nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez bibi 08 cze 2006, 22:17
najważniejsze że bóle głowy nie sa objawem choroby głowy :D
ciesze się również z twojego podejscia do sprawy :)
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Jon Snow 08 cze 2006, 22:21
Widzisz, dobrze ,że poszłaś do lekarza. Teraz masz spokój :)
Pozdrawiam!!

przez ruiza13 12 cze 2006, 18:58
Kochani. Piszecie o lekach, psychoterapiach, psychiatrach. A tak naprawdę nikt wam nie pomoże tak jak zrobicie to sami. Ja choruję na nerwicę od roku.Przez dwa miesiące brałam leki (czułam się jeszcze gorzej, bo jak przeczytałam o działaniach ubocznych, to zaraz je wszystkie miałam), przez 3 miesiące chodziłam do psychologa, który chyba nie był najlepszy bo jakoś mi nie pomógł. W końcu trafiłam do psychiatry. I o dziwo pani doktór pierwsze co kazała mi zrobić, to odstawić leki i zacząć działać na swoją psychikę. Boję się wyjść z domu, to idę - byle gdzie, chociaż na kilka minut ale idę. Jak łapie mnie atak, to mówię sobie " najwyżej trafi mnie szlak " i jakoś nie trafia, a wręcz przeciwnie atak mija. Jak jest naprawdę źle to staram się robić cokolwiek, byle nie myśleć o tym co może mnie spotkać, bo i tak mnie nie spotka. Teraz chciałabym bardzo wrócić do pracy, bo kończą mi się pomysły co robić w wolnym czasie. Nuda jest naszym największym wrogiem.
Wierzę, że z tego wyjdę. Trzymajcie za mnie kciuki, tak jak ja trzymam za was

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez limba 12 cze 2006, 21:38
:D oczywiście robisz to bez tabletek???Bo wiesz ja z tabletkami też wiele rzeczy robiłam,kopa dostałam po miesięcznej przerwie.Już wcale nie jestem tego taka pewna,czy jestem zdrowa :(
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Dora 14 cze 2006, 11:47
Dziewczyno nie zalamuj mnie, czuje sie swietnie i tez chce odstawic lek. Mam nadzieje ze lęki juz nie wroca !!!

przez Dora 14 cze 2006, 11:50
To ciekawe co piszesz Ruizo, mam zamiar odstawic lek i nie chciala bym znow przezywac atakow paniki ! Napisz prosze cos wiecej...

przez limba 15 cze 2006, 18:52
:D Dora -cholera mi wróciły,może w nie takim nasileniu jak przed braniem tabletek,ale jednak!!! :( :( I to nie wróciły zaraz po przerwaniu, ani tydzień po,praktycznie wróciły po miesiącu.Może ich forma się zmieniła,bo przedtem miałam duszności serce 1000 na liczniku i nie wiedziałam na co choruję,teraz mam mocne zawroty głowy,w momencie ataku nie poruszę nogami i wiem że to nerwica.Ale nie sugeruj się moim pisaniem,że ja tak mam 1000 innych osób wcale nie musi!!! :D :D Pozdrawiam!!!!
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Dora 15 cze 2006, 21:48
No trudno - zaryzykuje. Zawsze moge wrocic do brania tabletek. A moze w moim przypadku nie bedzie trzeba? Mam taka nadzieje.. Rownierz Cie pozdrawiam. Zycze zdrowka. :D

przez kochajacy 15 cze 2006, 22:05
Aga1 napisał(a):Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Tych co pomogli mi z PKSem - wielkie dzięki Laughing

rowniez pozdrawiam cieplo ;)
pochwal sie czasem swoimi sukcesami
chetnie poczytamy :lol:
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez runa 15 cze 2006, 22:44
cześć Aga

Bardzo się ciesze, że tak swietnie sobie radzisz :D . Dzięki temu tez mi lepiej.
Pamiętasz pisałam o wyjeździe. Musze się pochwalic, że byłam ponad 2500km od domu i.....nic ani jednego ataku dokładnie tak jak mi mówiłaś. W piątek idę do lekarza mamy zmniejszać dawki zobaczę co z tego wyjdzie ale jestem dobrej myśli. :D

pozdrawiam i trzymaj tak dalej

runa
DONIEŚ NA SWÓJ LĘK. JEST TO JEDYNY POŻYTEK Z DONOSÓW.

przez Aga1 16 cze 2006, 12:46
Cześc Runa , bardzo sie ciesze ze sie udało. Miło czytać że moje pisanie nie poszło na marne i pomogło. Ja cały czas myśle ze jak tak naprawde chcemy z tego wyjść to damy rade i oto Twój przykład. Teraz aby to leczenie powoli kończyć.

[ Dodano: Pią Cze 16, 2006 12:52 pm ]
Nie zapominialam o Tobie kochający , ja wiem ze zawsze na Ciebie można liczyć .Serdecznie Cie pozdrawiam. U mnie nic nie dzieje sie takiego abym zaraz miała pisać posty. Powoli wychodze na prosta .Zakupy w moim miasteczku już nie stanowia specjalnie dla mnie problemu.Nie boje sie już wychodzić z domu a to najważniejsze.Ja nadal bardzo w to wierze że wyjde ztego. Leków oprócz PAXITINU nie biore , bo nie sa mi już potrzebne. POzdrawiam cieplutko, zwłaszcza ze upał na dworzu. 8)

przez didado1 17 cze 2006, 14:34
Aga1 napisał(a):Powoli wychodze na prosta .Zakupy w moim miasteczku już nie stanowia specjalnie dla mnie problemu.Nie boje sie już wychodzić z domu a to najważniejsze.Ja nadal bardzo w to wierze że wyjde ztego.

zazdroszczę
:oops: :oops: :oops:
wierzę, że mi się też uda :D
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez Aga1 17 cze 2006, 16:38
Cześć didado 1 . Wiara czyni cuda a my bedziemy tego żywym przykładem .....no i po części za pomoca lekarzy :D pozdrawiam

przez kochajacy 19 cze 2006, 13:58
Aga1 napisał(a):Cześć didado 1 . Wiara czyni cuda a my bedziemy tego żywym przykładem .....no i po części za pomoca lekarzy Very Happy pozdrawiam

Aga1 chyle przed toba czola
dalas doskonaly przyklad wiary i pozytywnego myslenia
niech ta wiara nigdy cie nie opuszcza :!:
pozdrawiam
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

Sortuj wg