nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Aga1 19 cze 2006, 15:40
Cześć Kochający, dzięki za miłe słowa. Wiara w to co sie robi musi być bo inaczej to wszystko by nie miało sansu. Wiadomo jak każdy człowiek oprócz tych dobrych dni mam i złe. Tylko ja nie jestem wtedy bierna i nie myśle co może jeszcze mnie zaboleć. Biore sie za jakąś prace i staram sie to złe pokonać. Nadal jestem pełna optymizmu , bo chce i musze to zwalczyć do końca. 26 czerwca jade na kolejną wizyte u lekarza, i też będe jechała sama.Myśle też o tym aby zabrać ze sobą córke do towarzystwa,bo nigdy z nią tak daleko nie byłam sama :roll: .Zobacze jak będe sie czuła w poniedziałek i wtedy zdecyduje. Nie chce nic robić na przymus aby nie zaprzepaścić tego co osiągnęłam do tej pory. Na razie pozdrawiam.

przez runa 20 cze 2006, 23:50
witaj aga

czytam i podziwiam , na prawdę ja nie mam odwagi wziać dzieci ze sobą nie wie czemu ale panicznie się boje,że przy nich mnie sparaliżuje i one będa musialy na to patrzec. moze jest to spowodowane tym,że moja co,rcia ma wade serca i trzęsę się nad nią zbyt bardzo.podziwiam cię aga i życzę powodzenia

opowiesz mi jak było czekam wiesz gdzie :D

[ Dodano: Wto Cze 20, 2006 11:51 pm ]
ach zapomniałam dopisać, że wiem ze sobie świetnie poradzisz :D :D :D

przez runa 21 cze 2006, 23:18
kasia to właśnie to co pomaga najbardziej dobry wynik badań. ja "mialam raka płuc" do pierwszego prześwietlenia. płuca były na miejscu u bez zmian - od razu przestałam miec bóle i dusznosci- to tylko alergia :)

pozdrawiam
DONIEŚ NA SWÓJ LĘK. JEST TO JEDYNY POŻYTEK Z DONOSÓW.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jak cudowne jest życie bez lęków

przez Aga1 23 cze 2006, 09:47
Chć skwar leje sie z nieba zamiast w poniedziałek musiałam w środe pojechać do lekarza sama. Potrzebowałam recepty na inny lek bo nie ma nigdzie PAXINU. Dojechałam bez problemu . Nic pomimo upału sie złego ze mną nie działo i przy okazji odwiedziłam kilka sklepów. Tez bezproblemowo. Pytałam też dlaczego te upały tak zle zwykle znosimy. Rada - pić jak najwiecej bo gęstnieje krew w organiżmie i wolniej krąży. Jak cudownie jest żyć bez lęków. Pozdrawiam wszystkich.

przez didado1 23 cze 2006, 15:36
Aga1
wspaniale gratulę :!: :!: :!: :!: bardzo, bardzo miło jest bez lęku potwierdzam to :D :D
Dziś sama kolejny raz byłam w sklepie i wiem że jutro i pojutrze tez tam sama dotrę :D uffff co za ulga :D
pozdrawiam serdecznie

przez Aga1 23 cze 2006, 15:45
didado1 dzięki za miłe słowa.Pełna radocha. Pisałam do Ciebie na pw nie wiem czy dotarło.Cieszę sie że też podążasz do przodu. Powoli , po kroczku ale do przodu. Zobaczysz damy rade.Cały czas powtrzam jak sie bardzo chce ,to można wiele osiągnąć.Pozdrowionko :roll: :!:

przez jowita 23 cze 2006, 18:11
tez sie musze pochwalic i oczywiscie pogratulowac ADZE :) ja zaczełam wychodzic na zakupy nawet do sklepu typu BIEDRONKA i to sama :) mam czasam małe leki jakies głópie mysli ale walcze bo chce normalnie zyc
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez Aga1 23 cze 2006, 19:36
Brawo Jowita :!: jest już nas coraz wiecej co rzuciłyśmy wyzwanie nerwicy - runa, didado 1, Jowita , Anies no i ja. No to dalej bierzemy sie z nerwicą za bary :!: Byle do zwyciestwa :!: :!: :!:

przez didado1 23 cze 2006, 22:00
Aga1
stawiam te kroczki powoli, z dużą satysfakcją, duma mnie rozpiera jak idę, nie zlękniona, widzę co się dookoła mnie dzieje :D nie idę przygarbiona z ciężkimi nogami i sercem walącym w gardle, miło jest patrzec na świat z innej strony, uśmiechac się i byc wkońcu po tej drugiej stronie :D :D
pozdro
znikłam i mnie nie ma .........

przez jowita 23 cze 2006, 23:01
tak chce wierzyc ze kiedys uda mi sie zyc normalnie ale narazie chce sie cieszyc tym ze jakos zyje i mniej sie boje
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

Walczę, zdrowieję :D

przez didado1 27 cze 2006, 16:42
po długich oczekiwaniach doczekałam się :D :D :D :D Dziś psycholog stwierdziła zdrowieje pani i tylko wątłą nic dzieli panią od zwycięstwa i powrotu do aktywnego życia:D :D :D :D :D :D czuję się bardzo bardzo szczęśliwa i piszę tu to po to, żeby Wam wetknąc dużo wiary, bo da się to przejśc i wyjśc z korzyścią niezmierną, czego Wam życzę z całego serca :D :D :D :D :D

przez Aga1 27 cze 2006, 18:58
Gratuluje, zobacz a niedawno mnie pytałaś o wychodzenie z domu. Wiara czyni cuda i oto efekt. Ciesze sie razem z Tobą. Widać już koniec tej długiej drogi.... :lol:

przez didado1 27 cze 2006, 19:36
niom prawie dwa lata już starczy :D :D :D nerwica teraz odchodzi w siną dal :!: :!: :!: Wiem że mogę robic wszystko co tylko zechcę.
Buźka Aga1

przez agapla 27 cze 2006, 21:12
Didado bardzo się cieszę !!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Gratulacje i buziaki 8)

Sortuj wg