Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Monar 05 lip 2013, 21:36
niech nadejdzie przyszłość umożliwiająca cofanie się w czasie - tyle rzeczy zrobiłabym inaczej

o tak! ale z tą "mądrością" jaką mamy obecnie oczywiście!
też postąpiłabym inaczej, zupełnie inaczej.

Wkurza mnie:

przez ania_taka 05 lip 2013, 22:02
Monar - dokładnie, z tym doświadczeniem i tą wiedzą i tą mądrością

Wkurza mnie:

przez Monar 05 lip 2013, 22:14
wkurza mnie, że zrobiłam jedzenie i widząc, że matka się nachlała, nałożyłam jej do miski, sobie, a ojcu, ponieważ go nie ma w domu, zaniosłam garnek do swojego pokoju, w celu by matka nie zepsuła mu tego jedzenia lub zwyczajnie - nie zjadła za 10 osób, co wcześniej, gdy piła pijana, to się jej zdarzało wielokrotnie.
A ona, że wydzielam jej żarcie, że miskę to mogę psu dać. :roll:
Ech, zamiast się cieszyć, ze wgl jej nałożyłam...
Teraz krzyczy, że to ona kupiła składniki, że nic cały dzień nie jadła i ogólnie takie jej wielkie "problemy"

-- 05 lip 2013, 22:17 --

I jak tu nie myśleć o T kiedy moja matka o nim nawet mówi...
Coś tam powiedziała, że "nic mi więcej nie kupi"
a ja śmiejąc się "ale szantaż emocjonalny"
a ona: to ten /cenzura/ Cię tak nauczył, to jego nauka?!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 05 lip 2013, 22:23
Wkurza mnie imbecyl (taki kierownik u mnie na uczelni). Jest z nim spotkanie w przyszłym tygodniu. Jeśli zapowie jakiś obowiązkowy wyjazd czy coś w terminie pod koniec lipca, to mu chyba zęby wybiję.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Monar 05 lip 2013, 22:36
mark123, ooooooooo jednak masz jakieś emocje :D nigdy nie widziałam Cię w takim stanie!

Wkurza mnie:

przez mark123 05 lip 2013, 22:49
Monar napisał(a):mark123, ooooooooo jednak masz jakieś emocje :D nigdy nie widziałam Cię w takim stanie!

A czemu miałbym nie mieć ? No w sumie to chciałbym nie mieć, ale nie potrafię. Teraz już "ostygłem". Moje emocje są "skokowe", bardzo silne i trwają zazwyczaj bardzo krótko, kilka-kilkanaście minut, taki impuls, potem tak jakby następowało neurologiczne zablokowanie. Czasami w chwilach impulsu złości trzęsę się jak galareta. Zazwyczaj podczas impulsu złości wiem, że nikomu nic nie zrobię ani nawet nie krzyknę (nawet, gdy się trzęsę ze złości), ale kilka tygodni temu to naprawdę zacząłem się trochę obawiać, że tego kierownika pobiję, ale tylko raz mi się taka obawa zdarzyła.

-- 05 lip 2013, 22:55:28 --

A kilka lat temu podczas impulsu to wyglądałem czasem chyba jak szaleniec, bo gdy była możliwość, to szedłem na osobność, żeby być sam, żeby nikt nie widział i wymachiwałem rękami i nogami przed siebie w powietrzu. Ale zawsze po tym czułem się jakiś jakby zmęczony i potem przestałem tak robić.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Auman 05 lip 2013, 22:57
Wkurza mnie że nawet jajecznicy nie potrafię zrobić.
Auman

Wkurza mnie:

przez Monar 05 lip 2013, 22:57
Berwick, czemu?

Wkurza mnie:

przez Auman 05 lip 2013, 22:59
Monar napisał(a):Berwick, czemu?

Jestem taki rozkojarzony że nawet nie potrafię się skupić 5 minut na robieniu tej jajecznicy i po prostu wszystko spaliłem.
Auman

Wkurza mnie:

przez Monar 05 lip 2013, 23:00
Berwick, kurde zrobiłeś mi ochotę na jedzenie. a przed chwilą gotowałam i już zjadłam. ja to bym ciągle jadła i jadła. :roll: ale co mam sobie żałować, jedzenie jest takie pyszne, a życie takie krótkie :D

Wkurza mnie:

przez mark123 05 lip 2013, 23:01
Berwick napisał(a):Wkurza mnie że nawet jajecznicy nie potrafię zrobić.

Ja w ogóle nie umiem robić jajecznicy.

Wkurza mnie:

przez Auman 05 lip 2013, 23:02
mark123 napisał(a):
Berwick napisał(a):Wkurza mnie że nawet jajecznicy nie potrafię zrobić.

Ja w ogóle nie umiem robić jajecznicy.

Ja też nie, to była moja pierwsza próba.
Auman

Wkurza mnie:

przez Monar 05 lip 2013, 23:02
mark123, w necie jest wszystko.

myślicie, że ja skąd nauczyłam się gotować?! że od mamusi albo tatusia? :D :D :D

-- 05 lip 2013, 23:02 --

nawet głupią jajecznicę na pewno znajdziecie na necie... :smile:

Wkurza mnie:

przez mark123 05 lip 2013, 23:03
Monar napisał(a):mark123, w necie jest wszystko.

myślicie, że ja skąd nauczyłam się gotować?! że od mamusi albo tatusia? :D :D :D

-- 05 lip 2013, 23:02 --

nawet głupią jajecznicę na pewno znajdziecie na necie... :smile:

Ja mam zerowy talent kulinarny i w ogóle bym nie potrafił jej przyrządzić.

Sortuj wg