Co trzyma was przy życiu?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Weak_heart 26 gru 2014, 04:56
Rodzice, którzy po moim samobójstwie zostaliby ukarani za nie zmuszenie mnie do hospitalizacji na oddziale psychiatrycznym oraz rodzeństwo, które z pewnością trafiłoby do domu dziecka.
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

przez amelia83 26 gru 2014, 19:45
rodzina moje siostry
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez coccinella 26 gru 2014, 19:46
jakaś mała, słaba iskierka nadziei, że jeszcze będzie dobrze...
Nie chce mi się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fsck 27 gru 2014, 21:53
mama. tylko.

przez nieboszczyk 27 gru 2014, 21:54
kupiony bilet bezzwrotny i oczekiwanie miesiącami na godzinę 0
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez lojantka 27 gru 2014, 22:36
nieboszczyk napisał(a):kupiony bilet bezzwrotny i oczekiwanie miesiącami na godzinę 0

brzmi enigmatycznie niebo, co broisz?
lojantka

przez nieboszczyk 27 gru 2014, 22:45
tego biletu nie można zwrócić jak by coś wypadło a godzina 0 to być albo nie być.zawsze sie boje kiedy niema ziemi pod nogami.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez veni_vidi_vici_80 27 gru 2014, 22:46
Moja żona, mój synek, moja 2-miesięczna córeczka. Szczególnie ona, gdy uśmiecha się do mnie, te bezcenne chwile szczęścia i powinność wychowania dzieci na dobrych ludzi. Myśl o wiośnie i budzącej się do życia przyrodzie. Letnie upały i gorący piasek na pod stopami, morskie fale. Jesienne słoty i niepowtarzalne mgły nad tatrzańskimi szczytami rankiem. Zapach mroźnego powietrza w nozdrzach, skrzypiący śnieg i szadź mieniąca się na drzewach w słoneczny zimowy dzień. Tyle tego jest, choć w życiu piękne są tylko chwile.
Bywałem tu dawniej jako Luki_Nerwusik... Luki_is_Back...

przez nerwosol-men 27 gru 2014, 22:48
rodzina,dziewczyna,praca,książki,kino
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez tristezza 27 gru 2014, 23:19
veni_vidi_vici_80 napisał(a):Moja żona, mój synek, moja 2-miesięczna córeczka. Szczególnie ona, gdy uśmiecha się do mnie, te bezcenne chwile szczęścia i powinność wychowania dzieci na dobrych ludzi. Myśl o wiośnie i budzącej się do życia przyrodzie. Letnie upały i gorący piasek na pod stopami, morskie fale. Jesienne słoty i niepowtarzalne mgły nad tatrzańskimi szczytami rankiem. Zapach mroźnego powietrza w nozdrzach, skrzypiący śnieg i szadź mieniąca się na drzewach w słoneczny zimowy dzień. Tyle tego jest, choć w życiu piękne są tylko chwile.

piękne...
tristezza

przez Ojciec Świecki 27 gru 2014, 23:21
Nic :roll:
Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.

~Nicolae Ceaușescu

przez tristezza 27 gru 2014, 23:23
Chyba narzeczony. Choć myślę, że z kimś innym byłoby mu sto razy lepiej.
tristezza

przez lojantka 28 gru 2014, 01:52
nieboszczyk, nie pomagasz, dalej nie wiem :D a co z anglią?
lojantka

przez Rico 28 gru 2014, 02:09
Ziomki.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Sortuj wg