Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez kafka 06 wrz 2012, 14:39
Sad_Bumblebee, ja pierdzielę! Też bym chciała mieć takich rodziców :105: A mam tylko toksyczną matkę, która mnie z domu wywaliła i kazała płacić rachunki jak tam mieszkałam.
kafka

przez Monar 06 wrz 2012, 14:41
Sad_Bumblebee, blok, czy co to jest, wygląda ślicznie.. naprawdę. jak tak samo jest w środku, to jak wejdę tam do Ciebie, to już nie wychodzę, nie ma mowy. :nono: hehehe :P no jasne. jak będziesz chciała jakąś gazetę, to mów 2 dni przed spotkaniem, to załatwię ;)
Monar

przez kafka 06 wrz 2012, 14:44
Monar, Sad_Bumblebee, zazdroszczę wam. Ja w tym mieście nie mam żadnej przychylnej duszy.
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 06 wrz 2012, 14:47
kafka, mogę zeskanować parę stron jakiejś gazetki, jakby co... :P
Monar

przez Sad_Bumblebee 06 wrz 2012, 14:53
Kafka, wierz mi, nie chciałabyś mieć takich rodziców, a przede wszystkim ojca. Ma się za guru jakiegoś, od małego mi powtarzał że nigdy do niczego nie dojdę. A to że mi kupił mieszkanie utwierdza go w przekonaniu jaki jest wspaniały.
Zamiast tego m 100 razy bardziej chciałabym mieć normalną rodzinę i wsparcie, wsparcia nigdy nie dostałam.
Ojciec mi kiedyś powiedział: "Spłodziłem Cię, żywię Cię i ubieram, więc czego chcesz więcej?". A w domu się działo co działo, przemoc psychiczna, emocjonalna, gnojenie od małego dzieciaków, żony...naprawdę byś tak chciała?
Nigdzie nas nie puszczano, żeby pojechać do koleżanki musiałam prosić kilka dni. Żeby mieć komputer musieliśmy prosić kilka mcy, mimo że pieniądze na to spokojnie były. Zawsze mieliśmy mówione że mamy jakieś fanaberie, zawsze myślałam że jestem jakaś dziwna, skoro mnie porównują tak w domu z innymi, niby lepszymi ode mnie...Przez lo miałam poważne problemy z cerą ale nikomu nie przyszło do głowy by przeznaczyć jakieś pieniądze na to by mi pomóc, a ja zamiast ludziom w oczy patrzyłam w podłogę bo się wstydziłam siebie...Długo by opowiadać:)
"(...)nikt i nigdy nie będzie nas kochał tak,
byśmy zaznały spełnienia,
dopóki nie kochamy same siebie...
bo kiedy wewnętrznie puste
ruszamy szukać miłości,
możemy znaleźć jedynie pustkę."
Robin Norwood

przez kafka 06 wrz 2012, 14:56
A w domu się działo co działo, przemoc psychiczna, emocjonalna, gnojenie od małego dzieciaków, żony...naprawdę byś tak chciała?

Ja tak miałam, więc byłoby to bez różnicy. No z tą różnicą, ż emiałabym gdzie mieszkac.
kafka

przez Sad_Bumblebee 06 wrz 2012, 15:03
To zapraszam kiedyś do siebie, zobaczysz co nam się udało tutaj wymysleć, spotkasz się z Monar, zobaczysz piękną toruńską starówkę:)
ruszamy szukać miłości,
Robin Norwood

przez kafka 06 wrz 2012, 15:06
Sad_Bumblebee, dzięki. Kiedyś jak będę mieć więcej pieniędzy niż 16zł, to może się zdecyduję:)
kafka

przez Sad_Bumblebee 06 wrz 2012, 15:07
A z jakich okolic jesteś?
ruszamy szukać miłości,
Robin Norwood

przez kafka 06 wrz 2012, 15:08
Sad_Bumblebee, Trójmiasto;)
kafka

przez Monar 06 wrz 2012, 15:11
kafka, nie denerwuj mnie :evil: wszystko się ułoży. i Ty do nas przyjedziesz i my do Ciebie ! ;)
I nie licytujcie się na ilosc problemów :P Też chciałabym dostać mieszkanie, ale jak dostałabym je od rodziców, to właśnie miałabym wyrzuty sumienia. że jednak rodzice są tacy super. a ja nie. Tak w ogóle, to ja od dziecka zawsze myślałam, że to ja rodzicom kupię mieszkanie. Myślałam, że jak dostaniemy własne mieszkanie, to problemy się skończą chyba. Ale to nieprawda. Już teraz to wiem. Poza tym teraz jakbym miała kasę, to sobie kupiłabym mieszkanie, nie rodzicom. Poczułabym się jak egoistka, ale przecież to nie jest mój obowiązek. Oni mi nie potrafili zapewnić własnego domu, a ja bym im miała? Phi. ;) Poza tym i tak nigdy chyba nie dorobię się swojego mieszkania. Jedynie jak tata kupi to mieszkanie w centrum, to przepisze je na mnie ponoć, ale no oni jeszcze trochę pożyją zapewne... :P Muszę spróbować dorobić się swojego.
Monar

przez Sad_Bumblebee 06 wrz 2012, 15:15
Jest taka linia busów PolskiBus (www.polskibus.com), musiałabyś z przesiadką ale dojechałabyś do Toronto. Mają to fajne, że jak rezerwujesz z dużym wyprzedzeniem miejsca to są naprawdę przystępne ceny np. jak wracaliśmy z Zakopca to mieliśmy bilety stamtąd do Wawy za 20zł a z Wawy za 5 na głowę ;)
ruszamy szukać miłości,
Robin Norwood

przez Guzik 06 wrz 2012, 15:20
Zakupy w sklepie indyjskim! Kupiłam gałki do komody, szal i zeszyt ze skórzaną okładką. I moje samopoczucie! Zdecydowanie lepiej się czuję niż wczoraj! Wielka radość!

przez kafka 06 wrz 2012, 15:25
kafka, nie denerwuj mnie

A czym ja cię denerwuję?
I nie licytujcie się na ilosc problemów

ja się nie licytuję
nie rozumiem, tylko ty masz prawo mówić o swoich problemach, a ja nie? czy o co chodzi?
kafka

Sortuj wg