Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Monar 02 wrz 2012, 19:34
spotkanie z koleżankami, naprawdę było fajnie i jeszcze usłyszałam, że ładnie wyglądam od nich a jeszcze widziałam się z przyjaciółką, która powiedziała, że uczulenia już nie widać, więc jest giiiiiit :yeah: to poprawiło mi naprawdę humor. było dużo plotek i te sprawy wiecie... fajnie, fajnie 8)
a jutro przyjaciółka z Irlandii wraca i się z nią spotykamy (ja i przyjaciółka) :smile: jest fajnie. naprawdę spojrzałam w lustro i podobałam się sobie. faceci się oglądali. to jakiś znak. :lol:

-- 02 wrz 2012, 19:36 --

o i jeszcze mi kolega napisał, że zdał komisa :yeah:

-- 02 wrz 2012, 19:37 --

i wgl zwała. dowiedziałam się, że kolejna moja koleżanka ma problemy w domu, jej ojciec jest alkoholikiem. no normalnie działam na takich ludzi jak magnes
Monar

przez dogomaniaczka 02 wrz 2012, 21:23
Monar, a może to nie to, że działasz jak magnes, tylko to że coraz więcej ludzi ma problemy i otwarcie o nich mówi..:)

że to ostatni samotny wieczór

przez carlosbueno 02 wrz 2012, 21:29
i wgl zwała. dowiedziałam się, że kolejna moja koleżanka ma problemy w domu, jej ojciec jest alkoholikiem. no normalnie działam na takich ludzi jak magnes
w sumie to powszechny problem co najmniej 20% dzieci, młodzieży wychowuje się w rodzinach z problemami alkoholowymi także spotkanie osoby z takimi problemami jest statystycznie b duże a we wioskach postpgrowskich czy niektórych dzielnicach, osiedlach prawie każdy ma taką rodzinę co nie zmniejsza faktu że zawsze "raźniej" podyskutować o podobnych problemach
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 02 wrz 2012, 21:30
co najmniej 20%

Optymista
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 02 wrz 2012, 21:31
Candy14, ja tez Ciebie podziwiam Candy14 za Twoją niezależną osobowość :105:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez amelia83 02 wrz 2012, 21:32
prawie cały dzionek spędzony na świeżym powietrzu a poza tym telefony i smsmy dziewczyn z pracy
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez carlosbueno 02 wrz 2012, 21:36
Candy14 napisał(a):
co najmniej 20%

Optymista

napisałem co najmniej szacują że 15 % dorosłych Polaków do DDA choć pewnie to niedoszacowanie, ja mam rodziców nie pijących i zawsze się nieswojo czułem wśród rówieśników którzy opowiadali o pijących nałogowo lub tylko okazyjnie ale ostro rodzicach, a jak mówiłem że moi nie piją to uważali moich za nienormalnych bo każdy normalny Polak piję chociaż od czasu do czasu.

przez ladywind 02 wrz 2012, 21:45
carlosbueno, akurat nie mieli się za bardzo czym szczycić
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 02 wrz 2012, 21:48
tak na moje to 1/3 ludzi jest DDA a DDD to co najmniej 2/3 więc nawet nie wiem czy jest sens istnienia tych syndromów skoro prawie każdy może się pod nie podpisać.

przez Monar 02 wrz 2012, 21:49
carlosbueno, no właśnie... hymm... więc nie ma sensu chodzić do terapeuty :P

Baila morena Pana Jerzego w MBTM mnie uszczęśliwiło. Zaskoczyło... No super. *.*
Monar

przez carlosbueno 02 wrz 2012, 21:55
Monar napisał(a):carlosbueno, no właśnie... hymm... więc nie ma sensu chodzić do terapeuty :P

Baila morena Pana Jerzego w MBTM mnie uszczęśliwiło. Zaskoczyło... No super. *.*

trochę źle sie wyraziłem powinienem napisać że 1/3 wychowała się w domach z poważnym nadużywaniem alkoholu a 2/3 w dysfunkcyjnych bo nie zawsze te osoby mają problemy później znam wielu co mieli ojców pijaków, bijących a rodzinnie, zawodowo radzą se b dobrze niektórzy maja silną psychikę i w każdej najgorszej rodziny wyjdą na ludzi.
A chodzenia do terapeuty ci nie odmawiam. ;)

przez Candy14 02 wrz 2012, 22:22
znam wielu co mieli ojców pijaków, bijących a rodzinnie, zawodowo radzą se b dobrze

gdybys zapytal kogos czy mialam problemy rodzinne to wszyscy powiedzieliby, ze skad! radze sobie swietnie! DDA sie nie skarza .... wiec sporo takich co "wyszli na ludzi i nic im nie jest" to pozory
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Monar 02 wrz 2012, 22:26
Candy14, no to prawda. ja się kiedyś "nie skarżyłam", a teraz otwarcie o tym mówię...
"czemu Monia nie pijesz?"
"bo zostałam abstynentką"
"no co Ty - Ty?! Żartujesz?!"
"Nie, mam predyspozycje do nałogowego picia i wolę nie pic"
"Jak to?"
"Moja mama pije"
i tyle... umiem o tym mówic. jak ktoś pyta, to czemu mam owijać w bawełnę. to nie mój "wstyd". :bezradny: pogodziłam się z tym.
ale kiedyś nawet moja najlepsza przyjaciółka nie wiedziała i naprawdę nikt by się nie spodziewał, jak mówię o tym, to ludzie strasznie są zszokowani. moja jedna przyjaciółka, to wgl sądziła, że jestem "idealna i nie mam problemów". :shock:
Monar

przez carlosbueno 02 wrz 2012, 22:26
Candy14 napisał(a):
znam wielu co mieli ojców pijaków, bijących a rodzinnie, zawodowo radzą se b dobrze

gdybys zapytal kogos czy mialam problemy rodzinne to wszyscy powiedzieliby, ze skad! radze sobie swietnie! DDA sie nie skarza .... wiec sporo takich co "wyszli na ludzi i nic im nie jest" to pozory

wiadomo że na pewno te osoby miało w pewnych momencie życia nie za ciekawie ale później zapomnieli może zepchnęli to do podświadomości lub po prostu wystrzegają się takiego postępowania i wielokrotnie odnoszą sukcesy życiowe i zakładają udane rodziny.

Sortuj wg