badanie mózgu SPECT

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: badanie mózgu SPECT

przez magic 23 gru 2010, 10:25
a to nowina a czemu już nie robią SPECT ??? wogóle nie robią czy dla psychiatrii???
magic

przez trek 23 gru 2010, 13:05
W ogóle nie robią, może chwilowo. Nie spytałem czemu.
trek

przez eksajter 23 gru 2010, 15:52
możecie szukać w innych Polskich miastach. Wujek Google i heja !!! ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 23 gru 2010, 15:58
magic napisał(a):
trek zalecił ci rezonans a ty nie wiesz po co?? a skreślił spect bo nic nie wykarze...dziwne troche

miałam dokładnie coś takiego!! tylko że ja w to nie uwierzyłam.
dogomaniaczka

przez trek 23 gru 2010, 16:21
Czyli co miałaś, rezonans magnetyczny?

Jakby ktoś pytał, to wiem, że w Bydgoszczy też jest SPECT. No i w kilku innych miastach, lista już była.
trek

przez dogomaniaczka 23 gru 2010, 16:25
miałam wiele razy ale z innych powodów niż nerwica..
dogomaniaczka

przez Śnieżka* 23 gru 2010, 16:36
dominika92 napisał(a):miałam wiele razy ale z innych powodów niż nerwica..

I co wykazało coś to badanie u ciebie??
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez dogomaniaczka 23 gru 2010, 16:41
wiecie co to ja miałam rezonans owszem , wiele razy ale jeszcze przed nerwicą , z powodów neurologicznych bo tracę przytomność...i nie nic nie wykazało..nie widzę sensu robienia rezonansu..
dogomaniaczka

przez eksajter 23 gru 2010, 17:43
dominika92 napisał(a):wiecie co to ja miałam rezonans owszem , wiele razy ale jeszcze przed nerwicą , z powodów neurologicznych bo tracę przytomność...i nie nic nie wykazało..nie widzę sensu robienia rezonansu..

dobry lekarz juz po zrobieniu szczegółowego badania krwi moze dojsc co moze byc powodem omdlen. Nie wiem czy Ci je w ogole robili kiedys takie konkretne ?
jesli mialas robione i wynik oki, jak również inne badania wyszły okej to znaczy ze moze to byc na tle nerwicy. Lekki stresik i ty padasz...

przez dogomaniaczka 23 gru 2010, 17:50
eksajter, to jak wytłumaczysz fatk że zanoszę się od niemowlaka? że omdlenia były przed pojawieniem się nerwicy? że mdleję gdy nie ma stresu? że lekarze potwierdzili badaniem EEG że nie jest to w momencie stresu?

ale to nie temat o mnie..
dogomaniaczka

przez magic 23 gru 2010, 18:15
chwilowo zapewne chyba że zamykają pracownie w poznaniu ale wątpie ciekawe kto tam robił w celach psychiatri bo pisałęs że robili kto ich kierował czy sami prywatnie...kurde naprawde nikt na tym forum SPECT nie miał robione??? obym w nowym roku sie dowiedział co w niemczech jest najlepiej byłaby klinika co to sstosuje czyta i terapie stosuje...u nas to nie możliwe...ale jakby psychiatria mi powiedziałw polsce neich pan zrobi moze pomoze mi postaram sie odczytac te skany jade robie a tak dla siebie bezsensu musi być przyczyna -skutek ....czyli badnie -lekarz-pacjent...jaki ten kraj zacofany wciąż...
magic

przez eksajter 23 gru 2010, 18:26
dominika92 napisał(a):eksajter, to jak wytłumaczysz fatk że zanoszę się od niemowlaka? że omdlenia były przed pojawieniem się nerwicy? że mdleję gdy nie ma stresu? że lekarze potwierdzili badaniem EEG że nie jest to w momencie stresu?

ale to nie temat o mnie..

to jesli to nie jest od nerwicy to znaczy ze powod jest organiczny. W takim razie lekarze powinni Ci dokładnie zbadać głowe i serducho, jak również płuca.

mialas w ogole szczegółowe badania krwi robione... mocz, tarczyce, próby wątrobowe itp(wszystko to sie z krwi bada, no z wyjątkiem moczu wiadomo) ?

przez trek 23 gru 2010, 18:30
Magic, psychiarzy ich kierowali. Bez skierowania nie mozna sobie zrobić SPECT z tego co wiem. Kwestia tylko czy skierowanie było od prywatnego psychiatry czy np z przychodni ktora ma umowe z nfz.
trek

przez dogomaniaczka 23 gru 2010, 18:32
eksajter, wszystko miałam robione, byłam wielokrotnie w szpitalach w tym w CZD dwa razy.
dogomaniaczka

Sortuj wg