Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cierpliwości! Z tego da się wyjść!


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przygoda z nerwicą lekową trwa już ponad trzy lata. Dopiero jesienią ubiegłego roku dowiedziałam się co naprawdę mi jest i rozpoczęłam leczenie. Wtedy było ze mną bardzo źle, bałam się właściwie iść w każde miejsce, nawet do pobliskiego sklepu! Na początku nie było łatwo, miałam ogromny problem z dobraniem właściwego leku, mnóstwo skutków ubocznych i nasilenie lęków. Od marca biorę Seroxat i wszystko minęło! Dobrze toleruję ten lek i on naprawdę mi pomógł. Dodatkowo chodzę na terapię DDA. Od początku leczenia miałam mnóstwo dołków i chwil zwątpienia, chciałam nawet rzucić w diabły te wszystkie leki i starać się samemu z tego wyjść. Po wzięciu pierwszego opakowania Seroxatu cieszyłam sie że tego nie zrobiłam. Obecnie czuję sie świetnie, zdałam wszystkie egzaminy, chodziłam na zajęcia, do miasta, właściwie wszędzie... Bardzo dobrze śpię i minęły moje problemy żołądkowe. Pozostało tylko chroniczne zmęczenie które towarzyszyło mi od początku nerwicy. Wcale nie twierdzę że jestem już zdrowa i nie potrzebuję żadnej pomocy. Jeszcze nie odstawiłam leku i chodzę dalej na terapię. Zdaję sobie sprawę że to wszystko może powrócić albo i nie... Ludzie - trochę cierpliwości - z tego można wyjść! Trzeba trafić na dobrego psychiatrę, rozpocząć terapię i przede wszystkim wierzyć w wyleczenie! Czasem wiara czyni cuda. Głowa do góry, trzymam kciuki za was wszystkich :D Ja wierzę że z tego wyjdziecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×