nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Zdrowieję :D

przez wiejskifilozof 30 sie 2010, 09:37
TheGrengolada napisał(a):Nie płaczę z powodu bólu psychicznego. Nawet chce mi się wracać na studia :) Mam nadzieję, że ten stan się utrzyma.

[Dodane po edycji:]

Trzymam kciuki :great:

przez TheGrengolada 03 wrz 2010, 22:51
Zaskakuję się: siedzę sobie spokojnie przy biurku, słucham muzyki, czytam książkę i nagle pojawia mi się w głowie myśl ,,jutro będzie dobry dzień". Miły stan.

przez GreenEye 04 wrz 2010, 03:49
TheGrengolada, dobrze zaskoczyć się czasem nutką optymizmu, oby ta chwila trwała jak najdłużej i przeczucie się spełniło ;)
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zachmurami 06 wrz 2010, 18:42
Przez ponad rok gryzłam ściany, mniej lub bardziej intensywnie. Zastanawiałam się: 'dlaczego ja? dlaczego ten szajs mnie dopadł? Każdy kolejny dzien zaczynał się od ścisku trzewi, samo przebudzenie bolało'. Klasyczny wolnopłynący lęk depresyjny, masakra.
Nie pomagały kolejne leki, nie pomagały afirmacje, nie pomagali (zbytnio) psycholodzy.

W skrajnej rozpaczy, chodziłam po domu z garścią tabletek, strasząc męża...

Aż w koncu, dwa miesiące temu po raz pierwszy poczułam, że 'to' powoli odpuszcza, idzie sobie precz.
I co raz częściej to pozytywne uczucie powraca.
Być może kolejny lek zadziałał - Może mój organizm zaskoczył?

Jestem wciąż zmęczona, bardzo zmęczona... - a jednocześnie co raz częściej czuję, że nadchodzi n o r m a l n o ś ć.
Czuję jej zapach, niczym zapach lasu, tuż po deszczu.
Tego nie da się z niczym pomylić.
Moje myśli nie biegają wokól choroby i rozpaczy, moje myśli wracają na właściwą orbitę.

Tylko to ogromne zmęczenie. Czuję, że w ciągu roku postarzałam się... o jakieś dwadzieścia lat. :( Moja dusza posiwiała. :(

przez Valeria 06 wrz 2010, 18:51
zachmurami..pieknie napisane..mi takie momenty kojarza sie ..z cisza przed burza..czuje zapach ozonu i wolnosci wtedy....mam dni ze czuje ze jestem soba a potem przchodzi trudny okres kiedy wegetuje,zyje obok wszystkiego i wszystkich..jezdze jak wariatka samochodem i to emocjonalne otepienie obojetnosc...
krwiopij myslałam moze o...nowym zwierzaczku??moze uczucia ktorymi go obdarzysz ulecza choc na chwile Towja umeczona duszyczke

przez polo 07 wrz 2010, 00:25
fajnie napisane Zachmurami
trzymsie.pl - zapraszam na bloga o ukończonej drodze wyjścia z nerwicy (objawy wegetatywne, lęki i natręctwa), piszę tam jako paolo jones, z chęcią odpowiem na pytania

przez TheGrengolada 13 wrz 2010, 00:37
Od jakichś 5 godzin jestem w jakimś dziwno-fajnym stanie: jakoś nie chce mi się wierzyć, że jeszcze wczoraj chciałam się zabawiać żyletką z powodu bólu w mojej głowie. Chyba już wiem, co jest dobrym lekiem na depresję.

przez agusiaww 21 wrz 2010, 09:36
Ja juz rzadko wchodze na forum, bo jest mi super :mrgreen: Czuje sie doslownie bardzo dobrze :) Zero lęków, depresji.... :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez brokenwing 21 wrz 2010, 12:04
agusiaww, Ciesze się ,ze Ci lepiej ..I trochę zazdroszczę .Mam nadzieje ,ze już będziesz miała do przodu .Od czasu do czasu wpadniesz i dasz nam dawkę optymizmu :)
brokenwing

przez TheGrengolada 22 wrz 2010, 23:19
Wraca moja dawna bezczelność :D Ja się z tego cieszę, nie wiem jednak, czy to dobre dla otoczenia ;)

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 23:22
TheGrengolada, Czyli wracasz do siebie... Nie ważne czy to dobre dla otoczenia, ważne że to dobre dla Ciebie ;)
Misiek_NL

przez TheGrengolada 22 wrz 2010, 23:35
Hehe, uważajcie na mnie, bo gotowa jestem odpyskować ;) już mi nie jest wszystko jedno, jak wcześniej. Ah, jak miło to czuć.

przez agusiaww 23 wrz 2010, 15:23
brokenwing, uwazam, ze dla kazdego bedzie lepszy moment :) Tylko na pewno nie mozna popadac w stagnacje, wychodzic, miec swoje hobby, czas na relaks, cos robic -spotykac sie ze znajomymi jezdzic na rowerze :D
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wiejskifilozof 29 wrz 2010, 13:06
Ja natomiast mam jeszcze wiele do zrobienia .

Sortuj wg