Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 01:57
Monar ,ale czemu tak arogancko? "Podziękuję " napisałam nie w sensie Twojej osobie tylko ,że nie chcę psychoterapii.Każdy ma prawo do własnego zdania,poglądów .Ja wyraziłam swoje ,nie umiejszając przy ty Waszym.To,że jestem przeciwana psychoterapii nie znaczy ,że krytykuje czy odradzałąbym osobie chcącej jej spróbować np.Wiem,że ciężko w to uwierzyć nawet wśród nas ,ale ja naprawdę nie chce rozczulania,głaskania itp. a wręcz przeciwnie .nawet w realu tym się kieruje (i to wiedzą najbliżsi) ,że wolę opierdol i niewygodną opinie czy nawet prawdę).
szczypiorek86

przez Monar 23 gru 2012, 02:01
szczypiorek86, wiem, że to nie tyczyło się mnie... i to nie był atak. po prostu jak masz się w dupie, to czemu ja mam Cię miec w głowie?
Monar

przez Candy14 23 gru 2012, 02:03
Candy14 Oczywiście w teorii tak nie jest ,ale w praktyce różnie...

w praktyce rzeczywiscie bywa roznie bo wszedzie mozna trafic na nieprofesjonaliste. Pocieszajce jest jednak to, ze polowa forum trafila jednak na osoby kompetentne i ciezka praca z terapeuta poprawila jakosc swojego zycia. Mnie terapeutka wyciagnela z deprechy przy okazji popracowalam nad przyczynami i innym gownem ktore we mnie siedzialo. Przedtem tez mialam komu sie wygadac ale wygadac sie a przepracowac to dwie rozne rzeczy.
W kazdym razie skoro wolisz prochy pozostaje to uszanowac.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez acherontia-styx 23 gru 2012, 02:13
szczypiorek86 napisał(a):Wiem,że ciężko w to uwierzyć nawet wśród nas ,ale ja naprawdę nie chce rozczulania,głaskania itp. a wręcz przeciwnie .nawet w realu tym się kieruje (i to wiedzą najbliżsi) ,że wolę opierdol i niewygodną opinie czy nawet prawdę).

a czy terapeuta się rozczula nad pacjentem? jeśli tak by robił to po pół roku sam by potrzebował pomocy.
a terapia nie polega tylko na 'głaskaniu' jak to ujęłaś, opierdziel też idzie dostać (sama dostałam i to na pierwszej wizycie).

nie wierzysz w psychoterapię, rozumiem. sama kiedyś uważałam, że jak będę potrzebowała komuś się wygadać to mam komu nie potrzebuje do tego specjalisty. dzisiaj wiem, że byłam w błędzie. mam nadzieję, że Ty również to kiedyś zrozumiesz.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 02:14
Monar ależ oczywiście możesz mieć mnie i to co robię,mówię,piszę gdzie chcesz ,możesz też mnie zwyczajnie traktować jak powietrze,ale skoro już się odnosisz do mnie czy mojej wypowiedzi wypadałoby bez takiej arogancji chyba,że odpowiadasz tym samym na to samo.tego jednak w tym przypadku nie było...

Candy14 Tak wiem ,naczytałam się już ilu stąd to świetnie trafiło i nawet wierzę ,ale problem jest też w tym ,że do mnie zwyczajnie nie przemawia tego typu leczenie,działanie.Może to jest dobre ,ale co mam zrobić jak zwyczajnie nie działa,nie przemawia to do mnie .Kur*a nie wiem jak bardziej to określić a chciałabym...
szczypiorek86

przez Monar 23 gru 2012, 02:19
szczypiorek86, ponieważ nie potrafię być miła dla kogoś, kto nie chce pomocy. Dlaczego właściwie to nam piszesz? Chcesz publiczności? Bo pisałaś, że nie oczekujesz głaskania po główce, zatem - czego ? Chcesz skupić na sobie naszą uwagę?
Monar

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 02:24
Monar Ok rozumiem i do pewnych granic właściwie nie musisz więc spoko ,zapedziłam się trochę (albo nakręciłam).
W tej chwili odpowiadam już tylko na pytania,zagadnienia dotyczące mojej osoby.Coś tak na zasadzie dyskusji wiesz czasami tak bywa na forach.A zaczełam jak każdy inny tutaj oa czasu do czasu wywalający swoje problemy,żale,frustracje itp.

-- 23 gru 2012, 01:26 --

leaslie To co zacytowłaś tyczyło się nie psychoterapi a konkretnie tego co napisała Monar...
szczypiorek86

przez Pieprz 23 gru 2012, 02:26
Pocieszajce jest jednak to, ze polowa forum trafila jednak na osoby kompetentne i ciezka praca z terapeuta poprawila jakosc swojego zycia. Mnie terapeutka wyciagnela z deprechy przy okazji popracowalam nad przyczynami i innym gownem ktore we mnie siedzialo.

Mnie tak samo. Tu na forum nikt mnie dłużej nie zna więc nie uwierzylibyście jak zjebanym facetem kiedyś byłem.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 23 gru 2012, 02:27
,ale problem jest też w tym ,że do mnie zwyczajnie nie przemawia tego typu leczenie,działanie

a wiec dobrze, ze sie nie wybierasz bo efekt bylby zaden :) Nic na sile
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 02:34
Candy14 No chociaż Ty ... :P
szczypiorek86

przez Monar 23 gru 2012, 02:41
szczypiorek86, przecież też pisałam, że Twoja sprawa, tylko w bardziej brutalny sposób... ;)

Monar napisał(a):szczypiorek86, nie chcesz pomocy, to Twoja sprawa. phi. Myślisz, że będziemy Cię błagac "ojej nie rób sobie krzywdy biedactwo!!!" i się rozczulac?! jakbyś chciała pomocy, to jeszcze mogłabym tak powiedziec, ale skoro odmawiasz, no to ja Tobie podziękuję również.
krzyż na drogę.
Monar

przez Candy14 23 gru 2012, 02:41
No bo na prace z terapeuta trzeba byc gotowym inaczej nie bedzie efektow :bezradny: wiec jezeli ktos nie jest przekonany to lepiej niech poczeka... moze kiedys dojrzeje do tej decyzji a moze nie

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 02:50
Monar Skończymy już tą przepychankę <żółwik>

Candy14 O właśnie tak to NAWET ja bym tego nie ujęła...
szczypiorek86

przez Monar 23 gru 2012, 02:58
Candy14, ale tu działa uprzedzenie...
szczypiorek86 byłaś u terapeuty, że masz wyrobione zdanie?

Monar Skończymy już tą przepychankę <żółwik>

źle mnie odczytujesz, ja Cię nie atakuję, nie ma żadnej przepychanki. ;)
Monar

Sortuj wg