Cierpliwości! Z tego da się wyjść!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Cierpliwości! Z tego da się wyjść!

przez cicha woda 20 cze 2006, 22:00
Moja przygoda z nerwicą lekową trwa już ponad trzy lata. Dopiero jesienią ubiegłego roku dowiedziałam się co naprawdę mi jest i rozpoczęłam leczenie. Wtedy było ze mną bardzo źle, bałam się właściwie iść w każde miejsce, nawet do pobliskiego sklepu! Na początku nie było łatwo, miałam ogromny problem z dobraniem właściwego leku, mnóstwo skutków ubocznych i nasilenie lęków. Od marca biorę Seroxat i wszystko minęło! Dobrze toleruję ten lek i on naprawdę mi pomógł. Dodatkowo chodzę na terapię DDA. Od początku leczenia miałam mnóstwo dołków i chwil zwątpienia, chciałam nawet rzucić w diabły te wszystkie leki i starać się samemu z tego wyjść. Po wzięciu pierwszego opakowania Seroxatu cieszyłam sie że tego nie zrobiłam. Obecnie czuję sie świetnie, zdałam wszystkie egzaminy, chodziłam na zajęcia, do miasta, właściwie wszędzie... Bardzo dobrze śpię i minęły moje problemy żołądkowe. Pozostało tylko chroniczne zmęczenie które towarzyszyło mi od początku nerwicy. Wcale nie twierdzę że jestem już zdrowa i nie potrzebuję żadnej pomocy. Jeszcze nie odstawiłam leku i chodzę dalej na terapię. Zdaję sobie sprawę że to wszystko może powrócić albo i nie... Ludzie - trochę cierpliwości - z tego można wyjść! Trzeba trafić na dobrego psychiatrę, rozpocząć terapię i przede wszystkim wierzyć w wyleczenie! Czasem wiara czyni cuda. Głowa do góry, trzymam kciuki za was wszystkich :D Ja wierzę że z tego wyjdziecie :D
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Angelika 20 cze 2006, 22:01
To chyba Trojanowska spiewa nie?
Angelika

przez didado1 25 cze 2006, 16:04
Ja wierzę, że da się z tego wyjśc bo właśnie wychodzę na prostą:D :D :D :D
mój stan psychiczny zmieił się nie do poznania, aczkolwiek też nie rezygnuję z terapi :D
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 25 cze 2006, 17:31
No to żeby było kolorowo to ja się pochwalę że u mnie też jest całkiem nieźle :lol: :lol:

przez ania30 25 cze 2006, 22:48
ja również nie mam co narzekac .
życie jest piękne

Sortuj wg