał(a):ona nie pełzają
są w ciele jaja są w kale nie myjesz owoców z naturalnego nawozu
larwa wchodzi z jelita krwią do płuc a tam wykrztuszasz ją i połykasz jak flegmę
i dorosła pływa Ci w jelicie i je to co ty zjadasz
w tym przyp chłopak miał dorosłą formę co wypłynęła z jelita to rzadkość

Dobra, /cenzura/ zabiłeś mnie. Błaaaagam Was nie mówcie mi więcej o TYM!! O jakichś jajach chryste, nawet nie chcę się zastanawiać nad tym.

-- 09 cze 2013, 00:26 --

A osa mnie kiedyś dziabnęła jak robiłam fikołka na trzepaku. Spadłam na gębę w pizdu.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 09 cze 2013, 00:35
nie wchodzą pająki do buzi w nocy, dużo ludzi tak gada, ale to mit bez obaw. ;)
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 09 cze 2013, 00:36
Mushroom napisał(a):
Alienated napisał(a):
kasiątko napisał(a):Na mnie to zdjęcie Mushroom, z glistami jakoś nie robi wrażenia :?

Większe ekstremalia się widywało :mrgreen:

To też prawda, ale to już nie do wklejenia tutaj.

Nie no, jasne... Swoją drogą, podkleiłem pod swój ostatni post o patologiach społecznych jeszcze jeden dokument... Co prawda tylko na chwilę, ale pojawiają się tam takie obrazki, że ja pier... :? :? :?

mark123 napisał(a):
Alienated napisał(a):mark123, osy i pszczoły to jeszcze luz... Ale gdy taki szerszeń gdzieś w pobliżu się pojawi, to już jakoś tak trochę nieswojo się robi :D

U mnie strach jest podobny, nieważne czy to pszczoła, czy osa czy szerszeń. Przy każdym z nich mam ochotę uciekać.

Ja tam osy i pszczoły mogę gołymi rękami zabijać, ale na pewno fakt, że to denerwujące jeśli Ci coś takiego gdzieś w pobliżu brzęczy ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez siostrawiatru 09 cze 2013, 00:37
zmienny, no to mnie okłamałeś bo miałeś mieć blokadę do 23.30. Więc co?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Alienated 09 cze 2013, 00:39
zmienny napisał(a):nie wchodzą pająki do buzi w nocy, dużo ludzi tak gada, ale to mit bez obaw. ;)

O! To nie pająków należy się obawiać, tylko znajomych, którzy podczas upojnych imprez skłonni nam są podrzucić coś takiego do ust, gdy już odpłyniemy na dobre :mrgreen:

przez zmienny 09 cze 2013, 00:40
zdjąłem specjalnie na transmisję sportową na żywo, a i tak nie dało rady, albo za słaby komp chyba. ;/

-- 09 cze 2013, 00:41 --

Alienated, nie cierpię takich zachowań gimbusowych.
zmienny

przez siostrawiatru 09 cze 2013, 00:42
Alienated napisał(a):
zmienny napisał(a):nie wchodzą pająki do buzi w nocy, dużo ludzi tak gada, ale to mit bez obaw. ;)

O! To nie pająków należy się obawiać, tylko znajomych, którzy podczas upojnych imprez skłonni nam są podrzucić coś takiego do ust, gdy już odpłyniemy na dobre :mrgreen:

Nie no , aż tak się nie upijam :mrgreen:

-- 09 cze 2013, 00:43 --

zmienny, skoro nie dało rady to pobądź z nami chwilę bo brakuje Ciebie po TEJ godzinie...

przez Alienated 09 cze 2013, 00:45
siostrawiatru, ja też nie! ;)
I może po części na tym polega mój problem, bo gdy wszyscy już się dobrze bawią, ja jestem... gdzieś... :105: ;)
zmienny, nie wiem jak się dzieci teraz bawią, ale i starszym różne głupoty pod wpływem alko gotowe przyjść czasami do głowy ;)

przez mark123 09 cze 2013, 00:52
Alienated napisał(a):Ja tam osy i pszczoły mogę gołymi rękami zabijać, ale na pewno fakt, że to denerwujące jeśli Ci coś takiego gdzieś w pobliżu brzęczy ;)

Wkurzać też mnie wkurza, ale głównie dominuje strach.
A co do zabijania owadów gołymi rękami, to ja się w sumie dziwię tym, którzy tak robią. Ja bym się jakiegokolwiek owada brzydził zabić gołą ręką
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez zmienny 09 cze 2013, 00:53
siostrawiatru, a ok, dzięki, idę sobie trzasnąć kawę tylko i za chwilę dołącze jak będziecie jeszcze, bo mi się głowa kiwa.

Alienated, dlatego tym bardziej w ekipie pijącej ważne mieć ludzi nie odstawiających takich numerów, żeby można spokojnie robić głupoty. :smile:
zmienny

przez siostrawiatru 09 cze 2013, 00:56
zmienny, to ja też sobie kawkę walnę :mrgreen:

przez zmienny 09 cze 2013, 01:04
ok :mrgreen:

to wtedy siostrawiatru, mark123, Alienated, i inni, proponuje przejść do nocnych darków, bo i tak jest offtop, to tam sobie popiertolimy glupoty jakies. :smile:
zmienny

przez Alienated 09 cze 2013, 01:04
zmienny, akurat w moim przypadku problem odpada, bo wolę raczej popijać w samotności ;)
Ludzie mnie męczą :bezradny:
mark123, a ja sobie tak dzisiaj oglądałem te robale (początek tematu), i przypomniało mi się beztroskie dzieciństwo, kiedy to z kuzynem zbieraliśmy wszelkiego rodzaju paskudztwo do butelek, słoików etc... :mrgreen:

-- 09 cze 2013, 00:06 --

zmienny napisał(a):ok :mrgreen:

to wtedy siostrawiatru, mark123, Alienated, i inni, proponuje przejść do nocnych darków, bo i tak jest offtop, to tam sobie popiertolimy glupoty jakies. :smile:

No fakt... Piszemy poza tematem... Ale jak już wspominałem wcześniej, nie nadążam, gdy się za dużo dzieje... :bezradny:
Mogę zaglądać ewentualnie co pewien czas i coś sporadycznie dorzucić od siebie ;)

Sortuj wg