Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez deader 24 cze 2013, 21:36
Alienated napisał(a):deader, też uważam się za robola i taka rola chyba najbardziej mi odpowiada... No może gdyby jeszcze robole w tym kraju zarabiali jakieś względnie sensowne pieniądze...
A co do wychylania się przed orkiestrę, właśnie mi przypomniałeś jak w 1991 roku wypełniałem jakiś test psychologiczny, gdzie był i punkt odnoszący się do tego... Trzeba było odpowiedzieć jak najprościej... Odpowiedziałem właśnie po prostu, że nie chciałbym być na stanowisku kierowniczym... Bo też nie lubię takich co to instynkt przywódców w nich drzemie ;) A tak na marginesie, jeśli o bezpośrednich przełożonych chodzi, zwykle miałem z nimi całkiem fajny kontakt... Ostatnio się właśnie psuć nieco zaczęło... :?

Fajnie trafić kogoś kto z dystansem i sensownie podchodzi do robolstwa :D Instynkt przywódczy to ja co prawda mam - jak TRZEBA w robocie żeby mi kumple pomogli to wszystko jak w zegarku zgrywam; jak ze znajomymi jedziemy na Woodstock to najczęściej ja ogarniam całą grupę itd... To robienie tego dla kasy mnie przeraża. Dopóki jest prośba o pomoc - jest OK; kiedy zmienia się to w polecenie - to ja dziękuję, nie chcę.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez mensajero 25 cze 2013, 01:50
Haha, to smieszne. Przed chwila natrafilem na watek "Co mnie dzisiaj ucieszylo?" i napisalem, ze nic. Teraz trafiam na watek "Co mnie dzisiaj wkurzylo?" i tez musze odpowiedziec, ze nic. Czy cos jest ze mna nie tak? Czy to normalne, ze jestem taki obojetny? Przeciez powinienem odczuwac jakies emocje, czasami mam wrazenie, ze tlumie w sobie emocje i ich nie okazuje, a one gdzies sie nawarstwiaja, tylko nie wiem gdzie.

Wkurza mnie:

przez deader 25 cze 2013, 09:21
Prywatna komunikacja autobusowa, która dowozi mnie do pracy a jest jeszcze bardziej "punktualna" od PKP...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Lilith 25 cze 2013, 10:43
Deszcz :evil:
Konkurs forumowy "Twarze Depresji" - głosowanie

Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez Śmiercionauta 25 cze 2013, 10:44
komary.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Wkurza mnie:

przez Saraid 25 cze 2013, 11:50
Deszcz i podtopy :bezradny:
Saraid

Wkurza mnie:

przez lukk79 25 cze 2013, 13:38
wkurwia mnie moje jebane zycie i nienawidze go
Pierwszy Romantyk Forum

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 25 cze 2013, 14:25
mój recenzent pracy - nie ma to jak mieć wszystko w dupie i nie odpisywać nawet na maile :evil:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Wkurza mnie:

przez Monar 25 cze 2013, 15:11
egzamin poszedł mi fatalnie, a trzeba mieć 75%, nie dam rady, pozapominałam tyle ważnych rzeczy, że nawet się nie łudzę i czekam na poprawkę. :?

Wkurza mnie:

przez deader 25 cze 2013, 15:18
Szef. Znowu. Klient z którym znam się od podstawówki przysłał do nas zlecenie z prośbą o realizację jeszcze dzisiaj. Wiedząc że chłopaki od druku mają od pyty roboty oraz jako że osobiście znam koleżkę i niejedną colę razem wypiliśmy, to mimo iż zamówienie dotyczyło tematu prowadzonego przez mojego szefa, postanowiłem do kumpla zadzwonić i go namówić żeby przenieść odbiór zlecenia na jutro, żeby chłopaki nie zapieprzali dziś nadgodzin. Zadzwoniłem, ugadałem sprawę. Wpadam na szefa, mówię mu że wyszła taka a siaka sytuacja, że ją załatwiłem tak i owak... a ten z wątami wyskakuje żebym nie zajmował się nieswoimi zleceniami, że to jest "jego" zlecenie i ja się mam nie wtrącać. Czyli, kurva, oczywiście jebany cham będzie kazał chłopakom zostawać nadgodziny, żeby koniecznie dziś zrobić to zlecenia bo przecież "jest kryzys i musimy zapieprzać jak Chińczyki" (a sauna u szefuńcia się buduje...), a ja żeby nie wypaść niekorzystnie na ich tle ("już do domu idziesz? chłopaki zostają a ty nie?") tez będę musiał zostać nadgodziny i tracić czas bez sensu, bo swoje roboty już porobiłem. Totalny, pokurviony cymbał.

Chyba zgłoszę się do konkursu na forumowego marudę.

Wkurza mnie:

przez lukk79 25 cze 2013, 16:25
terminy oczekiwania na terapię

:why:
Pierwszy Romantyk Forum

Wkurza mnie:

przez Monar 25 cze 2013, 16:28
lukk79, a mnie na wyniki z egzaminu :P
chociaż na terapię też sporo będę musiała pewnie czekać, już 3 miesiące nie chodzę do nikogo, za 3 miesiące dopiero jadę na studia, więc dopiero na studiach będę mogła zabrać się za szukanie terapii, więc szukanie kolejny jakiś miesiąc i oczekiwanie na terapię kolejne jakieś pół roku pewnie.... :?
a Ty ile musisz czekać?

Wkurza mnie:

przez mark123 25 cze 2013, 16:48
Wkurza mnie, że jutro prawdopodobnie będę mieć spotkanie z wykładowcą którego bardzo nie lubię. Znowu mi się może pytać, czemu się tak opuściłem w nauce oraz ma bardzo żenujące poczucie humoru.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.
Tylko dołujące, przygnębiające życie daje możliwość zarabiania pieniędzy.

Wkurza mnie:

przez lukk79 25 cze 2013, 16:48
Monar, rok. czemu szukanie miesiąc, przez internet lub telef. nie możesz się zarejestrować już teraz w miejscu gdzie będziesz?

-- 25 cze 2013, 16:56 --

jestem taki zmęczony, taki zły, taki chory i zmęczony, potrzebuje jakiegoś prowadzenia, dlaczegop ja zawsze wszystko psuje, dlaczego musze chcieć czegoś czego nie moge mieć, dlaczego nie moge sie pogodzić ze światem. nie jestem Łukasz, nie jestem nawet lukk79, jestem nikim
Pierwszy Romantyk Forum

Sortuj wg