Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez deader 21 cze 2013, 19:21
czerwona_malina, no to w pełni rozumiem. Ale głowa do góry - piątki są zawsze najbardziej porypane chyba we wszystkich branżach (nagle wszyscy chcą coś "na wczoraj") a poniedziałki zazwyczaj mają dość łagodny, "leniwy" start... Będzie dobrze :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 21 cze 2013, 19:32
deader napisał(a):Lampka elektroszokująca na owady. Kupiłem tydzień temu i jeszcze anie jednego trupa w środku nie ma a co rusz mi coś brzęczy w pokoju :evil:

Dałam się na to nabrać w zeszłym roku, jedyna metoda to złapać muchę i ją tam wrzucić :mrgreen:
Moderator

Wkurza mnie:

przez deader 21 cze 2013, 19:46
*Wiola* napisał(a):
deader napisał(a):Lampka elektroszokująca na owady. Kupiłem tydzień temu i jeszcze anie jednego trupa w środku nie ma a co rusz mi coś brzęczy w pokoju :evil:

Dałam się na to nabrać w zeszłym roku, jedyna metoda to złapać muchę i ją tam wrzucić :mrgreen:

Heh, wiesz co, jak to napisałaś to wziąłem to ustrojstwo do ręki żeby się przekonać czy łatwo by się dało coś tam wrzucić, przyjrzałem się dokładniej... i jednak trupki są :D Tyle że ja myślałem że po "elektryfikacji" będą spadać na denko, a okazało się że "przyspawały" się w miejscu gdzie dosięgnęło je przeznaczenie :P Czyli - jednak coś, jakoś, tam działa...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 21 cze 2013, 19:52
deader, U mnie była włączona chyba z tydzień i złapała się aż jedna mucha, więc uznałam ,że to był przypadek, może masz już jakiś nowszy model ;)
Moderator

Wkurza mnie:

przez deader 21 cze 2013, 19:55
Obrazek

Szmelc za 30 złotych, nie sądzę żeby posiadał jakąś podpatrzoną w NASA technologię :P Naliczyłem 6 komarów. Cóż, nawet jak efektywnosć marna to przynajmniej ładnie świeci na niebiesko :D

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 21 cze 2013, 19:58
Moja identyczna, chyba w jakiejś promocji dałam mniej niż 20 ;)
Moderator

Wkurza mnie:

przez Kalebx3 21 cze 2013, 19:59
Nienawidzę robactwa ( oprócz biedronek - dzieciństwo ,tych nie zabijam ) . Co roku spryskuję tutaj na podwórku silnymi truciznami to śmiecie . Może w tym co mówię jestem prostak ( nie dbam o to ) ,ale niecierpię tych komarów , much , szerszeni , os , spuszczeli , kołatków , świerszczy,,, i całej reszty szemranego towarzystwa.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 21 cze 2013, 20:02
Kalebx3, Ja tylko tych , które gryzą ;) truć nie mogę,. mam koty , psa , małe dziecko w domu , więc w żadnym wypadku chemia.
Moderator

Wkurza mnie:

przez Kalebx3 21 cze 2013, 20:08
Trzeba bardzo uważać z tymi truciznami , nie raz już bardzo się strułem podczas oprysków.Ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Koty i psy mają naturalny instynkt i nie poliżą nawet trucizny ,a dzieci to faktycznie BARDZO trzeba uważać!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Wkurza mnie:

przez mark123 21 cze 2013, 20:20
Kalebx3 napisał(a):Nienawidzę robactwa ( oprócz biedronek - dzieciństwo ,tych nie zabijam ) . Co roku spryskuję tutaj na podwórku silnymi truciznami to śmiecie . Może w tym co mówię jestem prostak ( nie dbam o to ) ,ale niecierpię tych komarów , much , szerszeni , os , spuszczeli , kołatków , świerszczy,,, i całej reszty szemranego towarzystwa.

Ja się brzydzę wszystkich owadów, a boję owadów z żądłem. No i odgłos brzęku komara też wywołuje u mnie jakieś przerażenie, lęk.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez deader 21 cze 2013, 20:38
Kalebx3 napisał(a):Nienawidzę robactwa ( oprócz biedronek - dzieciństwo ,tych nie zabijam ) . Co roku spryskuję tutaj na podwórku silnymi truciznami to śmiecie . Może w tym co mówię jestem prostak ( nie dbam o to ) ,ale niecierpię tych komarów , much , szerszeni , os , spuszczeli , kołatków , świerszczy,,, i całej reszty szemranego towarzystwa.

Ja się podpisuję pod to "prostactwo", nie znoszę czegokolwiek co jest mikre, wielonożne, opcjonalnie uskrzydlone. Biedronka faktycznie wyjątkiem! No i motyl, motyle nie wkurzają. Ale reszta... brr. Zwłaszcza pająki. Ostatnio wlazłem do pokoju i aż mnie wryło - na środku ściany siedział największy skur...kowaniec jakiego widziałem dotąd w tym domu, cham miał z 6 centymetrów, i to nie ten z cienkimi nóżkami tylko regularny kątnik. Zamordowałem go czym prędzej, ale teraz mam paranoję bo co rusz ostatnio natykam się w domu na pojedyncze sztuki, mniejsze. Normalnie musiałem zabić "mamuśkę" a zdążyła już mi w domu dzieci narobić. Dżizas, pajęcza wersja "Obcego" normalnie :/

Wkurza mnie:

przez Alienated 21 cze 2013, 22:39
deader, a muszę przyznać, że w tym momencie to mnie trochę zaskoczyłeś ;)
I jeszcze nasuwa mi się na myśl jak tu niedawno z dziewczynami pisaliśmy, że człowiek zjada w ciągu swojego życia ileś tam pająków :mrgreen: -Co swoją drogą, osobiście uważam za jakiś tam bzdet ;)
W każdym razie, z jakiegoś powodu miałem problem z wklejeniem jednego filmiku w temacie...
Może teraz się to uda :D

-- 21 cze 2013, 21:47 --

Klimat w sam raz, jak na pogodę za oknami ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Wkurza mnie:

przez Little Red Fox 22 cze 2013, 09:37
wkurzają mnie komary :evil:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 22 cze 2013, 09:46
Kichanie non stop.

Sortuj wg