moje zycie bez nerwicy lekowej

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

moje zycie bez nerwicy lekowej

przez natalia_marciniak 16 cze 2006, 22:23
hehehe nio i jest tak jak mowilam n ie biore juz lekow 4 tygodnie :D:D:D:D masakra zaczelam wychodzic z domq i zaczelam zycie od nowa nie mam atakow jest mi z tym dobrze masakrycznie dobrze 0 stresu pozytywne myslenie i wszystko jest ok ale boje sie ze wroci ::(:(:(:(:(:

przez Sorrow 16 cze 2006, 22:34
Nawet jak wróci to nie będzie trwało wiecznie ;) .
Nic nie trwa wiecznie, tak samo szczęście jak i nieszczęśćie :) .

przez NcL 16 cze 2006, 22:36
natalia niemartw sie bo jak wrocic to duzo slabsze i w tedy nawet bez lekow idzie sobie z z tym poradzic unikaj sytuacji stresu tzn przewkleklego stresu np jak w pracy albo w szkole... wiesz jak np ktos ci dokucza itd poprostu nietrzymaj tego w sobie i [cenzura] komus ;] heh pomaga powaga :) pozdro i ciesz sie zyciem :)

Nie używamy wulgaryzmów na forum!! (dopisał drań)
NcL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: moje zycie bez nerwicy lekowej

przez AnWe 09 gru 2008, 00:18
Witam,
znalazłam to forum z potrzeby.
Oczywiście dotyczy mnie - obejmuje całą - sytuacja nerwicy.
Samo zdanie Natalii, że "wyszłam z domu.." jest dla mnie jakąś nadzieją.

Ja , jak to bywa, już ok parę lat w tym domu i jego niewielkim obrębie. Czuję jak tracę duszę i czuję jak strasznie trudno mi odstawić leki. A bardzo dobrze wiem, że są one dla mnie ( nawet nie zawsze) takim oddechem jedynie pośród dymu, który sama (bez winy) produkuję.

Zaczynam w tym temacie ( hmm - tłumaczenie "nerwicowe"), bo najbardziej pasuje mi określenie nerwica lękowa i wizja: "moje życie bez nerwicy lękowej"

pozdr

Sortuj wg