Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez kolekcjoner snów 07 lip 2013, 08:25
ania_taka, szkoda, że musisz ciągle coś sobie wmawiać.
kolekcjoner snów

Wkurza mnie:

przez ania_taka 07 lip 2013, 08:30
kolekcjoner snów, jestem na takim etapie że nie wiem czy sobie wmawiam czy chwilowo górę wzięły emocje, czas pokaże... z drugiej strony jeżeli to wmawianie sobie czegoś tam wyjedzie na lepsze dla wszystkich to może i lepiej. Wybierając inaczej byłabym teraz egoistką, a są w życiu sprawy ważne i ważniejsze ...

Wkurza mnie:

przez kolekcjoner snów 07 lip 2013, 08:37
ania_taka, tylko czy życie w zgodzie z sobą nie jest najważniejsze? Bo chcesz zagłuszyć wszystko.
kolekcjoner snów

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez ania_taka 07 lip 2013, 08:41
kolekcjoner snów, właśnie nie wiem czy jest ważniejsze moje życie w zgodzie, czy takie jakie jest.. do którego przez tyle lat już się w dużej mierze przystosowałam...

Wkurza mnie:

przez kolekcjoner snów 07 lip 2013, 09:01
I dlatego trudno od tego sie oderwać.
kolekcjoner snów

Wkurza mnie:

przez ania_taka 07 lip 2013, 09:17
kolekcjoner snów, czasem myśle że lepiej się nie odrywać

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 07 lip 2013, 12:27
Mój ojciec któremu coś wali i od wczoraj drze się o byle co, generalnie ma o wszystko pretensje do mojej mamy i zachowuje się jak wariat.
Poza tym nowy wikary który spóźnił się na msze pól godziny
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez mark123 07 lip 2013, 18:41
Wkurza mnie to, że jestem kosmitą.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez depas 07 lip 2013, 19:07
mark123, nie obawiaj się, nie jesteś sam :) Ja w swoim liście pożegnalnym sprzed pół roku napisałem to samo - jestem kosmitą który przez przypadek trafił na Ziemię i nie wiem, nie potafię tu żyć, sorry, wypisuję się. Jak widać, nie do końca mi się udało. Ale wciąż celuję w Plejady albo Alpha Centauri.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Wkurza mnie:

przez mark123 07 lip 2013, 19:27
depas napisał(a):mark123, nie obawiaj się, nie jesteś sam :) Ja w swoim liście pożegnalnym sprzed pół roku napisałem to samo - jestem kosmitą który przez przypadek trafił na Ziemię i nie wiem, nie potafię tu żyć, sorry, wypisuję się. Jak widać, nie do końca mi się udało. Ale wciąż celuję w Plejady albo Alpha Centauri.

Jeszcze bardziej w przekonaniu, że jestem kosmitą utwierdzają mnie rodzice. Mam wrażenie, że mój stan psychiczny/emocjonalny ma się nijak do tego, jaką mam rodzinę (rodzina od długiego czasu jest prawie normalna), a z obserwacji widzę, że w każdym innym przypadku to się ściśle wiąże. Czasami pojawia się we mnie wewnętrzne przeczucie, że moi rodzice udają przede mną kogoś kim nie są, że celowo oszukują mnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Siddhi 07 lip 2013, 19:31
Mój rozwalający się powoli komputer.
Siddhi

Wkurza mnie:

przez depas 07 lip 2013, 19:38
Moi rodzice, mimo usilnych prób, są nieszczęśliwymi ludźmi, dziećmi nieszczęśliwych ludzi. Ja dawno temu obiecałem sobie że na mnie skończy się nasze DNA, nie będę odpowiedzialny za kolejne pokolenie skrzywionych osób. I tego się trzymam. Aktualnie kombinuję jak zresetować to nieszczęsne Ziemskie bytowanie i wrócić tak skąd przybyłem. Niech to będą Plejady, Orion czy nawet Alpha Centauri. Jedno jest pewne, nie będzie z mojej strony więcej nuedanych jednostek z mojego rodu. Mój starszy brat schizofrenik chcąc nie chcąc zatroszczy się o to samo. Także Ziemio, so long i farewell, all the best, kisses and cheers for the ride :)
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Wkurza mnie:

przez mark123 07 lip 2013, 19:45
Moi rodzice wyglądają na szczęśliwych. A może tylko udają, zgrywają jakąś szopkę, chcą mnie celowo oszukać, żeby mi robić młyn w głowie; albo oszukują zarówno mnie jak i siebie.

Wkurza mnie:

przez Abbey 07 lip 2013, 21:19
Ojciec powiedział, że wyjedziemy w wybrane przeze mnie miejsce, jeśli tylko znajdę taką ofertę w biurze podróży. Już wiem dlaczego tak łatwo się zgodził :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg