nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Jestem juz na ostatnim odcinku walki

przez Aga1 06 gru 2006, 22:30
Dawno juz nie pisalam nic na forum. Teraz moge tylko podzielic sie moja radoscia. Wszystko co zle w moim zyciu poszlo juz prawie w zapomnienie.Mam zmniejszona dawke leku i przy tym zero skutkow ubocznych. Chodze na psychoterapie . Moje zycie zmienilo sie tak radykalnie , ze w marcu nie pomyslalabym ze tak bede zyc w grudniu. Jestem juz bardzo blisko konca walka z nerwica. Zycze tego przy Mikolajkach kazdemu z Was :roll:

przez didado1 06 gru 2006, 22:48
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:16 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez JanRO 06 gru 2006, 23:10
Witam.Dziwie sie jak ktos pisze ze po terapiach ze jest super,ja sie zawsze po nich czulem fatalnie,ta walka z emocjami mnie wykanczała,w tej chwili jestem totalnie wykonczony ,podjałem nową prace po długiej przerwie i nie podołałem,mialem najgorsze lęki w zyciu,trafiłem na na upierdliwego szefa i wytrzymalem miesiac.Jestem rozbity ,nie umiem sie zmusic do pracy dla kogos.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez calm 06 gru 2006, 23:58
Własnie, jak sie wroci pamiecia do czasów, do tych zlych czasow to mysle sobie: o k... jaka to jest cholerna roznica, to zycie a to.
A pozniej sobie mysle jakie to było głupie i ze ja tyle traciłam, nie sorry, nie tyle.. wszystko sie traci.
Kazdy czlowiek sie boi, kazdy moze sie poddawac.. tylko po co???

przez gusia 07 gru 2006, 16:59
Uznanko Aga1 :smile:
Cóż dodac???
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 07 gru 2006, 19:38
Miło czytać coś takiego. Szczególnie że czasem wątpię w sens leczenia. Ciesze się bardzo razem z Tobą - choć nie tak jak Ty. Pozdrawiam. :)
"I need a new version of me..."

przez frontiero 07 gru 2006, 23:24
janro nie przejmuj sie.
ja mialem szefa którego chcialem powiesic za jaja :lol: ,taki byl upierdliwy i wiesz co...zwolnilem sie i sam zaczalem dzialalnosc.
to mi chyba na dobre wychodzi bo niestety trudno mi sie przystosowac do sytuacji w ktorej ktos mnie traktuje z góry jak smiecia i tylko rozkazuje.
polecam dzialanosc na wlasny rachunek:)
pozdrawiam

przez blackwitch 08 gru 2006, 13:29
Hej Aga, gratulacje! Miło słyszeć że komus sie udaje. Ja mam dzis prawie tydzien od mojego ostatniego spotkania z psychoterapeuta, i czekam na nastepne. Optymizm nie opuszczał mnie przez pare dni, ale dzisaj jest juz troche gorzej... trzeba duzo samozaparcia i wiary zeby sie udało. W kazdym badz razie jeszcze raz gratulacje

przez Aga1 08 gru 2006, 19:37
Czesc , dzieki za mile slowa. O mojej walce , samozaparciu i wierze z jaka podjelam leczenie moze powiedziec didado 1 i runa. Byl tu na forum tez taki ktos kto tez dodawal mi wiary szczegolnie w tych pierwszych samodzielnych juz starciach z nerwica. To kochajacy naprawde brak tu jego . Bardzo im wszystkim dziekuje bo pomagali mi w tych najtrudniejszych chwilach. Teraz gdy moge korzystac z zycia, gdy jade z corka autobusem czy chodzimy razem na zakupy jestesmy obie bardzo szczesliwe. Bardzo nam tego brakowalo. Chce Wam jeszcze powiedziec ze trzeba walczyc , bo jest sens w tym co robimy. Jestem przykladem ze mozna dac rade.I to tylko od nas zalezy jak daleko zajdziemy. Nie ma co czekac na cud , bo nerwica sama nie przejdzie. Walczcie i wierzcie w to co robicie , a efekty beda. Zycze Wam tego z calego serca. A i najwazniejsze - podziekowania za to forum naleza sie Tomkowi. To on sprawil ze i ja i wiele innych osob znalazlo sie tu w najtrudniejszym momencie swego zycia. Bo gdy zobaczylam jak wielka jest nasza - rodzina nerwusow dodalo mi to odwagi. Zobaczylam ze nie jestem sama ze swoim problemem .I w momencie gdy chcialam to wszystko rzucic i przerwac leczenie bo czulam sie bardzo zle dowiedzialam sie tu najwazniejszego ze musi byc zle , aby potem mozna byloby cieszyc sie zyciem. Jeszcze raz za wszystko dziekuje. :P

przez didado1 08 gru 2006, 22:50
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:12 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez MałaMi 10 gru 2006, 20:28
hehe, ja też byłam w Arkadii - dzis :)
z początku było ok, ale jak zobaczyłam te tłumy.. ehh.. usiadłam na ławce, polepszyło się. Będę walczyć. I Wy walczcie! :))

Sprzątam..w sobie

przez kukubara 11 gru 2006, 09:49
Chce sie podzielic radoscia z Wami...zaczynam niedlugo terapie dla DDA..jestem pelna niepokoju ale takiego ,ktory mnie utrzymuje w radosnym oczekiwaniu na zmiane mojego zycia.Juz sobie wyobrazam jak to bedzie gdy znajde zrodla swoich lekow...i bede miala szanse na normalne zycie..wow...trzymajcie :roll: kciuki...Pozdrawiam wszystkich
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez Lusi 11 gru 2006, 10:41
Ja trzymam jednego kciuka bo drugą łapkę mam na myszce.
I cieszę się razem z Tobą.
ExModerator

przez gusia 11 gru 2006, 10:54
kukubara,powodzenia :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg