Nienawiść do siebie i swojego życia

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Nienawiść do siebie i swojego życia

przez MaćkoKrak 19 sty 2011, 18:31
A ja nie tyle gardzę swoim życiem, co życiem w ogóle. Jaki sens ma czekanie na naturalną śmierć, skoro można samemu o niej zdecydować? Czy nie lepszym (i równie bez sensownym) rozwiązaniem jest osiągnąć postawione sobie cele i odejść? Odejść wtedy kiedy to JA chcę i kiedy JA mam ochotę. Tylko wtedy jestem tak na prawdę panem swojego żywota.
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!"

przez LitrMaślanki 19 sty 2011, 18:50
darek88 napisał(a):Jakie będą efekty takiej wizyty?

elementarny ;diagnoza która pozwoli psychiatrze i psychologowi na dobranie odpowiedniej metody leczenia .

[Dodane po edycji:]

kochanie napisał(a):
Panna_Modliszka napisał(a):kochanie, no po co go straszysz wysyłaniem karetki jak nawet nie wiesz gdzie? :D

Źle mnie zrozumiałaś. ja go nie straszę. Nie napisałam , że naślemy na niego terrorystów. Jeżeli chcę wysłać po kogoś karetkę, to znaczy że się o tą osobę martwię. Chciałam w ten sposób mu przekazać, że się o niego martwimy i zmobilizować go do tego, żeby sam poszedł do lekarza i nie siedział z tym sam. Oczywiście nie wiem dokąd i bym tego nie zrobiła - tym bardziej nie jest to żadne straszenie tylko próba pokazania jemu, że coś złego się z nim dzieje i musi coś z tym zrobić.

PM
jest sporo takich interwencji kiedy jakis forumowicz lub ktoś z czatu jakiegoś ,zawiadamia policje o jego zdaniem ..zagrożeniu czyjegoś życia . policja ustala na podstawie IP adres i interweniuje z lekarzami . Takie ustalenie to kilka minut dla policyjnego informatyka .
LitrMaślanki

przez ehhe 19 sty 2011, 20:41
jest sporo takich interwencji kiedy jakis forumowicz lub ktoś z czatu jakiegoś ,zawiadamia policje o jego zdaniem ..zagrożeniu czyjegoś życia . policja ustala na podstawie IP adres i interweniuje z lekarzami . Takie ustalenie to kilka minut dla policyjnego informatyka .

Wspomniała mi się pewna historia. Znajomy miał dziewczynę, która go szantażowała emocjonalnie w taki sposób że mówiła mu "Jak mnie zostawisz to się zabiję". No i kiedyś znajomy ją zostawił bo nie mógł już z nią wytrzymać. W następstwie tego napisała mu SMS'a że wzięła całe opakowanie jakichś tam tabletek i że już się pewnie nie obudzi itp. No i ten znajomy się przeraził tym co napisała, i od razu zadzwonił po karetkę i wysłał ją do jej domu. Jak się potem okazało ona nic nie wzięła, nic nie zrobiła a znajomy był biedniejszy o koszt nie uzasadnionego wezwania pogotowia czy jak to się tam nazywa. Z tego co mówił musiał zapłacić ponad 2000 zł, no chyba że prze kolorował tą kwotę. ;)
ehhe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez darek88 26 sty 2011, 15:33
MaćkoKrak napisał(a):A ja nie tyle gardzę swoim życiem, co życiem w ogóle. Jaki sens ma czekanie na naturalną śmierć, skoro można samemu o niej zdecydować? Czy nie lepszym (i równie bez sensownym) rozwiązaniem jest osiągnąć postawione sobie cele i odejść? Odejść wtedy kiedy to JA chcę i kiedy JA mam ochotę. Tylko wtedy jestem tak na prawdę panem swojego żywota.
Też tak myślę i popieram tę tezę.

[Dodane po edycji:]

MaćkoKrak napisał(a):A ja nie tyle gardzę swoim życiem, co życiem w ogóle. Jaki sens ma czekanie na naturalną śmierć, skoro można samemu o niej zdecydować? Czy nie lepszym (i równie bez sensownym) rozwiązaniem jest osiągnąć postawione sobie cele i odejść? Odejść wtedy kiedy to JA chcę i kiedy JA mam ochotę. Tylko wtedy jestem tak na prawdę panem swojego żywota.
Też tak myślę i popieram tę tezę. Z tym aspektem również się zgadzam.

-- 29 maja 2011, 10:01 --

Po pewnym czasie względnej poprawy, od kilku dni czuje, że mój stan wraca do przeszłej sytuacji.

przez FARIDAALGHURAIR 09 gru 2012, 13:33
Ja też nienawidzę swojego życia..!! przez depresję..!!

i to co z nim zrobiła..!!
KIEDY ŻYCIE DAJE CI W TWARZ UŚMIECHNIJ SIĘ
I Z POLITOWANIEM POWIEDZ : BIJESZ JAK CIOTA..!!

przez nieboszczyk 09 gru 2012, 13:55
nienawidzę siebie i swojego wyglądu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez FARIDAALGHURAIR 09 gru 2012, 14:05
nieboszczyk,

Ja nie nienawidzę swojego wyglądu..!! to by był egoizm

przez lucus 09 gru 2012, 14:05
Ja w sumie nic do siebie nie mam tylko niech lęki dadzą mi spokój. Nienawidzę chamów i prostaków.Niech oni też mi dadzą spokój.

przez FARIDAALGHURAIR 09 gru 2012, 14:08
lucus napisał(a):Ja w sumie nic do siebie nie mam tylko niech lęki dadzą mi spokój. Nienawidzę chamów i prostaków.Niech oni też mi dadzą spokój.

Ja też mam lęki.. I to jest najgorsze....!!!! :zonk:

przez nieboszczyk 09 gru 2012, 14:16
czasami bym se łeb obcioł
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez FARIDAALGHURAIR 09 gru 2012, 14:56
nieboszczyk napisał(a):czasami bym se łeb obcioł

Ja też....!! Witam w Clubie..!!

Nieboszczyk a co jest twoim problemem..????

przez nieboszczyk 09 gru 2012, 15:01
niby wyglądam normalnie a jednak mam w sobie jakąś aurę która odpycha innych odemnie tak jak by się za mną ciągnoł smród gówna gdziekolwiek pójdę i ludzie uciekają

przez FARIDAALGHURAIR 09 gru 2012, 15:35
nieboszczyk napisał(a):niby wyglądam normalnie a jednak mam w sobie jakąś aurę która odpycha innych odemnie tak jak by się za mną ciągnoł smród gówna gdziekolwiek pójdę i ludzie uciekają

a co tobie dolega psychicznie?? i Jak masz na imię

przez nieboszczyk 09 gru 2012, 15:37
niedorozwój umysłowy.
imię moge podać na PW.

Sortuj wg