nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Zdrowieję :D

przez Gandalf 28 paź 2008, 19:09
Własnie nie nie zgodzilem sie i to był blad !!!

przez monika03 28 paź 2008, 19:28
hej co u ciebie;)
monika03

przez fobia 29 paź 2008, 02:50
proponuje wybierz sie do psychiatry i popros o leki- napewno cos Ci dobierze, nie ma sensu sie meczyc jezeli terapia nie przyniosla efektu to warto sprobowac lekarstw, samo na pewno nie przejdzie a im dluzej bedziesz zwlekal tym moze byc gorzej. pozdrawiam i 3maj sie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 30 paź 2008, 01:11
chyba zdrowieje nieskromnie powiem ;)
znaczy nerwica jest uspiona ale zapewne jest we mnie wkoncu od dziecka na nia pracowalam
ale chociaz o tym wiem i wiem nad czym panowac:) leki odstawilam oba... 3majcie kciuki by nie wrocila mi nic

przez SpawnLQX 30 paź 2008, 01:53
Hehe liczy sie samokontrola, przeciez jestesmy doroslymi rozsadnymi ludzmi i neriwce nie nerwice to nie rak ktory toczy nasze cialo tylko bzdurne urojenia ^^
Trza sie wziasc za robote a nie o bzdurach rozmyslac; )

przez danuta2543 30 paź 2008, 16:54
SpawnLQX popieram cię w 100%

przez bee84 30 paź 2008, 18:44
Gandalf ... wg mnie leki to podstawa ... psychoterapia jest ważna ale DOBRA psychoterapia :!: .... może masz kiepskiego "specjaliste"?
.... ja niestety nie moge trafić na odpowiedniego, darmowego psychologa więc zostały mi tylko leki ... ale w sumie jestem zadowolona ... w ogóle nie czuje, że biorę leki ... i nie przeszkadza mi to w niczym więc póki co polecam
... chcę jeszcze zaznaczyć, że u mnie efekty leczenia pojawiły się dopiero po pół roku :shock: ... ale było warto czekać ;) ... myslę, że podstawowym problemem nerwicowców jest to, że boją się brać leki ... i nie chcą ich brać długo ........ ja niestety byłam już w tak złym stanie, że byłam (i jestem) gotowa na wszystko ... nie było łatwo ... pierwszy miesiąc z lekami to była masakra ..... ale nie ma innej rady ...
Ponoć antydepresanty leczą ... więc miejmy nadzieję, że nas też wyleczą ;) ...

przez fobia 31 paź 2008, 02:38
bee84 popieram Cie, cos mi mowi ,ze Twoja historia jest zblizona do mojej ;)
Ja obecnie jestem od prawie 3 miesiecy na lekach, czuje juz niesamowita poprawe, ale jak np. dzisiaj zdarzaja sie jeszcze dni tragiczne, ale juz przechodzilam przez leczenie wczesniej i to prawda,ze poprawa tak na prawde jest gdzies po pol roku.

przez cleo27 17 lis 2008, 00:35
bee84 napisał(a):Gandalf ... wg mnie leki to podstawa ... psychoterapia jest ważna ale DOBRA psychoterapia :!: .... może masz kiepskiego "specjaliste"?
.... ja niestety nie moge trafić na odpowiedniego, darmowego psychologa więc zostały mi tylko leki ... ale w sumie jestem zadowolona ... w ogóle nie czuje, że biorę leki ... i nie przeszkadza mi to w niczym więc póki co polecam
... chcę jeszcze zaznaczyć, że u mnie efekty leczenia pojawiły się dopiero po pół roku :shock: ... ale było warto czekać ;) ... myslę, że podstawowym problemem nerwicowców jest to, że boją się brać leki ... i nie chcą ich brać długo ........ ja niestety byłam już w tak złym stanie, że byłam (i jestem) gotowa na wszystko ... nie było łatwo ... pierwszy miesiąc z lekami to była masakra ..... ale nie ma innej rady ...
Ponoć antydepresanty leczą ... więc miejmy nadzieję, że nas też wyleczą ;) ...

Bee....a czy te leki pomagaja rowniez na te walenie serca na tle nerwowym
oj....pózniej coś napiszę!

przez Daria Sz. 22 gru 2008, 01:06
nie chcę zapeszać, ale odczuwam poprawę :)
zdrowieję :)))
memento mori...

przez another_memory 20 sty 2009, 11:02
a czy na dobra sprawe nerwice mozna calkowicie,bezpowrotnie uleczyc? Na wzglad na to ile czasu trwa moje borykanie sie z choroba zaczelam w to smialo watpic
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez SZUKAMPOMOCY79 21 sty 2009, 10:07
Prognozy są takie, że mam zacząc zdrowiec za 2 tyg :lol:
Behind Enemy Lines

przez LucidMan 21 sty 2009, 13:25
another_memory napisał(a):a czy na dobra sprawe nerwice mozna calkowicie,bezpowrotnie uleczyc? Na wzglad na to ile czasu trwa moje borykanie sie z choroba zaczelam w to smialo watpic

Oczywiście, że tak. Jeśli potrzebujesz namacalnego dowodu, proponuję książkę Marie Cardinal - "To trzeba wyrazić.." powieść o psychoanalizie. Ponad 10 lat choroby, ok. 8 lat psychoanalizy, gdzie rozpoczynała ją będąc w stanie krytycznym. Wyzdrowiała całkowicie.

Pozdrawiam
Lucid life

przez magdalena031083 21 sty 2009, 21:15
Cześć wszystkim,gratuluję wam tych małych i dużych kroków to życia bez lęków,ja mam taki problem że mam małe dzieci i rzadko wychodzę z domu ,siedzę w domu i tylko myślę pogłębiając się w chorobie biorę od dwóch dni inne leki i czuję się odrobinę lepiej,ale nie poddaję się to lęki trzeba zniszczyć a nie one nas.......
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

Sortuj wg