Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam wyzdrowiałam


bialechmury

Rekomendowane odpowiedzi

Pragne sie podzielic z wami moimi przemyśleniami.Jeśli macie nerwice to podam moje przerobione przezemnie sposoby pracy nad soba.Wyzdrowiałam a miałam agorafobie napady paniki ogólnie piekło na ziemi.A wiec dużo relaksu odpoczynku ile się da a wiem że to bardzo trudne.Praca fizyczna np.sprzątanie ,biegi ale taka która sprawia przyjemność.Dobry sen w wywietrzonym pokoju.Jem co popadnie więc to nie ma związku z jedzeniem.No i sprawa najważniejsza usiąśc pomyśleć i napisać czego chce a co mi przeszkadza w życiu no i w miare możliwości eliminować te złe rzeczy .Pozytywne myśli choćby ich wcale nie było,wciskać sobie codziennie choćby jedną myśl na siłe a potem coraz więcej nawet nie zauważycie jak z czasem sie polepszy nastrój.I ważne nie przykładać wagi do napadów lęku jeśli to się zacznie mówić do siebie no tak znowu się zaczyna widocznie taka jestem i zająć się czymś zobaczycie że z czasem przestaniecie zwracac na to uwage.To tyle co pamiętam nigdy nie wierzyłam że wyzdrowieje ale po 12 latach sie udało.Jeśli komuś się uda po moich spostrzeżeniach wyzdrowiec to bede szczęsliwa że pomogłam dacie rade zobaczycie można z tego wyjść.ZUZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×