Jestem w tarapatach? Czuję się zmęczona !

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Jestem w tarapatach? Czuję się zmęczona !

przez depresyjny86 21 lip 2010, 07:48
aaa dziś kolejny dzien staźu ja z tymi ludżmi nie wvtrzymam
:)

przez Akin 21 lip 2010, 10:30
To takie czary... napisał(a):
Akin napisał(a):.....A ja na to, że ja nie idę na kasę bo nie chcę. Ta miała minęę łooohoho
Nieźle to rozegrałaś -zastosowałaś w praktyce asertywność :D

Patrz nie wiedziałam o tym :smile: Gdyby mi się to więcej razy zdarzało (:
Od dziś jestem na L-4. Rano mi zastępczyni robiła aferę. Ale mnie to tam nie obchodziło. Wreszcie sobie odpocznę od toksycznej pracy.

CzłowiekNerwica - dasz radę, wierzę w Ciebie.
Akin

przez Akin 12 sie 2010, 20:48
Informuję, ze wróciłam po L4.. i ta psychopatyczna kobieta leży w prywatnej klinice psychiatrycznej. Czyli mam jakiś spokój z nią na jakieś 3-4 miesiące... :smile: Normalnie tak się cieszę. Stosunki zaraz się poprawiły w pracy... ale niestety w domu się wali...
Akin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez To takie czary... 14 sie 2010, 01:54
Strategia działa.
Miejmy nadzieję że pomogą tamtej kobiecie.
Akin napisał(a):ale niestety w domu się wali...
Wysłuchaj obu stron , wydaj sprawiedliwy wyrok, wyegzekwuj. :smile:
To takie czary...

przez ulltimate 14 sie 2010, 05:36
kobietę z biura olej, tzn rób jej na złość, niech taka forma daje ci satysfakcję, otwieraj okna na oścież, w zimie tym bardziej, sama załóż kurtkę, polara, itp, jej powiedz, gdy zapyta, żeby spierdalała, bez tłumaczenia dalszego i wdawania się w pyskówkę. Krótko i zwięźle.
Nie angażuj się w rozmowy, tylko działaj. To przyniesie skutek. Może ona wyskoczy z okna, może się powiesi, a może odejdzie z pracy. fachowo to się nazywa znęcanie psychiczne.

Co do innych spraw, to psychoterapia+leki, czyli konieczna wizyta u dobrego specjalisty, opowiedzenie tego, co tu na forum, wcześniej spisanie na kartce, to pomaga, żeby czegoś nie zapomnieć.

Życzę zdrowia i powodzenia.
Przed zastosowaniem mojej porady poradź się farmaceuty, księdza, matki i kochanki, bo samodzielne stosowanie porad internetowych może skutkować niedorozwojem, debilizmem, a nawet śmiercią.

przez Akin 14 sie 2010, 08:44
To takie czary... napisał(a):Strategia działa.
Miejmy nadzieję że pomogą tamtej kobiecie.
Akin napisał(a):ale niestety w domu się wali...
Wysłuchaj obu stron , wydaj sprawiedliwy wyrok, wyegzekwuj. :smile:

Szczerze to mam ją gdzieś... Wszyscy wokół niej latają z litości, ale nie siedzą z nią na pokoju... to nie znają prawdy, jak to potrafi usiąść na psychikę. Szefowa zaczęła jej nawet rewizję po biurku robić...
Jej się skończyły badania w medycynie pracy 11 sierpnia, leży teraz w jakiejś prywatnej klinice na 31 dni.
Szefowa zaczęła mi się strasznie przymilać i załatwiać mi masażystę na kręgosłup ( podstawka z L4), w dodatku obawia się, ze ja chcę ucieknać jej :D to zaproponowała mi przedłużenie umowy o 2-3 miesiące, bo nie ma rąk do pracy.

ulltimate napisał(a):Co do innych spraw, to psychoterapia+leki, czyli konieczna wizyta u dobrego specjalisty, opowiedzenie tego, co tu na forum, wcześniej spisanie na kartce, to pomaga, żeby czegoś nie zapomnieć.

Tak wiem, na pewno się wybiorę. Tylko niestety u mnie nie ma dobrych specjalistów i muszę szukać po innych miastach..
Akin

Sortuj wg