Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Monar 23 gru 2012, 00:55
głosnykrzyk, ja również nie biorę leków.
Monar

przez kaja123 23 gru 2012, 01:05
szczypiorek86, "przechwalać" napisałam w cudzysłowie bo napisałaś tak lekceważąco o sobie
E tam... nie,nie widział bo się zamknęłam w pokoju a,że długo śpię to dla nich normalka.Nic mi nie będzie ,na nic nie zaszkodzi bo jak koń na takie rzeczy odporma jestem(a szkoda)...Już raz kiedyś mi się zdarzyło coś podobnego
. Nie będe się spierała czy chciałas czy nie chciałaś tyle połknąć ale takie rzeczy Ci się zdarzają i zrozumiałam ze się powstrzymujesz z powodu utrudnionego dostępu do leków. Nie wiem czy wiesz (może wiesz ale wolisz wypierać) że to uzależnienie.

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 01:13
Powiem tak ,nie wiem czy to uzależnienie,ale nie wydaje mi się (w końcu nie biorę ich aż tak długo).Nie wiem oznacza,że być może ,cóż od tego są mądrzejsi.Z mojej strony bardziej chodzi o łatwy sposób chwilowej pomocy samej sobie i psychicznie i fizycznie .Tak wiem ,że to też nie mądrzejsze,ale powtarzam frustracja bywa silniejsza...
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kaja123 23 gru 2012, 01:17
szczypiorek86, a leczysz tą depresję psychoterapią? Bo że leki masz to już wiem ;)

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 01:20
Nie i nie mam zamiaru .Jak już niejednokrotnie tutaj wspominałam jestem wielce przeciwana psychoterapii...
szczypiorek86

przez kaja123 23 gru 2012, 01:23
szczypiorek86 napisał(a):Nie i nie mam zamiaru .Jak już niejednokrotnie tutaj wspominałam jestem wielce przeciwana psychoterapii...

samo nie przejdzie a leki - sama widzisz - ale przekonywała Cię nie będę. Mogę tylko współczuć. Powodzenia .

przez Candy14 23 gru 2012, 01:26
.Jak już niejednokrotnie tutaj wspominałam jestem wielce przeciwana psychoterapii...

jakies argumenty przeciw?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez agulka315 23 gru 2012, 01:28
wygrana Adamka - choć styl wątpliwy

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 01:32
Candy14 napisał(a):
.Jak już niejednokrotnie tutaj wspominałam jestem wielce przeciwana psychoterapii...

jakies argumenty przeciw?

Jak dla Ciebie się powtórze nawet...
Jeśli będę chciała się wygadać to mam komu ,nie musze aż uczonemu,który wszystko czym chce mie uzdrowić ma wykute z "mądych" książek...

Kaja123 "A leki" jakieś tam ukojenie przynoszą (mi).Nie Dziękuje póki co ... :smile:
szczypiorek86

przez Candy14 23 gru 2012, 01:41
szczypiorek86, to juz czytalam ale nie przyszlo mi do glowy ze to argument na powaznie. Gdyby terapia polegala na wyplakiwaniu sie w rekaw przyjaciolce to ludzie by raczej nie zmieniali swojego zycia na lepsze. No ale to Twoje zycie...
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 01:44
Candy14 Oczywiście w teorii tak nie jest ,ale w praktyce różnie...
szczypiorek86

przez Monar 23 gru 2012, 01:44
Jeśli będę chciała się wygadać to mam komu ,nie musze aż uczonemu,który wszystko czym chce mie uzdrowić ma wykute z "mądych" książek...

To idź do takiego, który Cię zrozumie. Który przeżywał coś takiego, co Ty. Ja do takiego chodzę. :bezradny:
Monar

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 01:46
Monar podziękuje jednak...
szczypiorek86

przez Monar 23 gru 2012, 01:50
szczypiorek86, nie chcesz pomocy, to Twoja sprawa. phi. Myślisz, że będziemy Cię błagac "ojej nie rób sobie krzywdy biedactwo!!!" i się rozczulac?! jakbyś chciała pomocy, to jeszcze mogłabym tak powiedziec, ale skoro odmawiasz, no to ja Tobie podziękuję również.
krzyż na drogę.
Monar

Sortuj wg