Moje zmartwychwstanie ; )

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Zoltan 03 lip 2010, 23:12
Tak więc powstałem, mam nadzieję że nie chwilowo,i wyciągnałęm sporo refleksji ; )
Dzisiejszy dzień pozornie prosty,a jak wiele dostarczył mi przyjemności. Rano, masakra,myślałem że zwariuję, o mało nie dostałem ataku paniki,co postanowiłem? Krok milowy w mojej nerwicy - Rzucam w cholerę ten komputer,biorę rower i brnę przed siebie! Pędze,pędze przed siebie ile sił,z każda chwilą czuje jak lęk ustępuje. Wracam po 2 godzinach : ) Niemiłosiernie zmęczony, ale postokroć bardziej szczęśliwy,niesamowite, ile takie proste urządzenie potrafi dostarczyć człowiekowi zadowolenia. Wchodzę do pokoju, pogardliwie spoglądam się na to nikczemne urządzenie które zwą komputerem ; ))) "Nie! nie dziś! niebędę znów marnował przy tobie czasu, bezmyślnie wertując strony i jednocześnie pogłebiając swoje lęki" Wychodzę,wsiadam na rower,i brnę! Prosto na działkę mojej kochanej matki ; ) Przybywam, widzę ten skromny zakątek,który codziennie,z uporem i wielką radością pielęgnuje moja rodzicielka ; ) Osiadam na leżaku, w powietrzu czuć wyraźnie,różnorodne zapachy kwiatów,które po chwili zlewają się w jedną harmonijną całość. Relax,spokój,harmonia. Leże,leżę,pozytywnie nastawiony do świata, co jakiś czas nachodzą mnie myśli o lękach, ale automatycznie je odrzucam. Nie dziś! Po dłuugim odpoczynku,ponstawiam pomóc matuli w pięlegnacji tego pięknego zakątku, podlewam wszelakie rośliny,czerpie z tego ogromną radość. Zaczyna się robić późno,zbieramy się,wsiadam na rower i docieram do domu,z wielkim uśmiechem na twarzy, stwierdzając stanowczo,że ten dzień był wyjątkowy,pomimo swej pozornej prostoty.

Dziś,nauczyłem się czerpać przyjemność z prostych rzeczy. I będę to wykorzystywał przy każdej okazji!

Jutrzejszy dzień urozmaicę sobię jeszcze bardziej! A gdy rano wstanę, i to plugastwo znów będzie próbować zatruć mi mózg,bez zastanowienia wsiadam na rower,i brnę! W międzyczasie układając sobie plan dnia!

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, i życzę wiele radośći!

Re: Moje zmartwychwstanie ; )

przez Clandestine 03 lip 2010, 23:23
Cieszę się, że się lepiej czujesz, dasz radę to pokonać.
Clandestine

Re: Moje zmartwychwstanie ; )

przez szukająca fali 25 sie 2010, 17:14
kurde jakis czas temu juz myslalam ze wychodze przychodzily pozytywne refleksje takie prawdziwe a nie ciagla walka z myslami skupianie sie na brakach to czasami sie udaje ale wtym momencie jestem pograzana chetnie wskoczylabym na rower ale nie czuje zeby to mnie uwolnilo caly czas skupiona na myslach
:why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Noopii 29 lip 2011, 15:48
Brawo :lol: Zoltan jak miło przeczytac dla odmiany cos optymistycznego.Tak świat jest piękny.To piękno jest ukryte w małych codziennych sprawach.Pozdrawiam :yeah: Tak trzymaj.

-- 29 lip 2011, 15:50 --

szukajaca fali...hej wskocz na cokolwiek :hide: do czegokolwiek. :blabla: zrob coś tzn..zajmij sie czyms tak by tyle nie rozmyślać nie pisać za dużo o tym jak ci żle. :mhm:
Noopii

Sortuj wg