jestem na dobrej drodze:)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

jestem na dobrej drodze:)

przez Razorbladerka_ 12 cze 2010, 21:15
Witajcie starzy znajomi i Ci nowi także!!! Bardzo dawno mnie tutaj nie bylo czego strasznie zaluję, ale nie mam dostepu do internetu na co dzien niestety... Czy w ogole ktos mnie jeszcze pamięta???? Chcialam Wam sie pochwalić, bo jestem na dorbej drodze do wyleczenia sie z tej cholernej depresji... Chodze na terapie (zostal mi jeszcze miesiąc) i troche sie boje co bedzie gdy sie skończy, jak sobie wtedy dam rade, ale nie ma co jak narazie o tym myslec... aktualnie jestem na etapie intensywnego szukania pracy bo zamierzam wyprowadzic sie wreszcie na stale z mojego chorego domu... wczesniej mieszkałam pol roku z chlopakiem i mogłam tu duzo i czesto pisac ale te dobre czasy niestety sie skończyly... odkryłam swoje cele i bede do nich dążyc z przyjemnością... chcialabym tez znalezc znajomych bo mam dosyc ukrywania sie przed swiatem! W końcu ja tez jestem ważna!!! Tego nauczyla mnie terapia.. teraz ucze sie byc samodzielna, no ale ze znajomych nie wolno mi rezygnowac... tak marze o przyjazniach.. ehh moze ktos chętny?? :tel2: o i w ogole jakie fajne są tu nowe emoty hehe tak bardzo za wami wszystkimi tęsknie... za Vovacuum, za fobią, za madzią i za chłopakami tez kurcze tak mi was brak, nawet nie mam czasu poczytac co u was bo zaraz matka albo ojciec przyleci i mi kompa wylączy ehhh... Trzymajcie się!!! trzymam za was kciuki kochani, a wy trzymajcie za mnie bo jeszcze troche mi brakuje do pełni zdrowia, ale ciesze sie, ze odwazylam sie na krok jakim jest terapia (dzieki Vovuś, ze tak mnie do niej namawiałaś) dzieki niej uczę sie byc szczęśliwa... :) Buziaczki!!! :*:*:*:* :oops:
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Re: jestem na dobrej drodze:)

przez wovacuum 12 cze 2010, 21:31
Razorbladerka_, cieszè siè,ze postanowilas uczèszczac na terapiè :D -zrobilas wielki krok w walce z deprechà.Trzymam kciuki-jak zawsze i pozdrawiam cieplutko :D
wovacuum

przez Razorbladerka_ 20 cze 2010, 16:59
Teraz musze sie nauczyc jeszcze walczyc z moim wewnętrznym krytykiem, nauczyc sie samodzielnosci, chociaz juz mi to całkiem dobrze wychodzi, poniewaz w planach mam przeprowadzkę... ale wierze, ze będzie dobrze ;)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 20 cze 2010, 17:09
Razorbladerka_, bardzo się cieszę, że jesteś na dobrej drodze do wyzdrowienia :) Optymizm aż tryska z Twojego postu i radość się udziela :) Miło Cię "widzieć" w dobrej formie. :D :*

przez Razorbladerka_ 20 cze 2010, 17:35
Czesc fobio, kochana tak sie ciesze, ze Cię widze:) co tam u Ciebie?

przez fobia 20 cze 2010, 18:56
u mnie nie najgorzej :) 1,5 miesiąca temu odstawiłam leki i jakoś sobie radzę na razie ;)
fajnie że jesteś , mam nadzieję ,że teraz częściej będziesz na forum :*

przez brokenwing 20 cze 2010, 18:59
Czytanie tego tematu napawa mnie optymizmem :) zobaczycie ,że i ja tu kiedyś będę się chwalił :)
brokenwing

przez Razorbladerka_ 20 cze 2010, 21:42
fobio, przez dwa miesiace bede miala neta u siebie w kompie wiec bede tu zaglądac codziennie:) a do tego musze nauczyc sie pisac na nowej klawiaturze, tora przed chwilą ostalam wiec na pewno bede duzo sie udzielac :)
Gratuluję Ci odstawienia leków, ja tez jeden odstailam pol miesiaca temu i o wiele lepiej mi teraz, bo przynajmniej mam zdrowe reacje a nie tlumione przez ten lek...

brokenwing, cieszę się, z ten temat napawa Cię optymizmem:) :) sama czytam go codziennie by uwierzyc, ze naprawdę juz jest lepiej :D

przez GreenEye 20 cze 2010, 21:58
Witaj Razorbladerka_, cieszę się, że lepiej się miewasz. Rychłego znalezienia pracy, trzymam kciuki, żeby wszytsko poszło po Twojej myśli. Pozdrawiam ;)
ExModerator

przez Razorbladerka_ 20 cze 2010, 23:31
Dzieki wielkie wam wszystkim, tak miło czyta sie takie rzeczy :)

Sortuj wg