Jak siebie motywować ..

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Jak siebie motywować ..

przez Korba 15 lip 2010, 21:16
psycho-logic, o może powiedz jak Ty siebie motywujesz, na pewno masz jakiś sposób, skoro tak dobrze wiesz, co nie działa albo źle działa :smile:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez soulfly89 15 lip 2010, 23:47
Korba napisał(a):a tak naprawdę to mnie motywuje do walki wspominanie momentów, w których było dobrze, jaka byłam kiedyś, w końcu to byłam ja, więc jeżeli kiedyś potrafiłam, to może uda się do tego wrócić. nic mnie tak nie mobilizuje jak swój przeszły entuzjazm do życia, naprawdę jakaś jego iskra musi gdzieś tam we mnie tkwić... :)

Korba, wzruszyłaś mnie szczerze!!! Ja mam tak samo! :mrgreen: Myślę sobie że we mnie jest nadal ta dziewczyna, która kiedyś sama, odważna porwała się z motyką na słońce i w dodatku udało się jej :) Nie będę się rozpisywać co konkretnie sobie przypominam, ale jest kilka takich rzeczy z których jestem dumna i kiedy je sobie przypomnę to dodaje mi takiej siły, że ach! Uświadamiam sobie, że tamta dziewczyna to JA jestem przecież i że jak zechcę, to znowu mogę zrobić coś świetnego, znowu może mi się udać. Jak dobrze znam to myślenie :)

Psycho-logic, nie wymądrzaj się :P Nie masz monopolu na dobre sposoby na motywację.

przez Krzysiek1234 16 lip 2010, 01:33
Wiecie co? Chyba znalazłem dobrą motywację do ponownego ruszenia tyłka za robotą. Miałaby to być... operacja nosa. Mojego, jakby kto zapytał. Jest trochę skrzywiony po drobnym wypadku sprzed lat.

Powiem tyle, mam wręcz potworne chwilami kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Nieraz już miałem wrażenie, że przez niektóre skazy w mojej aparycji ucieka mi wszystko co najlepsze w życiu.
A tak poza nosem, chyba jednak wolałbym nie nosić okularów (nos oczywiście chciałbym nosić, tylko że prosty).

Sorry jeśli komuś nie spodobał się offtop. Bo mnie on bardzo się nie spodobał. Tak ogólnie, jest do dupy w tym momencie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 16 lip 2010, 08:48
psycho-logic, ale kto tu dawał rady? Dzielimy się swoimi sposobami motywowania się. Taki trochę z Ciebie malkontent, co? Musisz wszystko podważyć, zanegować, to do dupy, tamto do dupy... Wiesz, że zamiast pomóc, demotywujesz? :)

Jeśli chodzi o dobre rady, to jedyne co można zrobić, to przekazać je dalej - nigdy nie przydają się na własny użytek.... :P
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez panel 16 lip 2010, 09:16
zrobcie to co politycy nobiecujcie sobie ile wlezie a pozniej pokazcie ... wala

przez panel 16 lip 2010, 10:17
@psycho-logic a moze sie myslisz ?

przez panel 16 lip 2010, 10:28
a czy boot by ci napisal ze nie jest sznurkiem zeby sie rozwijac? . Moge byc co najwyzej trollem choc ni nie jestem mam poprostu napad pisania. A wydaje mi sie ze mozesz sie mylic bo co ? nieomylny moze jestes ?

przez panel 16 lip 2010, 10:36
mysle ze mnie obrazasz nie jestem trollem, a ty niegrzecznie nie odpowiedziales na moje pytanie
Ostatnio edytowano 16 lip 2010, 10:46 przez ALEKS*OLO, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nie cytujemy poprzedniego posta

przez Korba 16 lip 2010, 11:39
panel, co ćpałeś, przyznaj się :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez panel 16 lip 2010, 11:40
nic nie cpalem i pisz Korba na temat prosze

przez Korba 16 lip 2010, 11:41
No mi się jednak przydają, to pozwala przemówić do rozsądku i poznać co mnie motywuje choć wtedy nie są to już porady. Bo nic nie dociera do Ciebie lepiej niż Twoje zdanie, które jest przesiakniete emocjami.

Człowiek jest najgorszym źródłem prawdy o sobie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez panel 16 lip 2010, 11:43
Korba napisał(a):
No mi się jednak przydają, to pozwala przemówić do rozsądku i poznać co mnie motywuje choć wtedy nie są to już porady. Bo nic nie dociera do Ciebie lepiej niż Twoje zdanie, które jest przesiakniete emocjami.

Człowiek jest najgorszym źródłem prawdy o sobie.

a jest jakas inna prawda niz ta ktora sobie sami sobie wmowimy ?

przez love_caffeine 16 lip 2010, 15:18
Też jestem pod wrażeniem. ;)
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez To takie czary... 28 lip 2010, 01:54
Jak siebie motywować ?
Może znienawidzić chorobę - tak jak się nienawidzi pasożyta który siedzi w człowieku i chce cie wykończyć...
Załatwiać to cholerstwo codziennie terapią, lekami ,zachowaniem niezgodnym z chorobą ,dobrym humorem i czym tylko sie da.

Ciężko jest,sam wiem bo to podstępne cholerstwo...
To takie czary...

Sortuj wg