jak sie wzmacniacie psychicznie?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: jak sie wzmacniacie psychicznie?

przez tomsonixonix 26 gru 2010, 21:44
Komplementy od innych:)

Re: jak sie wzmacniacie psychicznie?

przez Ori2711 27 gru 2010, 16:44
Mi najbardziej pomaga oglądanie filmu "sekret" oraz czytanie wszelkich praw przyciągania.
Często prowadzę pozytywny dialog wewnętrzny (afirmacje), gdzie to Ja mówię mojemu organizmowi jak ma się czuć i że właśnie czuję się zaj...ście świetnie :).

Wypisuję też na kartce rzeczy, za które mogę być wdzięczna losowi - dzisiaj na przykład dziękuję za to że mam ciepło w domu i że moja córeczka jest cudowna...
pewnie pomyślicie że mi łatwo tak mówić, a powiem wam że nie zawsze jest łatwo, np. dzień przed wigilią (kilka dni temu) zabrano mi samochód sprzed domu... a pomimo tego szukam tych dobrych stron, bo narzekanie i zamartwianie się nie pomoże ani mi ani światu...

Jak mam doła, to zastanawiam się co pozostawię dla świata jak odejdę... jak będa mnie wspominali najbliżsi, znajomi, współpracownicy... i to daje mi siłe aby dawać z siebie jeszcze więcej.

Jak mam doła, to biorę gorący prysznic i robię sobie spa w łazience. Kilka świec, jakiś krem lub balsam i relaks, święte chwile tylko dla mnie... w końcu zasługują na to i Wy też :) spróbujcie to na prawdę działa :)

jest tego wiele więcej i codziennie uczę się cieszyć na nowo, więc wszyscy mamy równe szanse :)
pozdrawiam
Anna Maria Dębniak

Sortuj wg