Co zrobicie jak się wyleczycie ?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Co zrobicie jak się wyleczycie ?

przez napoleon 26 gru 2010, 01:33
ok ale chodzi mi o osoby, które chcą być zdrowe zagłębiając się w teoretyczne rozważania na temat choroby, a praktycznie sami sobie szkodzą nie robią nic w kierunku wyleczenia. Przydałoby się zejść na ziemię i przestać ciągłe rozważać, analizować i próbować chałupniczo wyjść z nerwicy.
Mam proste rozwiązanie! Trzeba po prostu wybrać się do psychologa...

przez buka 26 gru 2010, 01:45
moich problemów psycholog nie rozwiązał a tylko mnie wkurwił

przez MARIAN1967 26 gru 2010, 10:16
Panna_Modliszka napisał(a):Da się ! Trzeba walczyć i próbować.

Ja wierzę w to, że się da.

Napiszę pesymistycznie NIE DA SIĘ!!!!!!!!!!!!! Napiszę optymistycznie ,można nauczyć się skutecznie z tym radzić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Można tak pozmieniać i ułożyć sobie życie aby nie było w nim miejsca dla nerwicy.12 lat temu wyszedłem na prostą .8 lat spokojnego życia bez objawów nerwicy.Ale niestety życie to nie bajka .4 lata temu pojawiło się mnóstwo problemów ze zdrowiem .To spowodowało pojawienie się znów objawów nerwicy.Tym razem wiedziałem już jak do tego podejść.Znalazłem rozwiązanie problemów ze zdrowiem, a objawy nerwicy ustąpiły w 95% .Idealnie nie jest nigdy.Znów mogę czerpać radość z życia.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 26 gru 2010, 12:34
ok ale chodzi mi o osoby, które chcą być zdrowe zagłębiając się w teoretyczne rozważania na temat choroby, a praktycznie sami sobie szkodzą nie robią nic w kierunku wyleczenia. Przydałoby się zejść na ziemię i przestać ciągłe rozważać, analizować i próbować chałupniczo wyjść z nerwicy.
Mam proste rozwiązanie! Trzeba po prostu wybrać się do psychologa

Ja myślę że to jest tak że te osoby analizują, rozważają bo są chore.
Masz rację, należy zgłosić się do psychologa, ale często nie rozwiązuje to problemu. Żeby to było takie proste poszedłbym nawet do dwudziestu psychologów jakby miało mnie to wyleczyć. Ja byłem już u niejednego psychologa.
I nic mi pogaduszki z psychologiem nie dały, wysłuchał moich problemów coś tam powiedział, a ja jak miałem te wstrętne natręctwa tak mam.
trek

przez napoleon 26 gru 2010, 15:15
trek masz dużo racji. Właśnie dziś uświadomiłem sobie, że należy odróżniać prawdziwe problemy nad którymi jednak nie da się przejść do porządku dziennego... I żadna rozmowa na ich temat nie pomoże. Chyba w takim przypadku nie ma sensu robić sobie prania mózgu u psychologa, przetłumaczać i dostosowywać się do nierozwiązywalnego problemu.
Wydaje mi się, że jednak sama świadomość, że robi się wszystko co możliwe aby zmienić swą sytuację też jest bardzo ważna. Mimo różnych porażek...
Nie mam jakiegoś oryginalnego patentu na nerwicę - po prostu nie można się poddawać i pozwolić by choroba albo rodzina kierowała naszym życiem.
choroba = rodzina, często tak bywa hehe

Sortuj wg