Zacząłem zdrowieć ;)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Zacząłem zdrowieć ;)

przez poczatkujaca 13 gru 2010, 18:34
eksajter napisał(a):
sebastian86 napisał(a):u mnie srednio. biore wenlafaksyne i caly czas lerivon. ostatnio mam zwiekszone napiecie wewnetrzne. nie wiem czy to wynik tego ze nerwica znow przybiera na sile czy to jednak skutek uboczny leku. jak zawsze cierpliwie czekam az lek sie rozkreci. szkoda ze najczesciej moja cierpliwosc nie jest nagradzana.

ujowo... że opierasz się tylko na lekach i czekasz az one złagodzą Ci objawy. W leczeniu nerwicy, trzeba szukac jej przyczyn i nad nimi pracowac.

oki ide sobie zrobic jakis obiad, bo dopiero co z pracy wrócilem ;) pozdro

eksajter z tego co wiem sam bierzesz leki, no dobra chodzisz tez do psychologa ale leki bierzesz, wiec jednak masz troche do nich przekonania...że zadziałają....

[Dodane po edycji:]

eksajter
czemu mi nie odpisałes na posta?

przez sebastian86 13 gru 2010, 19:48
eksajter, przeciez chodze tez do psychoterepeuty ale to jest tylko raz na dwa tygodnie. ja naprawde wiem wiele o nerwicy i mechanizmie jej powstawania ale to nie jest zbyt pomocne przy tych objawach.
We Are The Champions 2016(L)

przez eksajter 14 gru 2010, 14:54
tak, biorę po 1 tab. sertagenu... ale to nie znaczy, że to łagodzi mi objawy nerwicy. Sam gdy czuję się napięty, albo zestresowany idę sobie w spokojne miejsce i się relaksuję (oddycham, mówię sobie "spokojnie", itp.) za jakichs czas będę starał się odejsc od leku i polegać tylko na sobie, ale to na spokojnie....

sebastian: napisz mi tak pokrótce, co dla Ciebie stanowi problem, co cię trapi i jakie masz objawy choroby.
spróbujemy, jakos Ci podpowiedzieć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 14 gru 2010, 15:29
eksajter, i dobrze, grunt ze sobie radzisz :great:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez sebastian86 14 gru 2010, 16:16
eksajter, najbardziej dręczą mnie ostatnio drzenia miesni. takie intensywne rwanie. do tego nogi jak z waty i omdlale rece. no i napiecie ogolne takie ze ciezko w miejscu wytrzymac. magnez oczywiscie bralem od razu mowie.

przez eksajter 14 gru 2010, 18:24
bierz jeszcze systematycznie potas i pij codziennie multiwitamine

za duzo sie nie dowiedzialem z tego co napisales. ja bardziej chciałbym wiedzieć, co jest przyczyną twojej nerwicy...
pewnie znasz swoja przeszlosc i wiesz co moglo w niej sie dziac co wpędzilo cie w ten stan.

chcialbym zebys to opisal.

przez Margaryna9 14 gru 2010, 19:34
Chciałbym napisać że zdrowieje jednak sam nie wiem.. znalazłem świetnego lekarza mam dobrane leki. Od wczoraj biore tez lek na deprese Lenuxin mam nadzieje ze mnie postawi na nogi i wreszcie zacznie mi sie chciec żyć :/
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

przez sebastian86 15 gru 2010, 13:36
eksajter, przyczyn jest wiele ale taka glowna to taka ze tllumilem wiele lat rozne emocje i odczucia.

przez eksajter 15 gru 2010, 23:27
wciaz piszesz bardzo ogolnie..mam nadzieje ze psychologowi powiedziales wiece istotnych informacji związanych z tłumienie emocji i odczuc. Bo to moze byc kluczowe w rozwiazaniu twojego problemu i napięcia.

pozdrawiam

przez Lili-ana 16 gru 2010, 00:17
eksajter - te wszystkie Twoje posty są takie dla mnie oczywiste :D A to oznacza, że ja też zdrowieję.
Pozdrawiam Cię i oby tak dalej! :great:
Lili-ana

przez sebastian86 16 gru 2010, 16:53
eksajter, tlumienie emocjji spowodowane bylo tym ze balem sie reakcji otoczenia lub rodziny, do tego chujowa atmosfera domowa i niezbyt bezpieczna szkola. no i od dzieciaka wrazliwosc jakas.

Sortuj wg