Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Pieprz 23 gru 2012, 00:31
Posłuchaj to,że życie mnie tu wyjebało nie znaczy,że wzniecam się jak większość nad tym gównem .Nigdy nawet nie byłam blisko spróbowania tak popularnych tu (w Holandii) używek wręcz jestem temu przeciwna szczególnie u nas w Polsce. Co do Amsterdamu to trochę mam więc nie trafiłeś z aluzją ...

żartowałem tylko, nie wiedziałem że to dla Ciebie drażliwy temat.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 00:32
A i przypomnę Ci Muchomorku,że z tą stolicą to nie do końca tak,że Amsterdam...
szczypiorek86

przez Pieprz 23 gru 2012, 00:33
jest tutaj ktoś kto nie bierze psychotropów ?

Ja nic nie biorę i nigdy nie brałem. Jestem 'tylko' dda i cieszę się że nie musiałem się faszerować chemią. Natomiast nigdy z tego powodu nie czułem się "lepszy" od ludzi którzy leków potrzebują.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez głosnykrzyk 23 gru 2012, 00:33
szczypiorek86 napisał(a):
Mushroom napisał(a):
Lady Em. napisał(a):szczypiorek86, cpasz czy mi się wydaje?

no helou, w holandii mieszka. Przypominam że stolicą jest amsterdam ;)

Posłuchaj to,że życie mnie tu wyjebało nie znaczy,że wzniecam się jak większość nad tym gównem .Nigdy nawet nie byłam blisko spróbowania tak popularnych tu (w Holandii) używek wręcz jestem temu przeciwna szczególnie u nas w Polsce. Co do Amsterdamu to trochę mam więc nie trafiłeś z aluzją ...

Na jakiej podstawie twierdzicie ,że ćpam ? jest tutaj ktoś kto nie bierze psychotropów ?Hipokryzja czy co ? Powtarzam drugi raz mi się to zdarzyło a pierwszy całkiem nie świadomie .Tekst "że nie jestem jeszcze z siebie dumna" był oczywiście ironią wobez samej siebie ...

Myślę, że są tutaj osoby, które nie biorą leków, np. ja.

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 00:34
Mushroom Nie drażliwy jakoś specjalnie osobiście,ale drażni mnie stereotypowe podejście ,że jak w Holandii to tylko o jednym(no i drugim ewentualnie;) .
szczypiorek86

przez jasaw 23 gru 2012, 00:35
głosnykrzyk, ja też...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Pieprz 23 gru 2012, 00:35
szczypiorek86 napisał(a):A i przypomnę Ci Muchomorku,że z tą stolicą to nie do końca tak,że Amsterdam...

wierzę Ci na słowo, na wikipedii piszą że ams jest stolicą holandii.
Król Balu

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 00:35
glosnykrzyk No ok Przepraszam.Miałam bardziej na myśli,że osoby biorące takie leki nie są tutaj jakimiś dziwadłami...
szczypiorek86

przez głosnykrzyk 23 gru 2012, 00:36
jasaw napisał(a):głosnykrzyk, ja też...

Ja to w sumie nie wiem co tutaj robię ;)
Znalazłam jeden wątek, który pasował do mnie jak ulał i się zarejestrowałam.

Potem wkręciłam się w psychologię, medytację i zostałam.
Ostatnio edytowano 23 gru 2012, 00:36 przez głosnykrzyk, łącznie edytowano 1 raz

przez Lady Em. 23 gru 2012, 00:36
szczypiorek86, znaczy wiesz, napisałaś w ten sposób jakbys chciała znów przedawkować. A jak zamierzasz... Tak się zaczyna, takie tabsy, a szczególnie benzo, bardzo uzależniają :(
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez kaja123 23 gru 2012, 00:39
szczypiorek86, większość tu zazywa psychotropy ale Ty wzięłaś z premedytacja zbyt dużą dawkę. Ktoś zapytał po co? Ty odp. żeby zapomnieć i pospać. Że to max głupie to wiesz. Ten post że zażyłaś dużo i nie pamiętasz zabrzmiał jak "przechwałka". Dlatego myślę tyle odpowiedzi. Co robić wiesz. Pozdrawiam.

przez jasaw 23 gru 2012, 00:41
głosnykrzyk, ja jestem po, zakończonej w środę, terapii z powodu lęków i problemów emocjonalnych.
Poradziłam sobie, mam nadzieję, bez leków, ale widocznie mój przypadek nie był zbyt trudny :mhm:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez głosnykrzyk 23 gru 2012, 00:41
kaja123 napisał(a):szczypiorek86, większość tu zazywa psychotropy ale Ty wzięłaś z premedytacja zbyt dużą dawkę. Ktoś zapytał po co? Ty odp. żeby zapomnieć i pospać. Że to max głupie to wiesz. Ten post że zażyłaś dużo i nie pamiętasz zabrzmiał jak "przechwałka". Dlatego myślę tyle odpowiedzi. Co robić wiesz. Pozdrawiam.

Ja to odebrałam jako krzyk dziecka, które woła o pomoc. Jak woła ? Zażywając zbyt dużą dawkę.
Ona chce żeby bliscy zwrócili na nią uwagę. Jest samotna i smutna.
Ja tak to widzę...

-- 22 gru 2012, 23:43 --

jasaw napisał(a):głosnykrzyk, ja jestem po, zakończonej w środę, terapii z powodu lęków i problemów emocjonalnych.
Poradziłam sobie, mam nadzieję, bez leków, ale widocznie mój przypadek nie był zbyt trudny :mhm:

Ja bardzo szybko się denerwuję i reaguję agresją...słowną.
Nie biję nikogo, ale wiem, że jestem nieobliczalna.
Akurat teraz jakoś się uspokoiło wszystko. Widzę, że potrafię nad sobą zapanować. Bardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, też mam cięzki charakter i musi być zawsze po mojemu. Zmieniam się...tzn staram.
Na razie sama, nie chodzę do psychologa.
Nie mam żadnych innych problemów.
Jestem otoczona kochającą rodziną i chłopakiem, który mnie wspiera, bo widzi jak potrafię się zmienić.

przez szczypiorek86 23 gru 2012, 00:53
Nie,nie chciałam przedawkować.Póki co dobijają mnie tego typu natrętne myśli tylko .Wzięłam bo mimo iż zdaje sobie sprawę jakie to głupie to bezradność,frustracja bywają silnijsze.Napisałam ,że nie planuje,ale też nie mówię ,że nie bo cechuje mnie relatywizm po prostu.Jaka przechwałka .Przechwalać to ja się mogę w ten sposób na FB,w opisie GG itp. ewentualnie a tutaj wydawało mi się,że jest odpowiednie miejsce do wywalenia tego w prost w innym celu.Tak to może i jest coś w rodzaju "wołania o pomoc" ,ale takiego ukrytego na pewno nie po to ,żeby bliscy to zobaczyli .W takim przypadku nie zamykałabym się z tym w pokoju i robiła wszystko ,żeby nie musieć wychodzić i się pokazywać a tym bardziej nie ukrywałabym tyle czasu ,że w ogóle mam tego typu problemy przed nimi.
szczypiorek86

Sortuj wg