nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Zdrowieję :D

przez amelia83 18 lip 2013, 20:03
zzonda, fajnie się czyta takie optymistyczn e posty, mam nadzieję, że też mi się uda, powodzenia :great: ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez zzonda 19 lip 2013, 16:32
amelia83 musisz siebie przełamac!! wiem ze bez tabletek byłoby mi trudniej, ale gdybym sie kolejny raz poddała pewnie teraz siedzialabym zamknieta w domu. uwierz w siebie!! nie patrz na innych, to Twoja choroba i to Ty musisz ja przezwyciężyć!! małe kroczki sa najlepsze!! ja zaczełam od wizyty w kosciele to był naprawde koszmar! pierwszym razem wytrzymalam 10min a nastepnym pol godziny!! próbujcie jak ja dalam rade to wszyscy dacie rade!!

przez amelia83 19 lip 2013, 17:07
zzonda, ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pink_hope 19 lip 2013, 18:05
zzonda, gratuluję...marze o takim stanie :D
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

przez leon21 07 sie 2013, 13:59
Postanowiłem coś napisać na forum na którym nie byłem bardzo długo. Zdaje się, że wyzdrowiałem. Zajęło mi to 4 lata. I powiem Wam tylko tyle: nie uważajcie lat nerwicy jako czas stracony. To dla nas niezbędny etap aby odnaleźć siebie i być ze sobą zintegrowany. Naprawdę. Żadne sukcesy, rodzina i pieniądze tego Wam nie dadzą. Tylko wewnętrzne samopoczucie i poznanie własnej drogi życiowej. Spotkała mnie po tym wszystkim ogromna wewnętrzna ulga. Wszystko tkwi w głowie! Kiedy odnajdziecie te sprzeczności będzie lepiej! Jak coś służę Wam drodzy forumowicze pomocą!

przez ( Dean )^2 21 sie 2013, 20:12
Kurde:D
Ale się ostanio rozwinąłem emocjonalnie naprawde.Czuje się ADEKWATNY ;) Zyskałem pewność ostatnio że pasuje do ludzi,świata,życia i nie ważne co jakoś sobie poradze w tym życiu.Nie boję się już żyć.

Nawet praca na budowie może rozwinąć człowieka.Nauczyłem się być twardszy,szorstki,nie przejmować się ludźmi,bronić się jak trzeba.To też się w życiu przyda:D
Najgorszy jest wiatr.

przez amelia83 21 sie 2013, 20:14
( Dean )^2, :great: super, pewnie, że się przyda
M. Luther King

przez Chaotic 21 sie 2013, 20:19
( Dean )^2, czyli jest nadzieja :D
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

przez wiewiorka1983 22 sie 2013, 10:18
a ja ostatnio czuję zgodę: na siebie, na to co mnie spotyka. nowe to dla mnie uczucie i przyznam, że bezcenne

przez jo-anna 23 wrz 2013, 11:37
leon21 napisał(a):Postanowiłem coś napisać na forum na którym nie byłem bardzo długo. Zdaje się, że wyzdrowiałem. Zajęło mi to 4 lata. I powiem Wam tylko tyle: nie uważajcie lat nerwicy jako czas stracony. To dla nas niezbędny etap aby odnaleźć siebie i być ze sobą zintegrowany. Naprawdę. Żadne sukcesy, rodzina i pieniądze tego Wam nie dadzą. Tylko wewnętrzne samopoczucie i poznanie własnej drogi życiowej. Spotkała mnie po tym wszystkim ogromna wewnętrzna ulga. Wszystko tkwi w głowie! Kiedy odnajdziecie te sprzeczności będzie lepiej! Jak coś służę Wam drodzy forumowicze pomocą!

Podobno każe doświadczenie jest cenne na swój sposób i czegoś nas uczy.

Sortuj wg