nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Zdrowieję :D

przez Zenonek 09 mar 2011, 19:52
Shadowmere,

Wkurwia mnie najbardziej w tych hipochondrycznych lękach to, ze nigdy nie wiadomo kiedy to odpali petarde...

Pamietasz jaka mialas jazde z...wiesz czym....

Ostatnio mialem tez niezly zestaw...

przez Shadowmere 09 mar 2011, 19:54
Ojj,moj Drogi ja mialam ze wszystkim jazde-z dystymią,schizofrenią (prostą),CHADem.

I caly czas miewam.Wstyd przyznac,ale.. :oops:
Shadowmere

przez Zenonek 09 mar 2011, 20:01
Shadowmere,

hehe no coz jestesmy porąbani :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lili-ana 09 mar 2011, 22:10
Zenonek napisał(a):
Lili-ana napisał(a):
Michuj napisał(a):Zdrowieję :D

Ty nie zdrowiejesz, tylko masz hipomanię od paroksetyny :P
Nie wydaje mi się że można w ogóle tak mówić, że się zdrowieje łykając prochy...

Ale bzdury gadasz...sry, ale nie da sie tego inaczej opisac....to co on ma robic ? Chodzic na okadzanie czy lewatywy :? ?

Nie musi miec CHAD, moze miec zwykla endogenna depresje.

Tez uwazam, ze to co piszesz jest nie tylko nieprawdziwe , ale rowniez niestosowne.

może i niestosowne ale jak najbardziej prawdziwe. Prawda w oczy kole co? :P

Niech sobie bierze leki on, czy każdy inny ale nie mówcie że to jest zdrowienie, bo nie jest. To jest zagłuszanie objawów i tyle.
Lili-ana

przez linka 09 mar 2011, 22:13
Lili-ana, prawda?? Nie, ale chamstwo już tak......
To może teraz zanim ktoś będzie chciał tu napisać, najpierw powinien udać się do ciebie na przesłuchanie - i Ty już mu powiesz czy zdrowieje czy nie 8)
Co ci to da? To uświadamianie na siłę? Bawi cię to...? Jaki masz w tym cel?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez rose 09 mar 2011, 22:17
coma napisał(a):u mnie tak pięknie się zapowiadało... :( tak siebie nienawidzę, mogłam tyle osiągnąć, zaliczyłam upadek z wysokiego piętra.. :?

Każdy z nas miewa gorsze dni KAŻDY. Chodzę na terapie od 5 miesięcy i dopiero po prezdostatniej wizycie wyszłam zadowolona. A dziś .. powrót do przeszłości i głęboki dół, ale walczę ! Chociaż czuję się teraz cholernie samotna i to nie bez powodu! To normalne, że raz udaję nam się zrobić jeden krok wprzód podczas gdy zaraz w mgnieniu oka cofamy się. Ale nie można sie poddawać i trzeba doceniać każdy nawet najmniejszy sukces, eksponować go a nie tłumić . Czego konkretnie w sobie nienawidzisz ?

-- 09 mar 2011, 22:22 --

może i niestosowne ale jak najbardziej prawdziwe. Prawda w oczy kole co? :P

Niech sobie bierze leki on, czy każdy inny ale nie mówcie że to jest zdrowienie, bo nie jest. To jest zagłuszanie objawów i tyle.

Co człowiek to opinia, ja uważam, że jest tyle racji ile ludzi na świecie nauczmy się akceptować nasze poglądy a nie narzucać innym własne !

przez Michuj 09 mar 2011, 22:23
Lili-ana napisał(a):Niech sobie bierze leki on, czy każdy inny ale nie mówcie że to jest zdrowienie, bo nie jest. To jest zagłuszanie objawów i tyle.

Serio? To odkrycie na miarę wynalezienia elektryczności :!: Jak na to wpadłaś? :twisted:
Michuj

przez Lili-ana 09 mar 2011, 22:53
linka napisał(a):Co ci to da? To uświadamianie na siłę? Bawi cię to...? Jaki masz w tym cel?

Żaden, mam w nosie co kto robi ze swoim życiem, wyraziłam tylko swoje zdanie.
Inne zdanie niż większości jest tu mocno negowane, zresztą zawsze tak było... :roll:
Lili-ana

przez Lili-ana 09 mar 2011, 22:54
Michuj napisał(a):
Lili-ana napisał(a):Niech sobie bierze leki on, czy każdy inny ale nie mówcie że to jest zdrowienie, bo nie jest. To jest zagłuszanie objawów i tyle.

Serio? To odkrycie na miarę wynalezienia elektryczności :!: Jak na to wpadłaś? :twisted:

ależ ty jesteś dowcipny... :roll:
Lili-ana

przez Michuj 09 mar 2011, 22:58
Żal jej d. ściska i tyle. Pewnie będą jeszcze zniżki nastroju. Jak napiszę, że mi źle to Ci poprawi humor? :roll:
Michuj

przez Lili-ana 09 mar 2011, 23:03
Michuj napisał(a):Żal jej d. ściska i tyle. Pewnie będą jeszcze zniżki nastroju. Jak napiszę, że mi źle to Ci poprawi humor? :roll:

Nie ściska mi nic d. bo ja się uwolniłam od leków i jest mi z tym dobrze. Lepiej się czuję bez nich, a zniżki nastrojów zdarzają się każdym.
Lili-ana

przez banocik 10 mar 2011, 13:26
długo zwlekałam z tym stwierdzeniem - bałam się że wrócę do poprzedniego stanu
ale teraz jestem pewna ZDROWIEJE :yeah:
nie jestem zdrowa - do pełni zdrowia daleko
chodzę na psychoterapię indywidualną 3x w tygodniu od prawie 2 miesięcy - zaczęłam wychodzić z domu, wchodzę do sklepów (co prawda na razie małych ale to ogromny sukces bo w styczniu nie przekraczałam progu domu)
zaczynam się cieszyć z życia - na razie jeszcze ograniczonego bo nerwica ( a raczej ja sama) się ograniczam.
z NERWICY MOŻNA WYJŚĆ trzeba tylko chcieć ale chcieć i działać (nie wystarczy praca podczas 50 minutowego spotkania z psychoterapeutą po powrocie do domu też trzeba nad sobą pracować i podejmować wyzwania ) trzeba się też dobrze zapoznać ze swoją dolegliwością - abo pokonać wroga musisz znać jego słabe strony

hihi to dziwne uczucie jak cały organizm się wycisza (życzę każdemu nerwusowi zapoznania się z takim uczuciem) - człowiek nie czuje wiecznie walącego serca, ręce przestają drżeć, oddech się pogłębia, nogi już nie są jak z waty, a i w głowię przestaje się kręcić - ktoś zatrzymał wreszcie wiecznie kręcący się świat - a i lęk jak przychodzi nie jest taki straszny bo to tylko LĘK - nasze wyobrażenie i fakt iż nie jest on niebezpieczny - to tylko nasze myśli (wyobrażenia co się może stać - a nic się nie może poważnego stać podczas ataku lęku !!! )

co do poprzednich wypowiedzi odnośnie leków to wg mnie i na lekach można zdrowieć( ja podjęłam się samej psychoterapii bez leków)
ale każdy organizm jest inny - wszystkie nasze problemy są inne - bo każdy z nas jest innym człowiekiem - a biochemia organizmu podczas takich zaburzeń się zmienia - więc albo ją się wyrównuje lekami albo hm... z czasem się wyrównuje podczas rozwiązywania problemów

i jeszcze jedna uwaga - NIKT SIĘ NIE WYLECZY Z NERWICY CZYTAJĄC FORUM - ja tak długo robiłam i byłam pewna że jakoś się da tymczasem nerwica jeszcze bardziej się pogłębiała lęki przybrały rozmiarów nie do ogarnięcia - im szybciej zaczniecie działać tym szybciej z tego bagna wyjdziecie

ja dosięgnęłam dna - teraz się odbijam

życzę zdrowia wszystkim i odwagi w podejmowaniu działań mających na celu wykończyć nerwicę (czy deprechę)

jak zacznę odwiedzać duże sklepy to dam znać

przez Lili-ana 10 mar 2011, 18:19
banocik - gratuluję :smile:

Z tymi lękami racja. To tylko i wyłącznie nasze myśli powodują cierpienie i trzeba je po prostu zmienić, nauczyć się dystansować od nich, bo to "tylko" myśli, a one są nierealne. Krótko mówiąc trzeba przestać utożsamiać się z chorobą, z nerwicą w tym wypadku.
Polecam E. Tolle poczytać, on o tym pięknie mówi.
Lili-ana

przez sebastian86 12 mar 2011, 18:16
jestem coraz blizej wyjscia z tego blędnego koła :D wszystkie okolicznosci temu sprzyjają ;)
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg