Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Abbey 27 cze 2013, 00:42
Pozdrawiam mojego sąsiada, który właśnie włączył pralkę. Jak widać, u niego już lato w pełni (tylko latem to robi). Teraz nic tylko czekać na remont, który robi regularnie co rok podczas lipca. Że on ma jeszcze co remontować :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez eurydyka1 27 cze 2013, 00:55
że zawsze chodzę spać głodna.

Wkurza mnie:

przez mark123 27 cze 2013, 06:39
Mushroom napisał(a):że mi się coli chce :evil:

Mnie też się chce coli... waniliowej. A że Bomi upadło, to nie mam gdzie kupić.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Pieprz 27 cze 2013, 07:24
mark123 napisał(a):
Mushroom napisał(a):że mi się coli chce :evil:

Mnie też się chce coli... waniliowej. A że Bomi upadło, to nie mam gdzie kupić.

najlepsza jest...
bywają takie małe sklepiki z tylko produktami niemieckimi i tam można dostać czasem.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Wkurza mnie:

przez slow motion 27 cze 2013, 07:51
napięcie, wyrzuty sumienia i ciągłe zastanawianie czy mam prawo źle się czuć czy za bardzo wszystko przeżywam.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez deader 27 cze 2013, 08:17
mark123, Mushroom, czytam was i mi się dr Peppera zachciało... ale oryginalnego "Hamerykańskiego" bo ten u nas prdukowany gorszy jest
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Monar 27 cze 2013, 12:39
to, że kurier miał być z ulotkami o 12.00, a go jeszcze nie ma i nie mogę pracować. :?

-- 27 cze 2013, 12:40 --

slow motion napisał(a):napięcie, wyrzuty sumienia i ciągłe zastanawianie czy mam prawo źle się czuć czy za bardzo wszystko przeżywam.

mój ex 'terapeuta' twierdził, że miałam ciężko w życiu, ale za bardzo biorę wszystko do siebie :bezradny:

Wkurza mnie:

przez slow motion 27 cze 2013, 13:27
Monar, akurat to, ze przeżywam to wiem, ale czy mam do tego prawo to nie wiem :bezradny: :bezradny:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez Ferdynand k 27 cze 2013, 13:37
że musiałem wstać wcześniej i zapylać do szkoły myślałem że książki z 3 klasy odsprzedam a tu d........
że jak chciałem zrobić sobie jajecznicę to wyjąłem boczek i był cały obślizgły
a gdy chciałem zamiast tego jajka na miękko to mi jedno pierdzielło w garnku
że znowu chmury zas...ne na niebie :mrgreen:

-- 27 cze 2013, 13:39 --

a i że net miałem mieć szybszy i lipa :evil:
Naczelny Użyszkodnik

Wkurza mnie:

przez Little Red Fox 27 cze 2013, 13:43
to, że się ostatnio łatwo irytuje i że podręcznik z ćwiczeniami do hiszpańskiego, który chciałam kupić kosztuje 90 zł :?
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Wkurza mnie:

przez deader 27 cze 2013, 14:16
Że nie jest piątek, że nie będę mógł przyjść do domu się nawalić bo jutro trza wstać do roboty. Że dają mi w pracy zlecenia których nie znoszę i dobrze o tym wiedzą. Że fajki mi się kończą a do 16 jeszcze 2 godziny. Że muszę po pracy wyrobić się z powrotem do swojego miasta, odebraniem paczki na poczcie i wizytą u psycha - wszystko w przeciągu 1,75 godziny. Ze babka w aptece jak kupowałem strzykawkę do odmierzania alkoholu w drinkach patrzyła na mnie jak na ćpuna. FUCK chyba łatwiej byłoby mi dziś wymianić rzeczy które mnie NIE wkurzają :evil:

Wkurza mnie:

przez Little Red Fox 27 cze 2013, 14:23
deader, aptekarki też mnie wkurzają, bo się zawsze dziwnie patrzą jak kupuję pie**ły typu strzykawki, gumki :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 27 cze 2013, 14:31
że mi fejs nadal nie chodzi
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez deader 27 cze 2013, 15:16
Calineczka1990, a mnie czasem o ćpuństwo prosto w twarz oskarżają, bo moim lekiem na ból głowy jest z wyboru Antidol, z tego względu że jest tam kodeina która dobrze mi robi na moje problemy jelitowe - po co kupować oddzielnie panadol i laremid i płacić 2x skoro można mieć wszystko w jednym środku? Ale z antidolu ćpuny wydobywają kodeinę i fama poszła po aptekach. Jakbym poprosił o 10 paczek Ibupromu naraz to by mi bez mrugnięcia okiem wydali, a jak wchodzę i proszę o antidol to od razu marszczenie brwi, pouczanie "wie pan że się można od tego uzależnić", raz mnie jedna baba z jadem w głosie poinformowała że ona WIE że ja to do "celów rekreacyjnych" biorę. Wkurwiłem się strasznie, akurat tydzień później miałem wizytę u psycha, dostałem recepty na swoje leki, polazłem do tej aptekary, rzuciłem jej na blat stertę recept i z równym jadem w głosie zapytałem czy sądzi że jak biorę tyle psychotropów to czy mi jakaś zabawa w ekstrakcję kodeiny jest potrzebna. Zwłaszcza biorąc pod uwagę że SSRI coś tam robią z enzymami wątrobowymi i konwersja kodeiny do morfiny jest u mnie w organiźmie praktycznie żadna, co jako osoba z wykształceniem medycznym powinna wiedzieć. Satysfakcja z tego jak się baba spłoszyła była zajebista. No ale tak to już jest, myślałem że stereotyp że facet z długimi włosami to automatycznie ćpun już zanikł ale jak widać niektórzy nie pojmują pewnych spraw.

Sortuj wg