nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez kochajacy 02 cze 2006, 15:52
Kaska22 ciesze sie razem z toba :)
bardzo podoba mi sie twoj podpis ,jestem pewien ze Bog wskaze ci droge jesli go o to poprosisz
wszystkiego dobrego katarzynko ;)
trzymaj sie
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez emiflo 02 cze 2006, 22:15
ja również składam ogromne gratki, bo ja nawet w najlepszym momencie nie mogłam sie przełamać na jazde pksem. Brawo. Spróbuj powtarzać te jazdy, aby nie pozwolic lękowi wrócić.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez mysia_fisia 03 cze 2006, 09:19
Bardzo energetycznie pozytywny post.
Miło się czyta o szczęściu...
Cieszę się razem z tobą i pozdrawiam cię serdecznie i ciepło
Każdy ma swoje marzenia i może mieć swój performens. Nie każdy próbuje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aga1 03 cze 2006, 12:20
Kochani nawet nie wiecie ile radości sprawiły mi wasze słowa, oby każdy dzień był taki szczęśliwy dla Was jaki ten był dla mnie. Dziękuje i pozdrawiam . Emiflo wierze że i Ty doczekasz takiego dnia . :lol:

przez User 03 cze 2006, 15:52
Miałaś bóle głowy i przeszły ci po tym jak poszłaś na tomografie komputerową która nic nie wykazała??
nie rozumiem...

przez kochajacy 03 cze 2006, 21:12
Aga1 napisał(a):Kochający jesteś naprawdę dobrym terapeutą. Twoje słowa... ludzie latają w kosmos ... miałam cały czas w myślach. Nie pozwoliły żadnym głupim myśłom zagośćić w mojej głowie. Umówiłam się z męzem w centrum handlowym. Dojechałam bez żadnych problemów dużo przed umówioną godziną

ogromnie sie ciesze ze te kilka slow oddalily od ciebie lęk
pozwolily na utrzymanie kontaktu z rzeczywistoscia ,te mysli od ktorych sie odganialas sa wytworem umyslu sparazilowanego konfliktami jakie wyplywaja z nieswiadomych jego pokladow ,stosowanie odpowiednich sugestii samej sobie to bardzo dobry sposob by utrzymac kontakt z "podlozem"
staraj sie zrezygnowac z dzialan ktore nie sa twoimi pragnieniami
badz przede wszystkim lagodna dla siebie Agusiu nr 1 ;)
zaakceptuj siebie
zycze powodzenia i rownowagi
pozdrawiam :D
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez zeyland 03 cze 2006, 23:39
No to gratuluje
zeyland

przez wojtek_112 04 cze 2006, 17:30
Jeżeli wbijesz sobie nóż w noge, to nie bierzesz środków przeciwbólowych i nie żyjesz dalej.Musisz rane opatrzeć , jak tego nie zrobisz rana będzie gnić.Nerwica to zaburzenia psychiczne i także tak (na tle czysto psychologicznym)muszą być zwalczane.Leki to tylko część i to moim zdaniem ta mniejsza.Myśle że stres był czynnikiem uwalniającym, a przyczyna nerwicy leży zupełnie gdzie indziej(prawdopodobnie nie masz zielonego pojęcia gdzie).
Ale po przeczytaniu twojego posta wnioskuje że na pewno masz gdzie szukać :) i dobrze.
A tak na marginesie to gdyby to nie było forum to bym użył ostrzejszych słów bo uważam za nie dopuszczalne takie podejscie(tylko leki)

przez didado1 04 cze 2006, 17:49
jaxek
nie chcę straszyc, życzę jak najlepiej ale nie jestem przekonana czy to koniec Twoich problemów oby tak było :!: :!: :!: :D :D :D
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez jaxek 06 cze 2006, 08:37
to gdzie leżała przyczyna nerwicy wiem to co pisałem tylko ją pogarszało po tygodniu czasu żyje i bez neospasminy, zapomniałem o tym co było i zrozumiałem to co musiałem i nie pozwolę na to by to wróciło :D
pozdrawiam i żegnam bądzcie dobrej myśli wam tez sie uda :D

[ Dodano: Wto Cze 06, 2006 3:58 pm ]
i jeszcze tylko dopisze akurat wtedy gdy to sie zaczeło mało było rzeczy które mogły to spowodować i najprawdopodobniej za mój charakter odpowiada to że zacząłem sam próbować znależć przyczyne bez pomocy psychologa i innych. Wykluczyłem wszytskie dotychczasowe problemy, i za to dziekuje ze to przeszłem w końcu rozumiem wiele spraw do których wówczas podchodziłem jak dzieciak, dorosłem stałem .....................

teraz śmieje się z przyczyn i nie chce o nich pisać bo to naprawde nie dorzeczne że takie ceregiele (a jednak uderzyły tak mocno w moją psychikę )

przez didado1 06 cze 2006, 19:52
Krzysztof
no proszę tylko pogratulowac :D :D :D :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez Kaska22 08 cze 2006, 15:51
Serdecznie dziekuję wszystkim za dobre słowo i za to że cieszycie się razem ze mną.Mam nadzieje że moja wypowiedz pchnie kogoś do tego aby porobić badania,bo wiem jak niepewnośc może zniszczyć.
User podejrzewam że mało wiesz o nerwicy i o tym co psychika potrafi zdziałać.Owszem po zrobieniu tomografii czuję się o wiele lepiej i przynajmniej jak mnie boli głowa to nie bvoję sie że to guz.Teraz wiem że nic złego sie ze mną nie dzieje i jest mi łatwiej żyć.
Pozdrawiam :)
Kaska22

przez dzasti13 08 cze 2006, 17:17
No gratulacje Kasiu22!
Tak dalej trzymaj , niepodawaj sie lekom trzaba stawiac czola , bo tylko tak sie odnich uwolnimy'!
pozdrawiam i zrowia zycze! :lol:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

Jest coraz lepiej

przez Aga1 08 cze 2006, 19:08
Coraz bardziej wierze że pokonam nerwice do końca. Wyjazd PKSem się udał.Nie mam wewnętrznego lęku przed jazdą. Teraz zaczynam więcej wychodzić z domu.Sklepy blisko domu mam z głowy.Zakupy robie tam bez problemowo.Spokojnie stoję w kolejkach.Nic się nie dzieje.Powoli wytyczam cobie coraz bardziej odległe miejsca . Wracam do domu spokojna. Boje się jeszcze supermarkietu, ale i to pewnie niedługo mnie. Naprawdę warto się leczyć .Nareszcie zaczynam żyć jak normalny człowiek. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Tych co pomogli mi z PKSem - wielkie dzięki :lol:

Sortuj wg